Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oj przepraszam Cie nie dopatrzylam ja taka ostatnio roztrzepana jestem ze czasem zapominam jak sie nazywammoze tak jest moze wrucilo bo jak mowisz wtedy nie bylo gotowe.aby mi bylo dane doswiadczyc tej bezwarunkowej milosci.ja trzymam kciuki za nas wszystkie i tak jak zawsze mowie -UDA SIE WSZYSTKIM TYLKO TRZEBA BYC CIERPLIWYM BO CO DOBRE NIE PRZYCHODZI LATWO.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam serdecznie dziewczyny ..
      Jak to miło popatrzeć na forum i zobaczyć tyle ciepłych słów ..to bardzo motywuje do walki ..jeśli chodzi o same starania to kiepsko nam to wychodzi bo zmęczeni jesteśmy i niby coś tam się działa ale to tak hop siup jest ..ciągle powtarzam , że powinniśmy się bardziej skupić na tym co robimy ..nie wiem czy to ma znaczenie ale ja śmiem twierdzić , że ma ..bo nie wystarczy dostarczyć nasienie do organizmu ale jeszcze trzeba to wszystko z odpowiednim uczuciem zrobić ..a u nas jakaś rutyna się wkradła i siedzi ..nie mówię , że jest zle ale zawsze mogłoby być lepiej ..to chyba podświadomość tak działa na człowieka ..za dużo się planuje , myśli , kalkuluję a potem trudno o spontaniczność ..przed nami cały weekend starań i muszę się uzbroić w cierpliwość ..wiem , że nie powinnam się nakręcać tylko podejść spokojnie do sprawy lecz niestety z przykrością stwierdzam , że nie potrafię ..ciągle się denerwuje ..dosłownie wszystkim ..nasze nadzieje z każdym dniem cyklu rosną i czuje ten ciężar , który na mnie ciąży ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A propos wiersza to lubię sobie czasem poszperać na różnych stronkach i ostatnio właśnie trafiłam na ten ..ponieważ mnie bardzo wzruszył chciałam się nim podzielić z Wami ..ma w sobie te wszystkie oczekiwania i pragnienia , które byśmy z mężem tak bardzo chcieli doświadczyć ..cieszę się Uka , że do Ciebie też przemówił ..najwidoczniej mamy podobną wrażliwość

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Gratuluje wspaniałych pociech bagnes ..bardzo Ci zazdroszczę muszę przyznać Na pewno się przy nich nie nudzisz hehe
          Pozdrawiam ..

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzień dobry
            Widzę , że to ja dzisiaj pierwsza odwiedzam forum ..muszę więc na start życzyć Wam udanego weekendu ..oby pogoda nam wszystkim dopisała i żebyśmy mogły wypocząć a zarazem spędzić go miło..wiem, wiem , że porządki przed wiosenne czas zacząć - ale "co trzeba zrobić dziś , można odłożyć na jutro hehe lub po jutrze a najlepiej na najbliższe tygodnie "..więc ogłaszam ogólną mobilizacje do WYPOCZYNKU .....spróbujmy chociaż raz nic nie robić przez sobote i niedzielę ..zajmijmy się sobą , mężami , może pośpijmy dłużej albo wyjdzmy na spacer ..pozwólmy sobie na odrobinę wytchnienia , którego nam tak ciągle brak ..
            Miłego dnia ....

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              I ja Was witam w ten piekny dzienpo pierwsze wszystkim nam wszystkiego naj naj i spelnienia tych najpiekiejszych marzen!masz racje Iwci zatrzymajmy sie i zajmijmy sie soba choc w ten jeden dzien.co do wrazliwosci tez masz racje.ja sobie dzis pospalam i nie dawno wstalama co!tak wiec kochane jak juz sie zrelaksujecie i wypachnicie to brac sie do robotybo pieknie zaczety dzien musi sie pieknie skonczyc!dzis relaks dla nas jest obowiazkowy!ja nawet obiadu nie musze dzis robic))

