Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie kosmetyki???

    Witam wszystkie mamy!!!
    Mam pytanie jakich firm poleciłybyście kosmetyki dla swojego maluszka?? Wiem, że jest tego wszystkiego tak dużo i trudno się zdecydować. Czy można mieszać kosmetyki np. oliwka Johnson, a płyn do mycia Hipp?? Czy lepiej całą serią dzieki za podpowiedzi
  •    
       

    #2
    Witaj,ja używałam Bubchena od noworodka i moja córcia i ja byłyśmy bardzo zadowolone-oferta jest bardzo szeroka,pod względam wiekowym,jak i zapachowym już dla starszych dzieci-gorąco polecam.

    Skomentuj


      #3
      Witam!
      Po Johnsonie wylądowalismy u dermatologa bo pediatra nie mógł wyleczyc wysypki więc nie polecam! Używałam serii Chicco - cudnie pachnie i jest tez dla alergików ale są dostepne tylko w internecie więc przerzucilismy się na Nivea i są super. Chwilowo uzywamy emolium (z racji tego że jak nie było w sklepie Nivea to wzięłam Johnson no i mamy wysypkę). Dermatolog stwierdziła że Johnson najczęściej uczula.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Używam kosmetyków Nivea...póki co jesteśmy z Maleńką zadowolone, skórę ma ładną, nic nie uczula...oby tak dalej


        Skomentuj


          #5
          My oczywiście tak samo używamy kosmetyków z firmy Nivea.
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #6
            przewaznie JOHNSON

            Dzięki dziewczyny za podpowiedzi) widzę ze najpopularniejsze wsród was sa kosmetyki NIVEA. Niestety zapomniałam wam wspomnieć ze nie mieszkam w Polsce tylko UK, a tu niestety własciwie jest tylko JOHNSON i jestem w kropce Będę musiała wypróbować go, gorzej jak uczuli to nie wiem co wymyślę pozdrawiam serdecznie

            Skomentuj


              #7
              przewaznie JOHNSON

              Dzięki dziewczyny za podpowiedzi) widzę ze najpopularniejsze wsród was sa kosmetyki NIVEA. Niestety zapomniałam wam wspomnieć ze nie mieszkam w Polsce tylko UK, a tu niestety własciwie jest tylko JOHNSON i jestem w kropce Będę musiała wypróbować go, gorzej jak uczuli to nie wiem co wymyślę pozdrawiam serdecznie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                U mnie natomiast Johnson's baby sprawdza się bardzo dobrze - moja Maleńka nie dostała jeszcze [ odpukać w niemalowane] żadnej od tego alergii, a muszę przyznać, że po Nivei jej skórka robi się troszeczkę szorstkawa (jak na skórę 13miesięcznego dzieciaczka)...
                Ale widać, co dziecko, to reakcja

                Pozdrawiam!

                Skomentuj


                  #9
                  Przeszlo juz mi to Bambino i kupie Nivea. Tak popatrzylam to wiecej ma tych rozniastych kremow, plynow, szampomow itp.

                  No ale teraz powiedzicie co mam wybrac na poczatek?
                  *Krem:
                  -na kazda pogode
                  -S.O.S. (mysle, ze to tylko przy ekstremalnych sytuacjach sie stosuje a nie do codzinnego uzytku)
                  -pielegnacyjny
                  -ochronny na slonce 30 i jest mleczko ochronne 50+ ( ale to chyba dla Dzidziusiow powyzej 1 roku zycia?)
                  -mleczko nawilzajce
                  -mydlo kremowe
                  -zel do mycia ciala i wlosow
                  -krem przeciw odparzeniom
                  -puder zasypka

                  *plyn do kapieli
                  -z oliwka
                  -pielegnacyjny
                  -kremowy
                  -oliwka pielegnacyjna

                  *szampon
                  -lagodzacy
                  -odzywczy
                  -nadajcy polysk
                  -szampon i plyn do kapieli 2w1

                  *chusteczki
                  -soft &care
                  -pure

                  *spray do nosa.

                  Ja mysle, ze mi wystarczy na sam poczatek:
                  -mydelko
                  -oliwka
                  -chusteczki soft&care
                  -krem pielegnacyjny
                  -i nie wiem czy jeszcze nie puder zasypka (ale jak zachodzi potrzeba i uzywa sie np. sudocremu to odstawia sie ta zasypke? Bo rozumiem, ze zasypka to do codzinnej pielegnacji pupy Maluszka, a Sudocream jak wyskocza jakies odparzenia?)

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #10
                    ja używam linomagu tak zapobiegająco. w jakims programie o tym mowili albo gdzies wyczytałam. nie pamietam.




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja czasem mieszam kosmetyki firmami i nic mojej malej nie jest...

                      Skomentuj


                        #12
                        witam
                        ja używam tylko kosmetyków Johnson's baby i Bambino, najdelikatniejsze kosmetyki jakie znam.

                        Skomentuj


                          #13
                          my nasłuchaliśmy się w szpitalu od pielęgniarek, że kosmetyki johnson's baby bardzo uczulają, a że ja jestem uczulona na niemal wszystkie kosmetyki, wyrzuciliśmy pudry i maści tej firmy. Przez pewien czas uzywaliśmy linomagu, ale sporo kosztuje, jak za taką małą tubeczkę, więc kupiłam w rossmannie krem dla maluchów z seri babydream, pasuje idealnie, zlikwidował podrażnienia od pieluszki i nie uczulił, a za 100 ml zapłaciłam chyba 6 zł. Jest naprawdę wart uwagi.

                          Skomentuj


                            #14


                            Ja używam Nivea a do pupy sudocream i jak na razie synek nie miał żadnych problemów ze skórą tak więc jestem zadowolona z tych kosmetyków

                            Skomentuj


                              #15
                              Hej. Ja używam kosmetyków Bambino (zresztą produkuje je firma Nivea) i jestem bardzo zadowolona. Do pupy używałam Sudocremu jak Jaś był malutki, teraz stosuję Bambino - krem ochronny i jest super. Przede wszystkim tanio.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X