Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jakie kosmetyki???

    jjmka z mixa moze sprobuj - meza siostra ich uzywa i sobie chwali i cena az tak nie powala jak z vichy

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jakie kosmetyki???

      Chodzi Ci o blizny po trądzikowe? Mój temat ja polecam nie krem a kwasy ( jak będzie chciała to Ci wszystko napiszę co i jak) a ponadto fajna jest pasta z ziaji z serii liście manuka, oraz krem na noc z kwasami z tej samej serii

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jakie kosmetyki???

        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
        Chodzi Ci o blizny po trądzikowe? Mój temat ja polecam nie krem a kwasy ( jak będzie chciała to Ci wszystko napiszę co i jak) a ponadto fajna jest pasta z ziaji z serii liście manuka, oraz krem na noc z kwasami z tej samej serii
        Tak mniej więcej o to mi chodzi. Tzn. nie mam takiego typowego trądziku ale czasem jak zrobi mi się jakaś krosta to tak ją drapie, że się paprze i czasem mi takie ślady zostają. Więc jak możesz to napisz cos o tych kwasach, może się nada

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jakie kosmetyki???

          Tutaj Ci pisać czy na priv bo to eleborat będzie

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jakie kosmetyki???

            Piszę tu, może się jeszcze komu przyda

            O tej porze roku w grę wchodzi jedynie kwas migdałowy, ja używam i polecam clarenę, można go spokojnie kupić na allegro w takich brązowych szklanych fioleczkach na jedną aplikację. Do kwasu należy kupić neutralizator, ale nie polecam takich przelewanych tylko oryginalną butelkę. Dobrze jest też po kwasach zaaplikować algi, jak już lecimy clareną to są takie fajne giga white, one mają właściwości wybielające. Jeśli możesz wydać więcej pieniędzy to również polecam ampułkę giga white, aplikujemy ją pod algi.
            Opis zabiegu:
            1 dokładnie oczyść skórę ( mleczko, żel i koniecznie dobrze ją stonizuj, aby na skórze nie pozostało sebum)
            2 na płatki nosa ( w tych takich jakby zagłębieniach), oraz na skórę pod oczami nałóż wazelinę lub tłusty krem aby zabezpieczyć delikatną skórę przed podrażnieniem.
            3 do aplikacji kwasu będzie Ci potrzebny pędzelek najlepiej z syntetycznego włosia.
            Wlej kwas do jednej miseczki, a do drugiej wlej neutralizator. Miseczkę z neutralizatorem zawsze trzymaj pod ręką.
            4. Kwasy aplikuj pędzlem zaczynając od czoła, boki policzków, broda, a na koniec policzki i nos.
            5 Gdyby coś zaczęło się bardzo piec, w tym miejscu nałóż neutralizator, nie musisz zmywać całej buzi
            6. Zmywanie kwasu: pędzlem nakładaj neutralizator na twarz w odwrotnej kolejności niż aplikowałaś kwas ( nos, policzki itd...)
            7. Kwasy najpierw nałóż max na 3-4 min, żeby sprawdzić reakcję Twojej skóry na kosmetyk ( chyba , że miałaś już nakładane kwasy i nie było problemów). długość aplikacji kwasu zależy od tego jaki masz rodzaj skóry ( niby mac 6 min, ale ja mam np skórę bardzo grubą i zdarzało mi się trzymać nawet do 8 min). Jeśli Twoja skóra dobrze znosi kwas, możesz przedłużać czas każdego zabiegu.
            8. Po aplikacji neutralizatora pędzlem, wmasuj go jeszcze delikatnie palcami, neutralizator powinien pozostać na skórze przynajmniej 4 min.
            9. Po zabiegu kwasami skóra będzie czerwona i rozgrzana, dlatego umyj buzię zimną wodą ( przyniesie to ulgę skórze).
            10 Po zmyciu i osuszeniu twarzy, nałóż na twarz ampułkę ( lub bez), oraz algi, lub inną maskę łagodzącą/ krem łagodzący.
            Na tym właściwie kończy się zabieg.

            Uwaga!!!
            Jeśli po aplikacji kwasu pojawi Ci się na twarzy czerwona krostka z białą obwódką, od razy nałóż na to miejsce neutralizator, taka zmiana nazywa się frostą i nie należy jej ignorować
            W razie pytań pisz

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jakie kosmetyki???

              majowa_mama dziękuje że się tak dla mnie rozpisałaś muszę sobie o tych kwasach poczytać w internecie, bo szczerze mówiąc to nie słyszałam o tym wcześniej. Ile takich aplikacji trzeba nałożyć żeby były widoczne efekty, muszę jeszcze przemyslć czy moja skóra już faktycznie potrzebuje takich zabiegów, to jest bezpieczne?

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jakie kosmetyki???

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                majowa_mama dziękuje że się tak dla mnie rozpisałaś muszę sobie o tych kwasach poczytać w internecie, bo szczerze mówiąc to nie słyszałam o tym wcześniej. Ile takich aplikacji trzeba nałożyć żeby były widoczne efekty, muszę jeszcze przemyslć czy moja skóra już faktycznie potrzebuje takich zabiegów, to jest bezpieczne?
                Kwas migdałowy jest prawie zupełnie bezpieczny ( zawsze trafi się jakiś wyjątek, ale naprawdę bardzo rzadko, a ja nie znam nikogo komu by ten kwas zaszkodził). Dobrze, że spytałaś o ilość zabiegów, bo miałam takie wrażenie, że o czym zapomniałam jak wysyłałam opis zabiegu Należy wykonać min 6 zabiegów co 3-4, a później dobrze jest zrobić kwasy no nie wiem raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jakie kosmetyki???

                  Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                  Kwas migdałowy jest prawie zupełnie bezpieczny ( zawsze trafi się jakiś wyjątek, ale naprawdę bardzo rzadko, a ja nie znam nikogo komu by ten kwas zaszkodził). Dobrze, że spytałaś o ilość zabiegów, bo miałam takie wrażenie, że o czym zapomniałam jak wysyłałam opis zabiegu Należy wykonać min 6 zabiegów co 3-4, a później dobrze jest zrobić kwasy no nie wiem raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie
                  A jakie on daje efekty, bo nie wiem czy już powinnam takie zabiegi sobie robić czy na razie rozejrzec się za jakimś dobrym kremem i to by wystarczyło.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jakie kosmetyki???

                    Jak najbardziej możesz spróbować i na pewno będziesz bardzo zadowolona, kwas migdałowy jest również nazywany peelingiem i takie ma działanie, tylko trochę silniejsze niż peeling kupiony w sklepie. A ponadto to jest to świetny zabieg po zimie kiedy która jest zmęczona i szara. Ja tam migdała polecam każdemu

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jakie kosmetyki???

                      U nas się fajnie sprawdzają te z atoperalu, dobrze natłuszczają (mają w składzie olej lniany)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jakie kosmetyki???

                        Może sprecyzuj na co konkretnie i czy masz na myśli te dla dzieci czy dorosłych?

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jakie kosmetyki???

                          Ja do kąpieli stosuje oilatum, gdy myje główkę to używam żelu hip, do pupci krem bepanthen, a na pogodę w zimie lub w lecie odpowiedni krem z biodermy im mniej kosmetyków tym lepiej

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X