Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księgowość w firmie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Księgowość w firmie

    Razem z mężem prowadzimy dwie małe firmy. Chcielibyśmy zatrudnić nową księgową, a także zmienić konta firmowe, bo obecne zupełnie nam nie odpowiadają. Jesli chodzi o księgową, to zatrudniliśmy młodą osobe bez doświadczenia, żeby dać jej szanse, ale okazało się, że nie ma zbyt dużych umiejętności i mamy przez to problemy. Moglibyście mi pomóc i doradzić w wyborze biura rachunkowego, które obsługiwałoby naszą księgowośc zdalnie? Kompletnie nie wiem, które wybrać i uważam, że biuro z polecenia będzie najlepsze. Jeśli chodzi o konto firmowe, to rozważamy te xxx . Myślicie, że to dobry wybór?
    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:55. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Księgowość w firmie

      Ja jestem za zatrudnieniem biura rachunkowego takiego jak npxxx z Warszawy. Obecnie korzystam z usług biura online i jestem średnio zadowolona. Moja księgowa jest malo chętna do pomocy i cieżko się z nią dogadać. Dlatego rozważam zmianę na biuro Pani Lecyk.
      Last edited by disne; 30-06-2020, 19:56. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Księgowość w firmie

        Ja zastanawiam się nad księgowością internetową na wfirma.pl
        Jest możliwość darmowego wypróbowania jak to działa na stronie xxx W tej chwili księgowością dla mnie zajmuje się biuro rachunkowe, ale myślę o tym, żeby zmniejszyć koszty.
        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:56. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Księgowość w firmie

          Bardzo fajna opcja i na pewno atrakcyjna cenowo. Poszukaj też w intrnecie opinii na temat ich rzetelności, powodzenia

          Skomentuj


            #20
            Odp: Księgowość w firmie

            Najtrudniej podejmować wszystkie te decyzje, jeśli dopiero startuje się ze swoją firmą i nie ma się doświadczenia w temacie. Nie dość, że nie wiadomo, na co się zdecydować, to jeszcze budżet jest zazwyczaj mocno ograniczony.
            Dobrze, że czasem można liczyć jeszcze na pomoc państwa. Natknęłam się ostatnio na ciekawy program wsparcia dla nowych firm: xxxx. Wrzucam, może jakiemuś raczkującemu biznesmenowi się przyda. W ramach programu można dostać za darmo różne narzędzia informatyczne dla firmy. Tylko jeden warunek - nie można działać na rynku dłużej niż 60 dni.
            Last edited by disne; 30-06-2020, 19:53. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Księgowość w firmie

              Jeżeli chodzi o tematy związane z księgowością w firmie to warto zaglądać do tego xxxx serwisu. Jest sporo artykułów związanych z księgowością i nie tylko.
              Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz
              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:53. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Księgowość w firmie

                Warto też trochę samemu poduczyć się księgowości, żeby pilnować swoje biuro rachunkowe - takie jest moje zdanie. Nie raz słyszałam od znajomych, że księgowa znów coś źle im w papierach zrobiła. No cóż... teraz trzeba się znać na wszystkim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Księgowość w firmie

                  Jeśli ktoś chce ogarniać samemu księgowość (są i takie osobniki), to idealnym do tego programem będzie SKP (Super Księga Podatkowa). Może dotyczyć jedynie wąskiej działki, jak i być kompleksowym narzędziem księgowo-podatkowym, w zależności od wyboru użytkownika, tj. od wykupionych modułów (w tym miejscu jest pokazane, o co chodzi, a do tego można pobrać wersję próbną: xxxxx. Przy tym program jest na bieżąco aktualizowany, i tak już od przeszło 20 lat Czyli mamy do czynienia z weteranem na tym polu, a to dobrze świadczy o jakości.
                  Last edited by disne; 30-06-2020, 19:54. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Księgowość w firmie

                    Ja stawiam na biuro rachunkowe online. Wydaje mi się, że to najkorzystniejsza opcja dla małych firm i nie tylko. Zobacz sobie co ma do zaoferowania Business Tax -xxxx Z tego co widziałam ceny są bardzo ok podobnie jak podejscie do klienta.
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:54. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Księgowość w firmie

                      Od dłuższego czasu prowadzę księgowość online z pomocą wfirma - xxxx] Tak w skrócie tylko napisze, że serwis ten udostępnia narzędzia do samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala też wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem. Taka forma jest z pewnością wygodniejsza i koszt takiej usługi jest niski. Warto więc pomyśleć o tym.
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 19:54. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Księgowość w firmie

                        Mojej znajomej ostatnio pomagało w otwarciu działalności biuroxxxx Z tego co wiem, to pomogli w załatwieniu wszytskich dokumentów i teraz prowadzą jej księgowość, także tutaj sprawdził się outsourcing
                        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:54. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Księgowość w firmie

                          Ja kiedyś sama prowadziłam księgowość w swojej firmie ale pewnego dnia stało sie tych obowiązków zwyczajnie za dużo i już nie miałam siły wszystkiego nadzorować. A okazuje sie, że obsługa księgowa np: xxxx jest bardzo wygodna bo jest dostepna on-line i jest naprawde bardzo wygodna. O wiele mniej jest już na mojej głowie a koszty sa naprawde nieduże.
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:54. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Księgowość w firmie

                            Nie poleciłabym prowadzenia księgowości online. Jakoś mam większe zaufanie, jak mogę iść do księgowej, a nie jak wysyłam wszystko mailem.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Księgowość w firmie

                              A może by tak na xxx szkolenia-otwarte/ksiegowosc]tego typu kursach branżowych nauczyć się prowadzić samodzielnie księgowość? Podejrzewam, że nie jest to takie trudne...
                              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:55. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Księgowość w firmie

                                Wszystkie formy dozwolone
                                Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność, to przypuszczam, że w każdym miesiącu masz podobne pozycje do zaksięgowania: kilka faktur kosztowych, ZUS itd. Książka przychodów i rozchodów to nic strasznego i można sobie dać radę, ale na początku faktycznie warto skorzystać z pomocy ekspertów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X