Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ubranka dla dzieci

    Mi też się zdarza kupować ubranka w Tesco, zwłaszcza podczas wyprzedaży. Ubranka są dobre jakościowo, nic się z nimi nie dzieje po upraniu


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ubranka dla dzieci

      Napisane przez mamusia1984 Pokaż wiadomość
      Jeśli chodzi o pepco zraziłam się do ich ciuszków zwłaszcza niemowlęcych,może i są niedrogie ale np.body po wypraniu traca kształt i robią się dekolty do pępka,większość ubranek traci kolory po wypraniu i kształt również ama bym nie polecała,jesli by miało drugie dziecko z tych ubranek skorzystać.
      Fajny jest we Wrocławiu outlet dla dzieci z możliwością wysyłki.
      Mają dobrej jakości polskie i włoskie marki. Slodziaki te ciuszki.
      Oni sa W Sky Tower PDM outlet KIDS.
      Można zajrzec zobaczyć.

      Skomentuj


        Odp: Ubranka dla dzieci

        A kupujecie ubrania w Tesco? Jak jest z ich jakością?

        Skomentuj


          Odp: Ubranka dla dzieci

          Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
          A kupujecie ubrania w Tesco? Jak jest z ich jakością?
          W sumie kupuję głównie tam, jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby narzekać na jakość. Prawda jest taka, że wcale nie są takie tanie, ale naprawdę dobre. Mimo wielokrotnego prania w 60 stopniach wcale nie niszczą się tak mocno, jak inne tzw. markowe.

          Skomentuj


            Odp: Ubranka dla dzieci

            Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
            A kupujecie ubrania w Tesco? Jak jest z ich jakością?
            Mam kilka ciuszków z tesko są to głównie bodziaki i nie narzekam. Nie rozciągają sie i mechacą.
            najbardziej jednak lubię smyk, coocodrillo oraz 51015,

            Skomentuj


              Odp: Ubranka dla dzieci

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Mam kilka ciuszków z tesko są to głównie bodziaki i nie narzekam. Nie rozciągają sie i mechacą.
              najbardziej jednak lubię smyk, coocodrillo oraz 51015,
              W smyku kupiłam dwa ubranka i szału nie zrobiły, a były bardzo drogie. Wszystko też zależy na co się trafi. Coocodrillo jest super, ale dość drogie. W pepco też jest ok. ale tylko jak się trafi i pilnuje jakości.

              Skomentuj


                Odp: Ubranka dla dzieci

                Dlatego tutaj uważam,że często w przypadku ubranek przepłacamy za firmę,natomiast ich jakość jest identyczna jak w przypadku tych tańszych ubranek,warto o tym pamiętać tak na przyszłość

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
                  Dlatego tutaj uważam,że często w przypadku ubranek przepłacamy za firmę,natomiast ich jakość jest identyczna jak w przypadku tych tańszych ubranek,warto o tym pamiętać tak na przyszłość
                  Oj tak. Ale znam mamę, która córkę ubiera tylko w sklepach typu Zara, reserved itd. Wydaje fortunę na ciuchy, które bądź co bądź służą krótko. Ale jak kogoś stać to proszę bardzo.

                  Skomentuj


                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    Oj tak. Ale znam mamę, która córkę ubiera tylko w sklepach typu Zara, reserved itd. Wydaje fortunę na ciuchy, które bądź co bądź służą krótko. Ale jak kogoś stać to proszę bardzo.

                    Jak ktoś chce wydać pieniądze, to zawsze znajdzie powód by to zrobić. Mi zawsze zależało głównie na odpowiednim stosunku jakość/cena. I nie bardzo mam ochotę przepłacać, więc sobie kupuje często przez http://escallante.pl/ głównie korzystając z promocji. Po 30%, 20% obniżek mają i często darmowa dostawa.

                    Skomentuj


                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      Dzieci bardzo szybko rosną więc sądzę, że nie opłaca się kupować zbyt drogich ubranek. Ja zamawiam tutaj http://allprints.pl/pl/38-dzieciece koszulki dla dzieci z nadrukami i jestem zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        To prawda, ubrania dla dzieci kosztują niemało, a dzieci szybko rosną. No ale z drugiej strony dzieci też trzeba uczyć gustownego i porządnego kupowania, więc nie ma co skupiać się tylko na odzieży "made in China". Ja powiem szczerze, że chyba najczęściej zamawiam w internecie - ostatnio odkryłam fajną markę http://www.smallbig.pl/ - mają dobre jakościowo ubrania i całkiem przystępne ceny Kupuje jeż w e-sklepach znanych odzieżówek, bo często jest dużo taniej niż stacjonarnie

                        Skomentuj


                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          Ja wolę kupić mniej ubranek a lepsze. Kiedyś kupowałam w ciucholandach ale odkąd nie mam takowego obok siebie to zamawiam przez internet w sieciówkach. Czasem w Pepco ale to musze na prawdę dobrze trafić,bo wszystko takie za kolorowe zupełnie nie w moim guście. Duzo kupuję coś na wyprzedażach,bo jednak wydać 80 zł na bluzkę a 20 to jest różnica

                          Skomentuj


                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            Sprawdzaliście już promocje w tym sklepie https://e-kaan.pl/promocje . Jest tam szeroki wybór ubrań dla dzieci i mam. Ciuszki są naprawdę wysokiej jakości, ale można je kupić w atrakcyjnych cenach.

                            Skomentuj


                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              Też uważam, że nie ma sensu przepłacać kupując ubranka dla dzieci, ale z drugiej strony, nie chcę, żeby moje dziecko miało na sobie byle co, tylko dlatego, że było tanie... Ostatnio zamówiłam córeczce taką sukienkę w outlecie internetowym https://www.limango-outlet.pl/sukienki-dzieciece . Jest elegancka, ale niezbyt droga i naprawdę porządnie wykonana. Myślę, że outlet to dobry pomysł jak zależy ci na dobrej jakości, ale nie chcesz wydawać fortuny.

                              Skomentuj


                                Odp: Ubranka dla dzieci

                                najpierw ubraniami obdarzyła nas cała rzesza kolegów i koleżanek, którzy mają już starszych dzieci i tych ubranek dla maluchów nie potrzebują. potem zaglądałam do lumpeksów, ale szybko z tym skończyłam
                                teraz staram się oszczędzać - szukać promocji, albo tu jakichś kuponów rabatowych, wyprzedaży sezonowych. bo mała szybko rośnie i mogę się po prostu nie wyrobić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X