Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

powikłania po szczepieniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: powikłania po szczepieniu

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    przeczytalam ten artykul, i az mnie zatkało.....
    A mnie niestety nie zatkało...wiele artykułów czytałam w necie na ten temat . Przemysł farmaceutyczny zarabia na tym i zdrowie tutaj jest mniej ważne...liczy się tylko kasa!!! Jestem strasznie 'uczulona' na ten temat i aż mnie teraz nosi ze złości... w innych krajach już dawno zrezygnowano ze szczepień a u nas oczywiście NIE, bo to takie gówniano-amerykańskie....



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: powikłania po szczepieniu

      Ja jestem bardzo uczulona na punkcie zdrowia mojego dziecka podczas zblizajacego sie szczepienia. Informuje o kazdym nawet najdrobniejszym kaszelku itd

      Skomentuj


        #18
        Odp: powikłania po szczepieniu

        Też się boję szczepień. Mój synek miał być szczepiony na pneumokoki tydzień temu ale się nie załapał bo miał czerwone gardełko. Teraz mój mąż był przeziębiony a dziś mnie coś bierze i też boję się szczepić dziecka bo nie wiem czy czegoś nie podłapał od nas.

        Skomentuj


          #19
          Odp: powikłania po szczepieniu

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Też się boję szczepień. Mój synek miał być szczepiony na pneumokoki tydzień temu ale się nie załapał bo miał czerwone gardełko. Teraz mój mąż był przeziębiony a dziś mnie coś bierze i też boję się szczepić dziecka bo nie wiem czy czegoś nie podłapał od nas.
          ale przecież lekarz bada dziecko przed szczepieniem i jeśli rodzic ma wątpliwości czy szczepić to możesz poprostu podziękować i wyjść

          Skomentuj


            #20
            Odp: powikłania po szczepieniu

            szczerze mówiąc to nie słyszałam o powikłaniach po tych podstawowych szczepionkach, nigdy u nas nic się po nich nie działo, nawet temperatury podwyższonej nie miała, jakoś dobrze to znosiła. Ale ten artykuł to jakaś masakra

            Skomentuj


              #21
              Odp: powikłania po szczepieniu

              Tyle teraz mówi się o autyzmie, że jego przyczyną są szczepionki. Tak naprawdę trudno się do tego odnieść, ale jeśli u swojego dziecka zauważymy jakieś niepokojące objawy, to tutaj 22 253 88 88 jest nr do Psychomedic. Oni zajmują się diagnozowaniem autyzmu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: powikłania po szczepieniu

                Jesłi chodzi o powikłania po szczepionce na pneumokoki to tutaj są wszystkie opisane:
                http://abcpneumokokow.info.pl/powikl...ki-pneumokoki/

                Nie jest ich wiele. Niemniej warto jest o nich wiedzieć.

                Sama jestem zdania,że plusy zaszczepienia znacznie przewyższają możliwe powikłania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: powikłania po szczepieniu

                  Też jestem zdania, że korzyści ze stosowania szczepionek zdecydowanie przewyższają jakiekolwiek ryzyko i powikłania poszczepienne.

                  Syn uczęszcza do przedszkola prywatnego, w którym jest kilku rodziców, którzy swoich dzieci nie szczepili. Jedno z nich zachorowało na odrę, a za nim wszystkie pozostałe. Dyrektorka mówiła, że dwójka z nich była hospitalizowana. Dzieci szczepione nie zaraziły się na szczęście, niemniej jednak przez nieodpowiedzialność rodziców ich dzieci chorowały na "coś" co raczej w dzisiejszych czasach nie powinno mieć miejsca w krajach cywilizowanych.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: powikłania po szczepieniu

                    Zamiast martwić się na zapas czy też chodzić po sądach, to chyba rzeczywiście dobrym pomysłem jest wykluczenie przed szczepieniem autyzmu. W tym Psychomedic niedługo się czeka na wizytę, więc można to szybko zweryfikować.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: powikłania po szczepieniu

                      Moje dziecko miało wszelkie szczepienia i na szczęście nie miało żadnych poważniejszych powikłań. Chociaż z tego co wiem to znajomi mieli tam jakiś problem ale też nie było tragedii. Czasem się zastanawiam nad tą całą paniką wokół szczepionek - przecież powikłania po chorobach są znacznie bardziej nie bezpieczne a do tego mogą występować częściej. Weźmy chociażby taką różyczkę. https://chorobydzieci.pl/rozyczka-ni...nych-powiklan/ - tutaj piszą że jedno z powikłań to może być nawet zapalenie mózgu
                      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: powikłania po szczepieniu

                        Wielkie dzięki za ciekawe porady Myślę, że przydadzą mi się
                        Veritas est adaequatio rei et intellectus.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: powikłania po szczepieniu

                          właśnie dziś byłam na szczepieniu mojego maluszka na DTP, błonica, tężec, krztusiec i z lekarka rozmawiałyśmy, że to co się dzieję z nieszczepieniem dzieci będzie miałam fatalne skutki w przyszłości. Jest to przerażające na co my siebie nawzajem narażamy ;(

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X