Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Remont

    Będziemy przeprowadzać generalny remont domu. Wynajęliśmy już ekipę- pozostaje nam jedynie zakup materiałów.
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:01. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Remont

      Ja lubię czerpać inspiracje z katalogów ikea. Podobają mi się zastosowane tam połączenia kolorów i desing mebli. Polecam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Remont

        Planując jakiś większy remont warto pomyśleć nad zwróceniem się z pomocą do jakiegoś projektanta wnętrz, aby pomógł nam z aranżacją - w W-wie sprawdźcie sobie projektantów z 370Studio, można obejrzeć ich projekty. Jeśli będziecie wymieniali meble, to polecam takie na wymiar - są znacznie lepsze.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:01. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Remont

          Zamierzamy przeprowadzić remont domu z zewnątrz. Szukaliśmy już tynku na choć nie wiemy czy będzie odpowiedni. Czy taki tynk będzie dobry do odnowienia elewacji?
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:02. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Remont

            A moglibyście mi doradzić w kwestii dekoracji salonu? Chciałabym pod koniec tego miesiąca przeprowadzić mały remont salonu, a w zasadzie bardziej go odświeżyć, bo nie chce wymieniac mebli itp. Chciałabym zmienić kolor ścian i dodać elementy dekoracyjne, bo w zasadzie teraz ich w ogóle nie zawiera. Nie chce w tym przesadzić i dlatego chciałabym, żebyście mi doradziły. Od jakiegoś czasu bardzo podobają mi się panele 3d,. Są bardzo nowoczesne, a także ciekawie wyglądają. Jak myślicie jak prezentowałyby się na ścianie w salonie?
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:02. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Remont

              Ja inspiracji remontowch szukam w Internecie. Ostatnio wykminiłam żeby urządzic kuchnię w style retro Na szczęście mój mąż podchwycił ten pomysl. A tak w ogóle, to lubię wszelkie symulatory urządzania wnętrz
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:03. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Remont

                Może to być jakaś naklejka na ścianę, fikuśna lampa, kilka półeczek a na nich zdjęcia, jakieś figurki, albo rośliny, fajne są też kinkiety, opcji jest sporo. A jak będziesz urządzać sypialnie
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:04. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Remont

                  1 zasada dobierania kolorów ścian:jasne, ciepłe kolory ścian optycznie poszerzają wnętrze, ciemne i zimne zwężają.
                  2 zasada dobierania kolorów ścian. Aby zmienić proporcje długiego i wąskiego pomieszczenia, wystarczy pomalować krótszą ścianę na ciemniejszy kolor.
                  3 zasada dobierania kolorów ścian. Jeśli chcemy „wyciszyć” odcień, zmniejszyć jego intensywność, możemy pokryć pomalowaną już ścianę farbą podkładową.
                  4 zasada dobierania kolorów ścian. W obrębie jednego wnętrza harmonię kolorystyczną najłatwiej osiągnąć poprzez rozjaśnienie albo przyciemnienie tego samego koloru ścian podstawowego. Odcienie nałożone na ścianę będą się dopełniały.
                  5 zasada dobierania kolorów ścian. Gdy wykorzystujemy w pomieszczeniu różne kolory, wybierajmy je tak, by miały identyczne nasycenie.
                  6 zasada dobierania kolorów ścian. Komponując kolorystykę wnętrza, pomyślmy o barwie przewodniej. Jeśli chcemy uniknąć chaosu, jej dopełnieniem nie mogą być więcej niż cztery kolory.
                  7 zasada dobierania kolorów ścian. Chcąc osiągnąć w pokoju modne wrażenie trójwymiaru, zamiast barwą pobawmy się zestawieniem połysku i matu.
                  8 zasada dobierania kolorów ścian. W otwartej przestrzeni kolorem różnicujemy poszczególne strefy np. jadalnię czy aneks kuchenny.
                  9 zasada dobierania kolorów ścian. W stylowych wnętrzach barwowe przejście możemy podkreślić stiukiem.
                  10 zasada dobierania kolorów ścian. Jeśli chcemy mieć tapetę i kolorową ścianę w jednym pomieszczeniu, odcień farby powinien powtarzać się na tapecie.
                  Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Remont

                    Co jest wygodniejsze na podłogi? Płytki czy panele?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Remont

                      Rownież jakiś czas temu się nad tym zastanawiałam. Płytki są na pewno o wiele łatwiejsze w czyszczeniu oraz wytrzymałe . Tak wiec poleca się je do kuchni, przedpokoju oraz do łazienek. Za to panele są ładniejsze i lepiej wyglądają w pokojach. Sama własnie na coś takiego się zdecydowałam.

                      Zerknij sobie na kolekcje od firmy Tubądzin. Takie duże, jasne płytki są w osatnim czasie w modzie.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:04. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Remont

                        Jak sie uprzesz to plytki nawet to salonu położysz teraz jest taki ich wybór ze odpowiednio dobrane wcale sie nie będą rzucać w oczy. Mam znajomych którzy w całym domu mają plytki k na serio trzeba sie przyjrzę zeby zobaczyć ze to są plytki a nie panele

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Remont

                          uff, a ja już po remoncie. Teraz jeszcze tylko meble. Dajecie wiarę, że na meble do sypialni muszę czekać ponad 2 miesiące?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Remont

                            Napisane przez rammonka Pokaż wiadomość
                            uff, a ja już po remoncie. Teraz jeszcze tylko meble. Dajecie wiarę, że na meble do sypialni muszę czekać ponad 2 miesiące?
                            A nie patrzyłaś na xx Co jak co, ale wydaje mi się, że zrobiliby je szybciej...
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:05. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Remont

                              Jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to tez zaczynam myśleć o remoncie, ale tym razem pokoju.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Remont

                                Ja właśnie się przymierzam do remontu.
                                Chciałabym być martwa, tak jak moje oczy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X