Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biegunka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Biegunka

    tak, tak ja też słyszałam o jagodach i nawet jak byłam mała to pamiętam przy biegunce mama dawała mi do jedzenia ryż gotowany z jagodami

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Biegunka

      No patrzcie niby nikt nie chciałby biegunki ale spójrzcie na to z drugiej strony... ryż z jagodami, banany i wiele innych przysmaków... niczym uczta królewska kto by się nie skusił ... szkoda że takie specjałów nie mam czasu robić na co dzień, lecz tylko wtedy gdy chcę zwalczyć jakąś dolegliwość

      Skomentuj


        #63
        Odp: Biegunka

        Banany powodują zatwardnienie, ale jak jest to typowa biegunka to warto wybrać się tutaj do lekarza. Wszystko jest zależne od tego ile maluszek ma lat.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Biegunka

          Jak synek miał mniej jak roczek to zaraz leciałam do lekarza, bo faktycznie sie bała. Lepiej jedna wizyta więcej niż jedna mniej. Teraz staram się walczyć z nia domowymi sposobami. A jak nie pomaga to dopiero do lekarza.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Biegunka

            Dopóki dziecko je i pije oraz nie ma wysokiej gorączki to nie ma potrzeby iść od razu do lekarza, ważne żeby dziecko nawadniać choćby po parę kropli ale często

            Skomentuj


              #66
              Odp: Biegunka

              Ja to zawsze bałam sie tego odwodnienia organizmu. Jak lekarza sprawdził co i jak to czułam sie bezpieczniej.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Biegunka

                u mnie nie było tego kłopotu to szczerze nawet nie wiem co jest świetne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Biegunka

                  Na biegunkę polecam napar z suszonych jagód Mojemu synkowi zawsze pomagał w takich sytuacjach. Suszone jagody zawierają naturalne garbniki i działają rewelacyjnie!


                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Biegunka

                    polecam probiotyk trilac forte w kropelkach-bardzo skuteczny na przykład przy ząbkowaniu który teraz mam okazję dawać maluchowi-przy antybiotyku też go podawałam

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Biegunka

                      Przede wszystkim trzeba pilnować żeby dziecko się odwodniło, a do tego bardzo ważne jest podawanie probiotyków. Dicoflor w kroplach jest preparatem probiotycznym https://www.apteka-melissa.pl/produk...5-ml,1920.html pomaga przywrócić równowagę mikroflory jelitowej, skrócić czas trwania biegunki, jak również zmniejszyć ryzyko wystąpienia powikłań po leczeniu antybiotykowym. Przez to że jest w kroplach to łatwo go podać nawet najmniejszym maluszkom.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Biegunka

                        U nas mamy zawsze w zapasie Smectę. Ona leczy, a nie tylko zatrzymuje objawy. Dajesz od razu, kiedy zaczyna się coś dziać i tak podajesz zgodnie z tym, co na ulotce. Nie wystarczy podawać tylko do zatrzymania objawów. To nic nie daje. Chodzi o wyeliminowanie wirusa. Przechodziliśmy to wielokrotnie, również w przypadku dzieci i nigdy nie musieliśmy iść do lekarza.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Biegunka

                          Nam na biegunkę pediatra polecił krople Colinox https://www.apteka-melissa.pl/produk...0-ml,9292.html i oczywiście musiałam trzymać dietę u mojego dziecka. Dużo wody i sucharki, ale na szczęście szybko minęło. Te krople można u dzieci i u niemowlaków, więc bez obaw, są bezpieczne.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Biegunka

                            My ostatnio sprawdzaliśmy w nocy dyżury aptek Katowice, bo małego złapała jakaś ostra biegunka. Poradziliśmy sobie doraźnie, a rano oczywiście od razu do lekarza. Okazało się, że jakiś rotawirus.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Biegunka

                              Hm... Ja bym doradził się w tym temacie znajomych. Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie
                              Veritas est adaequatio rei et intellectus.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Biegunka

                                Nie wiem czy wiecie ale biegunka może być też skutkiem wyjałowienia jelit na przykład po antybiotykoterapii, dobrze jest więc wtedy sięgnąć też po sprawdzony probiotyk który uzupełni florę jelitową

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X