Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble na wymiar - da się tanio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

    Moim zdaniem ostatnimi czasy panuje głupie poczucie, że meble na wymiar to jedyna właściwa droga, kiedy tak naprawdę na rynku jest już wszystko naprawdę wszystko. Ostatnio mieliśmy myśl, żeby stelaż do łóżka zamówić właśnie na wymiar z tego względu, że nie mogliśmy znaleźć ale jak poszukaliśmy to się udało.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

      Meble na wymiar średnio są o kilkadziesiąt procent droższe od gotowych, co prawda można znaleźć tańsze, ale raczej gorszej jakości. Przy ograniczonym budżecie radzę zatem wybrać gotowe meble, dla oszczędności warto poszukać ich w sieci można znaleźć ciekawe wypoczynki do pokoju dziennego, niektóre prezentują się świetnie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

        Nie mam na ten temat zbyt obszernej wiedzy. Dlatego też nie jestem za bardzo w stanie pomóc.
        Chciałabym tylko móc zachowywać się jak zwykła egoistka.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

          Moim zdaniem da się je wybrać taniej, wszystko zależy od samej firmy jaki gatunku drewna, najdroższy będzie rzecz jasna dąb.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

            Na ogół meble na wymiar są znacznie droższe od gotowych, średnio o kilkadziesiąt procent. Warto się jednak rozejrzeć, czasami można trafić meble na wymiar niewiele droższe od gotowych. W Poznaniu dość tanie meble na wymiar, ale tylko do kuchni można znaleźć w BlackArt - zachęcam do zajrzenia, wykonanie jest bez zarzutu, na plus także design.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

              Może być ciężko, bo robione na wymiar to jakby dodatkowa usługa, więc z założenia droższa niż kupno gotowych mebli

              Skomentuj


                #67
                Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                Jeśli chodzi np. o meble kuchenne, to faktycznie fajnie sprawdzają się te na wymiar. Jeśli jednak chodzi o ławy, Gotowe rozwiązania są znacznie tańsze, aniżeli projektowanie i wykonywanie mebli do konkretnego pomieszczenia. Poza tym plusem jest to, że akurat ławy są produkowane w różnych rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                  Nie jestem zwolenniczką mebli na wymiar. Przy odrobinie wysiłku w necie można znaleźć gotowe meble w różnych wzorach i stylach. I to tanio!
                  Za niewielkie pieniądze można bardzo fajnie wyposażyć pokój.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                    Czasami warto jest również meble pomalować. Jest bardzo wiele farb do malowania mebli, tak wiec efekt może byc ciekawy.

                    Polecam rownież zastanowić się nad wymianą blatu. Blat taki mozna zamowić osobno bez żadnego problemu u kamieniarza. I efekt może byc naprawdę ciekawy.

                    Nie każę Wam tutaj montować drogiego blatu z granitu ale zastanówcie się nad blatek z konglomeratu.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                      Na ogół meble na wymiar są znacznie droższe od gotowych, ale nie zawsze. Niekiedy różnica to tylko kilkanaście procent. W Poznaniu dość tanie meble na wymiar można zamówić w Blackart Poznań, ale tylko do kuchni, zresztą do innych pomieszczeń i tak nie ma sensu zamawiać takich mebli.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                        Meble na wymiar zawsze będą droższe od gotowych. Co prawda można znaleźć tanie, ale o wątpliwej jakości wykonania. Bardziej opłaca się kupić gotowe meble, zwłaszcza w internecie, wart uwagi jest choćby sklep meblowy edinos można trafić tam na wiele ładnych, solidnych mebli.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                          Na pewno można je kupić stosunkowo tanio jeśli znacie jakiegoś stolarza, który wykonuje je samodzielnie. Ja akurat sama wykonałam sobie meble kuchenne i zrobiłam je ze stali i drewna. Konstrukcje szafek wykonałam ze stali, którą następnie pomalowałam tym produktemhttps://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-stalochron/ , żeby go zabezpieczyć a przy frontach, które zostały zrobione z palonego drewna pomógł mi ojciec. Genialnie to wygląda.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                            Z tym, że meble na wymiar jest sens robić tylko do kuchni, bo zwykle to kuchnia ma jakieś niestandardowe wymiary, a wszystko musi grać co do centymetra. W pozostałych pomieszczeniach nie ma sensu kupować mebli na wymiar, bo po prostu nie jest to konieczne, a wychodzi jednak dużo drożej. Jak dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto. U mnie w mieszkaniu większość mebli w salonie i sypialni to np. Abra i nie żałuję - jakościowo bardzo dobra, cenowo też całkiem niezła i na pewno taniej mnie to wyszło, niż meble na wymiar, które nie są wcale tak naprawdę potrzebne.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                              Cześć,
                              zdecydowanie polecam firmę projektującą kuchnie na wymiar, Korzystaliśmy z jej usług przy remoncie mieszkania. Szybko otrzymaliśmy wstępny projekt. Uważam, że spisali się na medal. Mają przystępne ceny i wielki talent do aranżacji małych przestrzeni.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Meble na wymiar - da się tanio?

                                Jakbyście szukali solidnej firmy od zabudowy kuchennej na wymiar to sprawdźcie sobie expert-meble. Nie tylko kuchniami zresztą się zajmują, ale wykonują też szafy, pawlacze, garderoby. Mamy od nich kilka rzeczy, w tym zabudowę kuchenną właśnie i wszystko jest solidnie wykonane, z porządnej jakości materiałów, zrobione dokładnie i estetycznie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X