Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odrobaczanie ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odrobaczanie ???

    Dziewczyny,
    słyszę tu i ówdzie o praktykach odrobaczania dzieci (i całej rodziny przy okazji)
    Wiem też, że są różne opinie pediatrów na ten temat, jedni są za odrobaczaniem inni przeciw, ponieważ dzieci to nie psy....

    Jaka jest wasza wiedza na ten temat? odrobaczacie swoje dzieci? czym? na zalecenie lekarzy czy same ?
    Julek 15.o2.2oo7r




    #2
    i nic w tym temacie????
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      izabela22 napiszę szczerze, że pierwszy raz o czymś takim
      słyszę.
      Ale na czym to ma polegać? Co się podaje? (również tabletki??)
      ale przecież nie każdy ma "mieszkańców" w sobie, więc
      trzeba chyba przebadać wcześniej dziecko, tak??
      No nic kompletnie nie wiem na ten temat.
      Napisz coś więcej, bo ciekawa jestem

      Skomentuj


        #4
        właśnie też słyszałam za i przeciw, nigdy tego nie robiłam.
        chociaż 3 moje znajome koleżanki tak robiły i z konkretnych podejrzeń i profilaktycznie. robi się to z uwagi na kontakt dzieci ze zwierzętami i przede wszystkim ze względu na to, że dzieci biorą do buzi praktycznie wszystko włącznie z zabawą w piaskownicy, gdzie o zanieczyszczenia łatwo.
        my robiliśmy synkowi badania na pasożyty - nie wyszło nic, ale w związku z tym, że nasz Julek oddaje dziennie liczne kupki (nie biegunkowe, lecz zwykłe) dostawałam takie rady od znajomych,
        też dla mnie jest to trochę dziwne, żeby odrobaczać, ale liczę właśnie na opinie doświadczonych w tej kwestii Mam, które albo słyszały o tym albo same praktykują. Zapewne przy najbliższej okazji zapytam naszego pediatrę i zobaczymy co ona na to...
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj

               
        Working...
        X