Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zniszczone włosy

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    teraz wogóle w modzie jest olejek arganowy, ciągle spotykam jakieś kosmetyki z jego dodatkie, a to balsam a to olejek do włosów, a tuszach do rzęs
    Bo skuteczny Tylko w kosmetykach jest jego bardzo mało dlatego warto zainwestować w sam olejek. Bardzo wydajny jest i nakładać go można na całe ciało. Podobno też przebarwienia na twarzy rozjaśnia.



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zniszczone włosy

      na wlsoy zniszczone polecam ta domowa maske :
      Maseczka z oliwy z oliwek i żółtka
      Składniki:
      2 zołtka
      2 łyżki oliwy z oliwek.
      Jest to tzw. maseczka majonezowa, ponieważ jej konsystencja przypomina gęsty majonez. Miksturę rozsmaruj na włosach, nałóż czepek i pozostaw na głowie na godzinę. Po tym czasie umyj włosy szamponem i spłucz obficie wodą.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zniszczone włosy

        A ja w tym artykule przeczytałam, żeby nie myć włosów codziennie, bo to niszczy włosy. No ale mam z tym problem, bo jak próbuję myć co 2-3 dni, to tego drugiego dnia już widać przetłuszczające się fragmenty przy skórze, a trzeci dzień jest tragiczny, az wstyd wyjść z domu. Myślicie, ze wystarczy się przemęczyć i kiedys to się ustabilizuje i włosy będą tego trzeciego dnia wyglądać normalnie?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zniszczone włosy

          Pytanie czym są zniszczone Twoje własosy. Ja kiedyś stosowałam suplement w tabletkach o nazwie Merz Spezial. Pamiętam, że na prawdę poprawiły kondycję moich włosów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zniszczone włosy

            Napisane przez olabis Pokaż wiadomość
            A ja w tym artykule przeczytałam, żeby nie myć włosów codziennie, bo to niszczy włosy. No ale mam z tym problem, bo jak próbuję myć co 2-3 dni, to tego drugiego dnia już widać przetłuszczające się fragmenty przy skórze, a trzeci dzień jest tragiczny, az wstyd wyjść z domu. Myślicie, ze wystarczy się przemęczyć i kiedys to się ustabilizuje i włosy będą tego trzeciego dnia wyglądać normalnie?
            ponoc to daje jakies efekty - wiesz spróbować zawsze możesz, aby tez nie pobudzać skory głowy do "produkcji tłuszczu" wazne aby prawidowo myc włosy delikatnymi srodkami - ja mialam problem z przetluszczajacmi sie włosami w ciązy - ale to bylo spowodowane hormonami i wowczas stosowalam delikatne szampony dla dzieci, wazne tez aby suszyc suszarkom wlosy lekki a nie goracym strumieniem ciepla - goraco pobudza prace gruczołów

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zniszczone włosy

              Cześć!

              jestem włosomaniaczką i polecam Ci poprzeglądać blogi i poczytać o różnych sposobach pielęgnacji - na każde włosy skutkuje coś innego.

              Co sprawdziło się*u mnie:
              - wcierki - np Jantar dostępna od niedawna w Rossmanie, wcierasz codziennie wieczorem w skórę głowy (robisz przy tym masaż)
              - wcierka z nasion kozieradki - nasionka kupujesz w aptece, zalewasz łyżkę połową szklanki wrzątku, odstawiasz i potem rosołkiem nacierasz skórę głowy - na wypadanie włosów jak znalazł
              - szampon i maska z aloesem (equlibri, maska z aloesem z drogerii Natura)
              - olejowanie włosów olejkiem Khadi - i na skórę głowi i włosy, łyżka maks, zostawiasz na 3h, nakładasz szampon (na sucho - żeby emulsja pomogła Ci spłukać olej) a potem myjesz delikatnym szamponem
              - więcej warzyw, nasionka (pestki dyni, słonecznika, orzechy włoskie) - czyli popraw dietę!

              p.s. nie rób wszystkiego na raz, bo nie będziesz wiedziała, co działa w Twoim przypadku

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zniszczone włosy

                Napisane przez doris1988 Pokaż wiadomość
                Cześć!

                jestem włosomaniaczką i polecam Ci poprzeglądać blogi i poczytać o różnych sposobach pielęgnacji - na każde włosy skutkuje coś innego.

