Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uciekająca główka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uciekająca główka

    Witam!

    Od jakiego czasu no moze od miesiaca zauwazylam, ze głowka mojego synka ucieka na prawo.Nie za bardzo wiem o co chodzi,jest juz dosc silny, umie sobie ja sam utrzymac, kurcze ale czemu mu momentami znosi ja na prawo? Czy z waszymi pociechami tez tak bylo? Moze jemu to przejdzie? Bylismy u lekarza, powidzial ze łapie go jakis skurcz przy karku...kazala rozmasowywac...Ale nie wydaje mi sie, ze to co ona powiedziala ma sens skoro nie znosi go caly czas tylko od czasu do czasu. Co wy o tym myslicie??? Moze powinnam isc do jakiegos specjalisty ale jakiego ???
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Kitty z Amelka bylo podobnie, tyle ze na boki glowka uciekala.Mimo iz miala skonczone 4 i sztywna glowke lekarz powiedzial ze jeszcze slabe miesnie po mimo iz wydaje nam sie ze sa silne.
    Byc moze Twoj lekarz ma racje i masaz pomoze.Ale wydaje mi sie ze jak minie obejdzie sie bez specjalisty
    Pozdrawiam
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Witam, moj maly od ur mial jakis maly przykurcz z lewej strony i caly czas w ta strone mial odwrocona glowke. Podobno u dzieci bardzo czesto tak sie zdarza z tym ze nie kazde dziecko potrafi sobie z tym poradzic, ja z tym chodze na rehabilitacje i teraz juz wszystko jest w pozadku, ja mysle ze powinnas spytac innego lekaza
      Patryczek


      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

      Skomentuj


        #4
        Na wszelki wypadek pokazałabym dziecko rehabilitantowi lub fizjoterapeucie, niektóre dzieci z powodu takich przykurczy chodzą na specjalne zabiegi np. masaż wodny. A może to taka "uroda" dzidziusia.

        Skomentuj


          #5
          U nas to samo było, my chodzimy do rehabilitanta.
          Teraz już po przykurczu szyjnym nie ma śladu. Jak
          najbardziej masować, ale czy pokazał lekarz jak to robić ??
          Jesli nie to poproście o to, albo o skierowanie do poradni
          rehabilitacyjnej

          Skomentuj

                 
          Working...
          X