Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    witaj podwójna mamusiu
    Jak tam sie chowa młodsza córcia..?Karmisz piersią?U mnie ok,znowu chorowałysmy,emilka miała zapalenie ucha+kaszel+katar Iza katar+kaszel.Mój mężus w sobotę rano wrócił z Niemiec,w końcu rodzinka w kaplecie Pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      Hej Anuś,
      Dzięki za opis na nk U nas tez ok,Hania grzeczna, tak karmie piersią i na razie niczym nie dokarmiam, w przyszłym tygodniu idziemy do ortopedy i mamy jeszcze szczepienie.Karolinka tez chora, ma katar i kaszel już trzy tygodnie wychodzi z choroby więc siedzi cały czas ze mną w domu.W weekend byliśmy u moich rodziców i w sklepie i Hania przespała ten cały czas.Teraz w dzień mniej trochę spi ale za to ładnie noce przesypie tylko dwa razy na karmienie się budzimy
      Wreszcie doczekałaś się na mężusia a i dziewczynki pewnie szczęśliwe że tatuś już w domku?
      Ide robić zupe, buziaki


      Skomentuj


        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        witaj.
        Aj te choróbska,my nadal chore,tzn katar sie kończy(dzisiaj 2 tyg mijają),kaszel jeszcze jest,Izunia dostała antybiotyk.Ciekawe ile razy w ciągu tych zimnych miesięcy jeszcze zachorujemy...?My jesteśmy w trakcie urządzania naszego pokoju,tzn kupiliśmy szafę z lustrem+komodę+szafeczkę pod komputer,musimy kupic jakąś wykładzinkę i pomalować ściany.Izunie przenoszę do pokoku Emilki,mam nadzieje że zdążymy zanim pojadę do szpitala(niewiem czy Ci pisałam,2 grudnia idę do szpitala a 3 mam operację).Musimy pomalowac ich pokoik i polożyć wykładzinę.Tylko problem jest w tym że nie mamy i czasu i zbytniego wyboru.P wraca do domu około 16tej,a sklepy do 18tej więc wszystko w biegu a przeciez tak sie nie da...Jak juz będe miała pokój "zrobiony" to wstawie fotki.A jak mała niunia,nie choruje..?Bo wiesz u mnie to jest tak że jak chorują to obie naraz Pozdrawiam Cie serdecznie,nie zapominajmy o naszym wątku,buźka.

        Skomentuj


          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          Hej,
          Prezpraszam długo nie pisałam ale czasami brak czasu.. U nas ok Karolinka poszła trzy dni do przedszkola i na razie zdrowa... a wczoraj pojechała na wieś do babci na kilka dni więc zostałam sama z Hanią.Wczoraj tez dopadła mnie straszna migrena okropny ból głowy i męzuś sam zajmował się Hanusią, oczywiście oprócz karmienia A jak tam u Was? Pokoik już zrobiony?Czekam na fotki.W środę idziemy na usg bioderek mam nadzieję ze będzie wszystko ok.Buziaki pa


          Skomentuj


            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            Jestem
            U mnie ok,trzeci tydzien jestesmy na "walizkach",czekamy na meble do sypialni Zaraz Ci wstawie fotki pokoiku dziewczynek,wczoraj pisałam mniej więcej o tej samej godzinie i nie ma mojego postu...
            Dozobaczenia.
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              Witam,
              Pokoik super, widzę że dziewczynki uwielbiają Kubusie
              Ja teraz czekam aż Hania się obudzi i idziemy do sklepu, pogoda nieciekawa bo mokro więc tylko na chwilkę pójdziemy.. Karola nadal u babci podobno świetnie się bawi więc wróci pod koniec tygodnia pa pa


              Skomentuj


                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                Hej kochana,chciałam Ci tylko napisać dozobaczenia,jutro jadę do szpitala a w piatek mam tą operację.Strasznie sie boję,jeść nie mogę,kręci mnie w żoładku itd...
                Odezwę się,pa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  Aniu trzymam kciuki b. mocno!! Będzie dobrze, czekam na wieści jak wrócisz do domu,buziaki


                  Skomentuj


                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Hej Agatko
                    W "babskim klubie" napisałam kilka słów o sobie.Co tam u ciebie,córeczki zdrowe...?

                    Skomentuj


                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      Hej Anuś
                      Tak zdrowe, Karolinka poszła dziś do przedszkola po 2 tygodniach chorowania... ciekawe ile pochodzi bo dziś jak ją odwodził mąż to w jej grupie strasznie dziecko kaszlało zastanawiam się czemu rodzice posyłają dzieci do przedszkola jak kaszlą wiadomo że zaraz będzie reszta chora...dobra to lecę spojrzeć do babskiego klubu, pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        Kochana co u ciebie............?
                        U mnie ok,niunki zdrowe,mężus wyjechał za granice wiec smutno nam,tesknimy za nim.Twoja Hania zaraz bedzie miała roczek,kiedy to mineło.?
                        Wstawiam fotke.
                        Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          Hej,
                          U nas ok, Karola w przedszkolu na razie zdrowa a ja siedzę z Hanią za 2 tyg roczek kończy też się zastanawiam kiedy to zleciało. Dwa dni temu wróciliśmy z wakacji byliśmy na Rodos-super było aż szkoda wracać.. ale cóż takie życie
                          Córeczki Twoje wprost cudowne Może zaczniemy cześciej do siebie pisać?
                          Pozdrawiam,
                          Fotki z wyjazdu
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            Witaj
                            No foteczki super na n/k je oglądałam
                            Jakos ostatnio zaniedbałysmy nasza stronke,dobrze że jej nam nie zabrali...
                            Niedługo masz bilansik z Hanią??/Daj znac ile waży i mierzy.A Karolinka jakie ma wymiary??? Moja Emilka na bilansie czterolatka ważyła 15,5kg(25centyli niestety) a wzrost to 104cm-średnia czyli ok.Mielismy skierowanie do poradni neurologicznej,odrazu piszę ze z nia ok i mamy wizyte u logopedy bo niewyraźnie mówi,30 wrzesnia.Wzrok super,prawidłowo wszystko odczytała,stopki tez ok.
                            Pisz co u ciebie,cyckujesz jeszcze ????
                            Pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              Witaj,
                              Nie karmie już od paru miesięcy.. mało piła z cycusia więc przeszłam w dzień na butelkę a potem i w nocy.Wiesz ona mało przybierała właściwie cały czas była albo na 3-10 centyl teraz ostatnio się poprawiło bo była poniżej 25 centyla. Jeszcze nie byłam z nią na bilansie.Z Karola pewnie wybiorę się niedługo ale ona jest duża ubrania kupuję na 110 waży teraz już z 19kg.My to ciągle po lekarzach chodzimy jak nie z Hanią to ostatnio byłam z Karolą u kardiologa bo jakiś szmer pediatra usłyszał w sercu zrobili jej ekg, echo serca na szcześcię wszystko ok.
                              Karola chodzi tydzień do przedszkola na razie zdrowa mam nadzieję że w tym roku będzię mniej chorować. Ja zamierzam wrócić od stycznia do pracy wiec muszę jeszcze nianie jakąś sensowną znaleźć.To tyle a jak dziewczynki? Emilka chodzi do przedszkola? Kiedy mężuś wraca?Idę zabieram się za obiad i porządki,pozdrawiam


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X