                Co sprawdziło się*u mnie:
                - wcierki - np Jantar dostępna od niedawna w Rossmanie, wcierasz codziennie wieczorem w skórę głowy (robisz przy tym masaż)
                - wcierka z nasion kozieradki - nasionka kupujesz w aptece, zalewasz łyżkę połową szklanki wrzątku, odstawiasz i potem rosołkiem nacierasz skórę głowy - na wypadanie włosów jak znalazł
                - szampon i maska z aloesem (equlibri, maska z aloesem z drogerii Natura)
                - olejowanie włosów olejkiem Khadi - i na skórę głowi i włosy, łyżka maks, zostawiasz na 3h, nakładasz szampon (na sucho - żeby emulsja pomogła Ci spłukać olej) a potem myjesz delikatnym szamponem
                - więcej warzyw, nasionka (pestki dyni, słonecznika, orzechy włoskie) - czyli popraw dietę!

                p.s. nie rób wszystkiego na raz, bo nie będziesz wiedziała, co działa w Twoim przypadku
                Nic dodać nic ująć, ja polecam profil włosomaniaczki , myślę, że nie ma się co tu rozpisywać, tylko wystarczy poczytać ten blog
                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:45. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zniszczone włosy

                  moje włosy ratowała mi fryzjerka na wcierała odzywek i siedziałam pod para chyba przez jakąś godzinkę kilka kuracji pomogło

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zniszczone włosy

                    Napisane przez doris1988 Pokaż wiadomość
                    Cześć!

                    jestem włosomaniaczką i polecam Ci poprzeglądać blogi i poczytać o różnych sposobach pielęgnacji - na każde włosy skutkuje coś innego.

                    Co sprawdziło się*u mnie:
                    - wcierki - np Jantar dostępna od niedawna w Rossmanie, wcierasz codziennie wieczorem w skórę głowy (robisz przy tym masaż)
                    - wcierka z nasion kozieradki - nasionka kupujesz w aptece, zalewasz łyżkę połową szklanki wrzątku, odstawiasz i potem rosołkiem nacierasz skórę głowy - na wypadanie włosów jak znalazł
                    - szampon i maska z aloesem (equlibri, maska z aloesem z drogerii Natura)
                    - olejowanie włosów olejkiem Khadi - i na skórę głowi i włosy, łyżka maks, zostawiasz na 3h, nakładasz szampon (na sucho - żeby emulsja pomogła Ci spłukać olej) a potem myjesz delikatnym szamponem
                    - więcej warzyw, nasionka (pestki dyni, słonecznika, orzechy włoskie) - czyli popraw dietę!

                    p.s. nie rób wszystkiego na raz, bo nie będziesz wiedziała, co działa w Twoim przypadku
                    Firmy Jantar też stosowałam i pomagało i nie drogie było

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zniszczone włosy

                      Widzę, że nie tylko ja mam taki problem... właśnie osłabione włosy po farbach , łamiące się to najczęstsze przyczyny wypadania włosów. Ja straciłam dużo włosów po ciąży - właściwie dalej je tracę... koleżanka mi poradziła olejek rycynowy , ale nie jestem do końca przekonana :/
                      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:46. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zniszczone włosy

                        Oj tak ..ja tracę dużo w ciąży i traciłam dużo przed ciążą..nic kurna nie skutkuje :-( chyba niedługo będę łysa :-((((

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zniszczone włosy

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          Oj tak ..ja tracę dużo w ciąży i traciłam dużo przed ciążą..nic kurna nie skutkuje :-( chyba niedługo będę łysa :-((((
                          macdzia to ja dołączam do klubu gubiących włosy ja mam tak przerzedzone że kiedyś myślałam żeby sobie przeszczepić, ale cena tego zabiegu mnie skutecznie przed tym powstrzymała. Teraz jak dojdzie do mnie paczka z apteki zaczynam brać Vitapil i będę wsmarowywać olej rycynowy.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zniszczone włosy

                            miałam prześliczne grube gęste włosy przed ciążą, teraz są po prostu okropnie suche i łamliwe, nie wiem już co robić, smaruję je oliwką dla dziecka i wtedy są trochę ładniejsze

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zniszczone włosy

                              Ja po ciąży miałam straszne włosy, teraz minęlo 10 miesięcy i już są dużo lepsze Zregenerowały się już sporo, teraz mam problem z paznokciami.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zniszczone włosy

                                Ja używam szampony dla dzieci Odżywki to tylko z jajka no i używam serum wygładzające. Ale włosy myje raz na tydzień. Tak nosze wytapirowane jak wiedźma

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X