Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klub Starających się o Maluszka :)

    Zakładam Klub Mam i Tatusiów starających się o swojego maluszka. Ponieważ obecnie różnie to bywa z tzw. poczęciem czy jakkolwiek to nazwać, to może moglibyśmy się tu wzajemnie wspierać???
    Co Wy na to, drodzy starający się?
  •    
       

    #2
    To ja dołączam. Pierwszą ciążę poroniłam. Pozostał... chyba żal. Teraz będę się znowu starała z moim partnerem. Chcę mieć syna!

    Skomentuj


      #3
      Ooo! Witaj! Miło mi, że wreszcie nie jestem sama. Ja mam kłopoty z zajściem w ciążę. Staramy się już kilka miesięcy...

      Skomentuj


        #4
        Witam Was !!!!!!Ja aktualnie mam dziewczynke 7lat i chlopca 26miesiecy i teraz staramy sie o trzecie -ostatnie Przed chlopcem tez mialam poronienie

        Skomentuj


          #5
          Ja rowniez witam jestem mloda mezatka i staramy sie z mezem o dziecko. Ok roku wstecz poronilam niewiedzac nawet w 100% ze jestem w ciazy bo to ze sie okres spoznia to jeszcze nic nie znaczy sa rozne tego powody i przedzwigalam sie w pracy. Po wizycie u lekarza dowiedzialam sie ze bylam w ciazy i zabral mnie do szpitala. Nie bylo to mile przerzycie. Teraz mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku staramy sie o nasza pierwsza pocieche chcielibysmy chlopca

          Skomentuj


            #6
            Wczoraj robilam test i pozytywny-dlugo tu z wami nie pobylam (2dni)ale bylo milo!!!!!!!Zycze wam powodzenia i mysle ze niezadlugo i Wy tak napiszecie

            Skomentuj


              #7
              Witajcie Kobietki, ja staram się już pół roku o dzidziusia. Ostatnio nawet myślałam, że jestem w ciąży ale zrobiła test...nie tym razem. Ale wszystko przed nami prawda?
              Pozdrawiam serdecznie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Oczywiście, życzę powodzenia.Trzymam kciuki
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Djamerka wielkie gratulacje ciesze sie razem z toba ale jeszcze bardziej bede sie cieszyc jak u mnie tez w koncu test wyjdzie pozytywny

                  Skomentuj


                    #10
                    Agacia bedzie dobrze -zobaczysztrzymam kciuki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Hej,hej,mam co prawda dwójkę dzieci,ale z mężem jesteśmy w trakcie starań o trzeciego bobaska=pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Djamelka juz sie nie moge doczekac dziekuje za cieple slowa a swoja droga po jakim czasie test juz wykryje ciaze bo jestem za granica i nie zabardzo zrozumiem co jest napisane w ulotce
                        Last edited by agacia; 27-09-2008, 16:52.

                        Skomentuj


                          #13
                          Dziewczyny, czy u Was coś się zmieniło? czy nadal jesteście jak ja -oczekujące?
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja też się zapisuje do klubustaram się o fasolkę od 3 mcy.@ spodziewana jest na 28.10. najgorsze jest to czekanie,robiłam test 21.10 wyszedł negatywny,ale pocieszam się że to może jeszcze za wcześnie

                            Skomentuj


                              #15
                              Dzieńdobry

                              Witajcie

                              To mój pierwszy wpis na forum, razem z mężem staramy się o dzidziusia już od kilku miesięcy i chociaż wiem, że to może potrwac i nie powinam sie stresować to pomimo wojującego zdroworozsądkowego myślenia, smutno mi bo znów nie wyszło.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X