Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża a negatywny wynik testu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciąża a negatywny wynik testu.

    Witam, mam pytanie, czy możliwe jest, że jestem w ciąży mimo, że wynik testu jest negatywny? Test robiłam dzień przed i 5 dni po spodziewanej miesiączce i oba wyszły negatywne, ale nadal nie mam okresu, a cykle mam bardzo regularne. Jak myślicie, co dalej?
  •    
       

    #2
    Odp: Ciąża a negatywny wynik testu.

    a moze dla swojego spokoju wybierz sie na badanie poziomu beta HCG w surowicy krwi i wówczas bedzie wszystko jasne

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciąża a negatywny wynik testu.

      Witam. Potrzebuję porady.
      Mam dzisiaj 24 dzień cyklu. Rano robiłam test.
      Wyszła wyraźna druga kreska, ale dopiero po około 2 godzinach.
      Najpierw nie było nic, po 15 minutach coś bladego, co trudno nazwać kreską, a po 2 godzinach wyraźna kreska.
      Jak interpretować taki wynik?

      Czas odczytywania testu wg opakowania - do 15 minut...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciąża a negatywny wynik testu.

        Proponuję powtórzyć test.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciąża a negatywny wynik testu.

          dokladnie tak jak radzi anna31 powtorz test ale jak byla kreseczka blada do czasu 15 minut to mysle iz szanse na dzieciątko są duże pochwal sie wynikiem drugiego testu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciąża a negatywny wynik testu.

            Jestem tego samego zdania, trzeba powtórzyć. Być może zrobiłaś go za szybko, albo o złej porze. Przeczytaj na tekstodajnia.pl kiedy test ciążowy wykonać, aby był wiarygodny. Ja skorzystałam z zawartych w artykule porad i już wiem, jakie błędy wcześniej popełniałam. Nie mniej jednak wizyta u lekarza też jest koniecznością.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciąża a negatywny wynik testu.

              Ja miałam podobną sytuację, ponieważ pierwszy test o ile dobrze pamiętam robiłam 1 dzień po spodziewanej miesiączce- wynik negatywny. Drugi test robiłam po 3 dniach od pierwszego - również negatywny. Dopiero 3 test robiony około 10 dni od daty spodziewanej miesiączki wyszedł mi pozytywny.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X