Wróć   Forum Babyonline.pl > Pytania do eksperta > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-10-2017, 17:55
natalia_323 natalia_323 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
natalia_323.polki.pl

Blog Entries: 10
Domyślnie Odp: Piesek dla dziecka

zgadzam się, piesek to ogromna odpowiedzialność, dobra opieka weterynaryjna to moim zdaniem absolutna podstawa, z naszym psiakiem chodzimy do http://www.myslovet.pl/, trzeba też dopilnować, żeby dziecko nie uciekało od obowiązków związanych chociażby z wyprowadzaniem pupila, bo z tego co zauważyłam jest to częste zjawisko
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-10-2017, 15:29
allina987 allina987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Nasz pies jest bardzo łagodny dla dzieci i potrafi im wiele wybaczyć. Dzieci jak to dzieci czasem go męczą. Chowa się wtedy pod stół i można go tylko wywabić ciasteczkiem snack mobility dog z vetexpert. Wyhodzi, zjada i wszystko wraca do normy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2017, 23:44
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Dziecko może opiekować się jakim zwierzątkiem ale zależy też w jakim jest wieku. Należy jednak dbać o takie zwierzątko, szczegolnie w kwestii higieny zeby dzieciaczek nie nabawil sie jakichs chorob. Ja swojemu kotkowi daję PlaqueOff Dental bites od Vetexpert On usuwa kamień nazębny i przykry zapach z pyszczka. Profilaktyczne stosowanie tego jest jak najbardziej wskazane we wszystkich przypadkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2017, 12:00
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

My chciecliśmy psa ale lepiej zacząć od opieki nad mniejszym pupilem, by sprawdzić, czy dziecko się tego nauczy. Wybraliśmy więc królika i obserwujemy, czy nasz maluch przykłada się do pielęgnacji nad takim stworzeniem. Nasz syn sam czesze, karmi i sprzata klatkę królika. I apropo żywienia, to mogę Wam zarekomendować, że jak już karmicie swoje zwierzątko świadomie, to wybierajcie produkty, które dostarczają mu wszystkich cennych składników. Dla królika np. dobrym pozywieniem jest https://www.maxandmrau.pl/product-pol-915 . Zawiera wszystkie składniki odżywcze oraz nutraceutyki, czyli naturalne substancje wzbogacające, a dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawienny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2017, 17:59
ivonaa's Avatar
ivonaa ivonaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ivonaa.polki.pl

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
Stary 30-11-2017, 09:46
kosmetyczkabasia kosmetyczkabasia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kosmetyczkabasia.polki.pl

Moja koleżanka wysłała swoje dziecko do babci (która ma psa) na tydzień i poprosiła żeby do dziecko opiekował się zwierzakiem. Po tygodniu sprzątania kup dziecko stwierdziło, że nie chce psa.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania