Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zniszczone włosy

    Szybka regeneracja włosów bardzo zniszczonych, sposób domowy:


    Olejek rycynowy - do kupienia w aptece
    1 żółtko
    kilka kropel soku z cytryny


    Wszystkie składniki wymieszać razem, nałożyć na suche włosy potem nałożyć na głowę czepek foliowy, zawinąć ręcznikiem - musi być ciepło. Trzymać ok 30 minut, potem umyć głowę delikatnym szamponem, dość trudno się zmywa taką maseczkę ale warto jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy które potrzebują szybkiej regeneracji.

    Skomentuj


      Odp: Zniszczone włosy

      Ja taką maseczkę robiłam z nafty kosmetycznej, także tez polecam. Dobry sposób to wcieranie w skórę głowy naparu z pokrzywy oraz olejki używane do masażu włosów to głównie olej kokosowy, migdałowy, musztardowy oraz oliwa z oliwek - do olejowania włosów.

      Głównie olej kokosowy. Jest wyjątkowy, ponieważ jest to olej, który akurat idealnie nadaje się do pielęgnacji włosów niskoporowatych. Do pewnego stopnia chroni też przed działaniem promieni słonecznych. Najczęściej olej kokosowy stosuje się jako macerat, w którym zanurza się inne rośliny stosowane do pielęgnacji włosów. Uwalniają one wtedy wprost do olejku swoje cenne składniki.

      Skomentuj


        Odp: Zniszczone włosy

        To ja od siebie mogę doradzić tę serię Seboradin dedykowaną właśnie włosom zniszczonym - xxx Dla mnie to był prawdziwy ratunek, dzięki szamponowi, masce i lotionowi z serii regenerującej moje włosy wróciły do formy. Nie wyglądają już jak siano, są zdrowe i błyszczące. Pamiętajcie – podstawą jest regularność stosowania kosmetyków, ja musiałam tego pilnować bo jestem mało zdyscyplinowana.
        Last edited by disne; 26-08-2020, 19:42. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Zniszczone włosy

          polecam poczytać artykuł o sposobach na wypadające włosy: xxx
          _______________________
          xxx
          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:42. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X