Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zniszczone włosy

    Witam, mam problem z moimi wlosami bardzo sie łamią i wypadaja. Niewiele kosmetykow skutkuje. Czy macie jakies sprawdzone sposoby?
    Moze domowe sposoby?
  •    
       

    #2
    Odp: Zniszczone włosy

    Co zniszczyło Twoje włosy? Farbowanie? "Notoryczne" suszenie suszarką? Słońce? Jeśli farba do włosów, to nałóż hennę, i używaj wyłącznie kosmetyków przeznaczonych do włosów farbowanych (szamponów, odżywek, masek...)
    Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zniszczone włosy

      Mi też wypadają włosy. W aptece ostatnio widziałam suplementy diety na włosy. Oprócz tego chcę sobie kupić porządną odżywkę i mam nadzieje że to pomoże. Bo jak nie to pewnie wyłysieję tak jak mój mąż:P
      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:43. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zniszczone włosy

        Spróbuj poszukać profesjonalnych kosmetyków w sklepie fryzjerskim. Możesz też spróbować olejowania

        Skomentuj


          #5
          Polecam odżywki Kallos - są jakościowo niedoścignione i po prostu świetne a za litrowe opakowanie zapłacisz do 20 zł na all. Są różne rodzaje więc można znaleźć coś dla siebie.
          Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:44. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zniszczone włosy

            zniszczone koncowki trzeba obciac nie ma rady i pilnowac, zeby znowu sie nie zniszczyly za bardzo, odzywki, olejek arganowy polecam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zniszczone włosy

              Ja mam bardzo zniszczone włosy i już nie wiem jak temyu zaradzić .... stosuję różne preparaty zarówno jakieś domowe sposoby maseczki płukanki i tak dalej, jaki i preparaty fryzjerskie dobrej jakości niestety nic nie pomaga włosy mi wylatują i łamią się

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zniszczone włosy

                ja również mam zniszczone i suche, cienkie włosy, ale koleżanka doradza mi żeby zrobić sobie focus zagęszczanie włosów . Co o tym myślicie?
                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:44. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zniszczone włosy

                  Hej

                  Polecam olejek kokosowy. Ale taki naturalny, prawdziwy.
                  Mogę podać stronę , na której są naturalne specyfiki. Kupuję i polecam.
                  Właśnie zakupiłam taki olejek, ale głównie do masażu. Z wypowiedzi dziewczyn , które używają go , wynika że jest rewelacyjny na suche i zniszczone włosy


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zniszczone włosy

                    Olejek arganowy jest super, ale ne wolno zbyt duzo nalozyc.
                    Sztucznego zageszczanianie polecam, wyglada okropnie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zniszczone włosy

                      Z prostych kuchennych składników sami możemy w zaledwie 5 minut zrobić skuteczne maseczki do włosów - ja robię różne maseczki sama - oszczędzając przy tym sporo pieniędzy i one działają - wiem na swoim przykładzie jeśli coś to służę recepturami

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zniszczone włosy

                        może odżywianie u fryzjera? Na pewno coś znajdzie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zniszczone włosy

                          U mnie sprawdził się olejek arganowy i wszelkie kosmetyki z dodatkiem olejku arganowego. Wcześniej przez moją gupotę lekko "spaliłam" włosy i po kuracjach arganowych wyglądały ładnie



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zniszczone włosy

                            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                            U mnie sprawdził się olejek arganowy i wszelkie kosmetyki z dodatkiem olejku arganowego. Wcześniej przez moją gupotę lekko "spaliłam" włosy i po kuracjach arganowych wyglądały ładnie
                            teraz wogóle w modzie jest olejek arganowy, ciągle spotykam jakieś kosmetyki z jego dodatkie, a to balsam a to olejek do włosów, a tuszach do rzęs

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zniszczone włosy

                              pamietam jak kiedys za mlodu rozjasnialam sama wlosy... zbyt czesto i zbyt dlugo trzymalam ktoregos dnia zmywajac rozjasniacz wyszlo mi polowa wlosow, tragedia. Ryczalam wtedy i przezywalam jak to nastolatka: ) Wlosy sciagaly sie z glowy jak guma. Odzyly gdy je scielam na krociotko, uzywlm wtexdy jakeis odzywki z apteki tez pameitsam. Bardzo droga byla i malutka....

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X