Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pościel antyalergiczna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pościel antyalergiczna

    Czy któraś z Was posiada pościel antyalergiczna feretti i może sięwypowiedzieć na jej temat?
  •    
       

    #2
    Odp: Pościel antyalergiczna

    Ostatnio rozmawiałam z mamą małego alergika i była zadowolona. Nie będę się tutaj rozpisywać bo nie testowałam na skórze własnej pociechy;-).

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pościel antyalergiczna

      Tak, ja jakiś czas temu nabyłam bakteriostatyczną pościel Feretti. Powiem krótko, warto inwestować w zdrowie własnego dziecka. Pościel nie akumuluje roztoczy kurzu. Moja córeczka nie ma teraz podrażnień i może spokojnie się wyspać, nie ma żadnych duszności.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pościel antyalergiczna

        ja mam pościel antyalergiczną i sprawuje się dobrze Tylko nie wiem czy to ta sama firma o której piszesz. Teraz szukam do niej poszewek, bo niedługo na świat przyjdzie synek a w domu mam same różowe pościele
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-05-2014, 08:32.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pościel antyalergiczna

          Dla dzieci pościel jest okropnie ważna. Ja osobiście nie kupuję pościeli antyalergicznej. Uważam że wietrzenie i regularnie pranie powinno wystarczyć, po drugie dziecko musi się uodparniać.

          Jedynym wyjątkiem będzie jeśli mój maluch będzie mieć alergię to wszystko by zmieniło

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pościel antyalergiczna

            Witam wszystkie mamy.

            Mam pytanie dotyczące rozmiaru pościeli dla dzieci. Kołdra standardowa 100x135 cm wydaje mi się za duża :/ Trochę poszperałam w necie i znalazłam coś takiego: http://poofi.pl/shop/products/biala-...wej-78-100-cm/ Piszą, że do 2 roku życia. Możliwe to? Nie chciałabym kupować zaraz drugiej, większej.

            Z jakiego materiału macie poszewki? W tej pościeli z linka jest bawełna satynowa - mam taką pościel i bardzo ją lubię - jest mięciutka i przewiewna, ale nie wiem czy będzie dobra dla dziecka? Może lepiej wybrać zwykłą bawełnę albo jakiś naturalny materiał, jak np. len?

            Doradźcie proszę co z tym rozmiarem! Mam rabat z "Dziecka" na -15% do końca maja i jeśli miałabym ja kupić to jakoś teraz

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pościel antyalergiczna

              Dla alergików najlepsze są pościele lniane, len nie zbiera roztoczy a bawełna niestety tak. Nie wiem czy Feretti ma lniane pościele, ale na pewno można kupić tutaj http://papillon-shop.pl/ razem z wkładami dla alergików.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pościel antyalergiczna

                Witam , moim zadaniem sama pościel antyalergiczna nie pomoże , ponieważ my i tak cały czas przenosimy ze sobą na nią różne pyłki, wszędzie wokół i tak są roztocze, więc tak jak było wszystko dookoła tak jest niestety, choć jest to dobra rzecz , ja mam w sypialni urządzenie przeciwroztoczowe AllerDMC i ona pomaga likwidować roztocza w całej sypialni, zaburzając cykl życiowy i rozwojowy roztoczy. Można sryskiwać od czau do czasu tez łóżka i dywany preparatami, które dodatkowo pomagają . Myślę że wtedy możemy czuć się napawdę bezpiecznie. Jestem już specem od alergii ( nie chwaląc się
                Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pościel antyalergiczna

                  My używamy pościeli lnianej Papillon - len nie kumuluje roztoczy, mnie lekarka poleciła kupić lnianą pościel. Do tego wkłady antyalergiczne, no i wiadomo pranie i wietrzenie jak najczęściej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pościel antyalergiczna

                    Napisane przez minia8 Pokaż wiadomość
                    Dla alergików najlepsze są pościele lniane, len nie zbiera roztoczy a bawełna niestety tak.

                    Gorzej jak ktoś ma uczulenie na len
                    A swoją drogą z jakich jeszcze materiałów są pościele dla alergików, ale takie , żeby nadawały sie na zimę, czyli nic lekkiego, ale właśnie żeby było cieplutko?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pościel antyalergiczna

                      a to można mieć uczulenie na len?
                      wydawało mi się, że len nie jest alergogenny

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pościel antyalergiczna

                        Ja w ogóle uważam, że teraz niektóre matki wymyślają połowę chorób swoim dzieciom, szczerze mówiąc mi samej się to zdarzyło. Dziecku lało się z noska, więc ubzdurałam sobie, że ma uczulenie na kurz - dokładając sobie tym ogrom roboty, bo codziennie odkurzałam i przecierałam meble na mokro. Na szczęście po negetywnych testach alergicznych trafiłam do rozsądnej lekarki, która na początek zaleciła dziecku tran. W aptece polecono mi ecomer junior, gdyż przy zakupie wspomniałam, że dziecko należy do grona osób, które wolą umrzeć z głodu niż zjeść coś niesmacznego. No i się sprawdziło. Zwykły tran pozbawił dziecka alergii a mi ograniczył sprzątanie do jednego w tygodniu. Radzę Wam, Drogie Mamy zapytać lekarza co poleca, a nie dzialać na własną rękę

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pościel antyalergiczna

                          Coś w tym jest, chociaż zamiast samodzielnie leczyc dziecko na wymyślone przez siebie choroby, to faktycznie najpierw trzeba do lekarza i dowiedzieć się czy dziecku coś do dolega. Czasem to oczywiście będzie alergia, ale czasem wcale nią być nie musi.
                          A co do pościeli antyalergicznej - nawiązując do tematu wcześniej, to jeszcze niezłe widziałam w hippo (np taka http://****************/koldra_antyalergiczna/koldra_duo_hollofil_allerban.html), fakt nie są może najtańsze, ale jeśli się już okaże, że dziecko ma alergię, to zdecydowanie warto taki wydatek zrobić - wtedy przynajmniej noce sie ma spokojne.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pościel antyalergiczna

                            nawet jak dziecko nie jest alergikiem to uwazam ze nie warto ryzykowac, w poscieli ziera sie duza kurzu i innych roztoczy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pościel antyalergiczna

                              Ja z roztoczami i kurzem radzę sobie nieco inaczej a mianowicie oddaje dywany do ozonowania do Kliniki Dywanów. Poprawa jest ogromna jeżeli chodzi o katar i samopoczucie maluszka. Dobra tania recepta na nieznośny kurz

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X