Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Remont

    Jeśli chcielibyście zainwestować w nowoczesne okna drewniano-aluminiowe i poprawić wygląd swojego domu czy mieszkania to zobaczcie na ofertę Internorm. Jak dla mnie świetna firma w zakresie sprzedaży i produkcji okien. Nowoczesne rozwiązania i wiele ciekawych rozwiązań, świetne designy do wyboru a ceny rewelacja!
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:24. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Remont

      Biały pasuje do wszystkiego, ale jeżeli planujesz zmienić na kolor, to jeśli się nie znasz, może lepiej omówić to z projektantem? Doradzi meble i zestawi z kolorami i nie trzeba będzie się niczym martwić.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Remont

        ja np nie wyobrażam sobie życia bez zamontowanego kominka w domu odkad bylam dzieckiem taki posiadaliśmy na wsi i uważam że jest to takie serce domu.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:24. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Remont

          Może przy okazji remontu zrobicie w domu audyt energetyczny ? Mysle ze warto się tym zainteresować bo dzieki tej fachowej ekspertyzie cieplnej możecie znacznie zmniejszyć rachunki w waszych domach za ogrzewanie
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:25. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Remont

            A robicie remonty sami? Czy może zlecacie je ekipom?

            Skomentuj


              #81
              Odp: Remont

              Ja też uważam, że czas przed Świętami nie jest odpowiedni na remonty, ale moi sąsiedzi chyba są innego zdania, bo od rana na klatce schodowej słychać ciężki sprzęt - wiertarki, młotki itp. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporają i w przyszłym tygodniu będzie już spokój. Ja też chcę trochę pod remontować mieszkanie, planuje między innymi wymianę drzwi( już wybrałam te z firmy Kapica drzwi opole)ale wszystkie remonty zaczną się u mnie późną wiosną.
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:26. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Remont

                Normalne jest to, że faktycznie podczas remontu często wychodzą rzeczy, których nie zauważaliście wcześniej, jak chociażby właśnie zagrzybienie. W takiej sytuacji należy jak najszybciej zabrać się za ten problem. Warto do tego zatrudnić takie firmy jak Nord Help, które kompleksowo usuną powstałe problemy.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:25. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Remont

                  Producenci farb często na swoich stronach prezentują różne pary kolorów.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Remont

                    Tobie ma się podobać.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Remont

                      Basenu niestety nie posiadam jedynie dmuchany Powracając do tematu remontu łazienki przyznam szczerze, że zastanawiałem się nad wanną. zastanawiałem się z żoną czy może być nie zrobić wanny wolnostojącej. Niestety nasza łazienka nie jest jakoś spektakularnie duża więc efekt raczej byłby nie widoczny. Ostatecznie zabudowaliśmy wannę kafelkami.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:27. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Remont

                        Remont to coś co nie każdy lubi. Ja tam wolę zawsze odświeżyć swój dom i dość często robię remonty. Ostatnio na przykład wymieniłem drzwi w domu, takie drzwi zamówiłem
                        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:28. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Remont

                          Ciężko ci cokolwiek doradzić, nie wiedząc jaki masz gust. Są gusta i guściki wiadomo, każdy lubi coś innego. Ale mogę polecić ci fajny sklep meblowy, zamawiałam ostatnio komodę i jestem bardzo zadowolona. Łatwa w montażu i prezentuje się świetnie
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:28. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Remont

                            To prawda, każdy ma swój gust, i każdemu może podobać się co innego. Trzeba popatrzeć w internecie, pooglądać różne magazyny i samemu zdecydować co będzie dla nas najlepsze. Ja jedyne co mogę doradzić z własnego doświadczenia, to to, że podczas takiego remontu, bardzo pomocne jest rusztowanie. Nie każda firma remontowa niestety ma rusztowanie na wyposażeniu, ale warto je wynająć
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:29. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Remont

                              A ja mam pytanie z trochę innej beczki

                              Myślicie, że płytki gresowe to dobry pomysł w salonie? Czy raczej stawialibyście na płytki drewnopodobne?
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:30. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Remont

                                dużo inspiracji można znaleźć na Pinterest, tak razem z zona szukalismy i juz jestesmy po remoncie, ta strona bardzo nam pomogła

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X