Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013

    Hej zagląda ktoś tu jeszcze?

    U mnie dużo zmian, w końcu mieszkamy w naszym domku!!!!!

    Piszcie co u Was to i ja troszkę poopowiadam








    Skomentuj


      Odp: marzec 2013

      hej hej
      ZDROWYCH WESOŁYCH POGODNYCH ŚWIĄT
      Dziewczyny co u Was słychać? U nas po staremu. Olga coraz więcej mówi (dla mnie to radość niesamowita, bo chłopcy mieli bardzo duże problemy z mową , zresztą do dzisiaj nie mówią dobrze i cały czas mają terapię) próba odpieluchowania na razie nie bardzo, znaczy woła ładnie jak ma pampersa i wtedy sika do nocnika (!) ale jak nie ma pampersa to się zawsze posika..... No ale nic to ma dopiero 20 miesięcy więc nie ma stresu ma jeszcze czas. Ja oczywiście zarobiona, ale dajemy rade.
      Piszcie co u Was może tak się uda wrócić do naszego forum ?


      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        To ja życzę Szczęśliwego Nowego roku

        Marcelek też sporo mówi ale mniej niż Julia w jego wieku. Tzn , mama, tata, daj, weź, chodź, i trochę innych no i potrafi połączyć to razem np mama daj jeść/ pić. Mówi kiedy chce spać gdy się boi gdy chce misia, generalnie mały łobuziak się robi ale przy tym tak słodki że nawet mu nie umiem dać kary

        Mamy prawie wszystkie ząbki,jest ciekawskim i żywym dzieckiem. Sam już je Z toaletą jest bardzo różnie tzn, powie gdzie, czym i co się robi i że pampers jest bee ale z nocnikiem i tak ciężko, było już kilka prób ale bezskutecznych. Najbardziej denerwuje mnie to że jak mu się chce np siku to przychodzi i mówi, posadzę go na nocnik lub wc i nie zrobi trzyma do momentu aż założę pampersa No ale cóż mam nadzieję że do drugich urodzin się nauczy To już z a 3 miesiące!!! Aż ciężko mi uwierzyć że ten czas tak szybko płynie... Chce mi się kolejnego bobaska zwłaszcza że i siostra i moja wredna bratowa są w ciąży,jedna rodzi w maju a druga w lipcu.

        Julka chodzi do przedszkola, a raczej jeździ autobusem,jest odważna i rezolutna. Bardzo dobrze sobie radzi w przedszkolu. Zapamiętuje wierszyki i piosenki. Panie ją chwalą. Z jej zachowaniem różnie choć ostatnio jest spora poprawa. Mam nadzieję że z a parę miesięcy gdy pomieszkamy sami to jej zachowanie się całkowicie uspokoi

        Piszcie








        Skomentuj

               
        Working...
        X