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jak sobie postanowiłam , tak też zrobiłam ..czyli byczyłam się cały dzień ..i nie żałuje nic a nic ..na koniec dnia dodatkowo zafundowałam sobie długą kąpiel z mnóstwem piany i tak sobie leżałam i leżałam hehe dopiero póznym wieczorem sumienie mnie ruszyło i się za gary skrupulatnie wzięłam ..no i fasolkę namoczyłam na niedzielę ..przecież nie musi być zawsze rosół , co nie ? poza tym strączki są bardzo zdrowe więc tym bardziej jutro je zjemy ..
                Dziś 16 dzień cyklu , pojawił się lepki śluz ..staramy się codziennie tylko bez przekonania ..w poprzednim cyklu było inaczej było w nas dużo wiary i chęci a teraz jakoś tam jest ..co trzeba było zrobić zrobiliśmy ale szału nie ma
                Jutro czeka mnie kolejna wizyta u lekarza i usg ..ostatnim razem mówił , że wszystko wygląda zachęcająco , ciekawe co powie tym razem ...a co będzie jak by nie było owulacji w ogóle ? tak jak wspominała Marta ..jak pęcherzyk nie pęknie np. lub się wchłonie ? strach się bać normalnie ...ech, ech ....
                znowu zaczynam się zadręczać ...tak mam przed każdym usg ..jeszcze nie jestem w ciąży a już świruje a co dopiero by było jakbym była ..bo nie dość , że w ciąże zajśc mi trudno to jeszcze gdybym była- ją utrzymać ....
                Dobrej nocy drogie ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Koleżanki , gdzie Wy jesteście ? heheh owszem, miałyście odpoczywać to fakt ale nie od forum ..troszkę mi tu samotnie jest dziś

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No albo za dużo pierdół pisze i macie mnie dość

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No cos Ty Iwcia.horror ogladalam i robilam kolacje eiwc sie zapiomnialam z telefonembedzie jutro super dobrze zobaczysz!pecherzyki beda piekne i lekarz powie dzialac!!nie martw die na zapas.wsumie tsk jak tu juz tradycyjnie-nie terax to potem.wiec nie ma sie co zalamywac w razie czego.oczywiscie mysle ze tu zaskoczysz nas jutro))baaaardzo mocno trzymam kciuki.zobaczysz bedzie dobobrze i nie denerwowac sie masz!!!!dobrej nocy i dawaj jutto znac.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        oj dziewczyny "byczcie" się póki możecie
                        Iwcia pisz pisz nawet o największych pierdołach, bo czasem trzeba pogaworzyć o byle czym, ale w nocy to się wysypiaj bo człowiek nie wyspany nerwowy a nerwy to ostatnie czego potrzebujecie


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Juhu , huuuuu
                          Fajnie , że jesteście i dziękuje za miłe słowa ..no cóż , ja już tak mam , że się szybko przywiązuje a ponieważ dobrze mi tu jest z Wami to zostanę do końca a nawet jeden dzień dłużej ..A propos mojej wizyty u lekarza to jestem zadowolona ale i zaskoczona troszkę ..bo już kolejne usg będę miała robione w środę ..pęcherzyki pięknie urosły i są teraz wielkości 19 mm (2) i 11 mm (1) ..śluz też piękny jest więc ok ..tylko jeszcze nie popękały ...dziś powinna być owulacja zatem wszystko przede mną..w sumie to oczekiwałam chyba na to , że do owulacji dojdzie w nocy i jak zajdę do doktorka to on tylko potwierdzi ...no ale co zrobić ...stąd to moje zaskoczenie ..przyjmuje przecież w poniedziałek i nie wiem czemu koniecznie chciał żebym była dziś rano ..z kolei w środę martwię się żeby było nie za pózno bo znowu coś może przeoczyć i dupa zbita ale ja lekarzem nie jestem ..dlatego się dostosowuje Szczerze przyznaje, że nasz domowy budżet jest zdrowo nadszarpnięty i w ogóle nie chce patrzyć na stan konta ale co zrobić ..oddałabym wszystko , żeby .................................................. .................................................. ..
                          Smacznego życze i serdecznie Was pozdrawiam ....
                          Jemy dzis lody dziewczyny ?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Przesyłam moc dobrych myśli w Waszym kierunku Uka27 i bagnes ..
                            Ściskam równie mocno i pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć. Dzisiaj też piękny dzień Iwcia dalej trzymam mocno za ciebie kciuki. Naprawdę sytuacja wygląda bardzo obiecująco. Nic tylko do roboty A jak tam dzień kobiet minął? Faceci przygotowali dla Was coś specjalnego? Mój poszedł na łatwiznę i piękne róże tylko dostałam. A przed ślubem był taki pomysłowy

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ps. Czekałam Iwcia na wiadomość od ciebie i naprawdę bardzo poprawiła mi nastrój. To teraz do środy czekamyBędzie dobrze. Wtedy pewnie będzie po owulacji. Lekarze raczej wiedzą co robią.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X