Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieloletnia antykoncepcja a ciąża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wieloletnia antykoncepcja a ciąża

    Czy są tu jakieś osoby, które przez wiele lat stosowały środki antykoncepcyjne, a teraz chcą starać się o maluszka?
  •    
       

    #2
    to ja

    Ja przez 10 lat stosowalam antykoncepcje hormonalna a teraz jestem mama 2 brzdacow.
    pozdrawiam,
    demira

    Skomentuj


      #3
      Ja stosowałam antyki przez 9 lat i mam śliczna córeczkę Martynkę 8 miesięcy choć niestety nie było łatwo ale znam wiele dziewczyn które po antykach zaszły w ciążę bez problemów

      Skomentuj


        #4
        Ja też nie słyszałam, żeby były z tym jakieś problemy. Po odstawieniu tabletek, jeden dwa cykle i wszystko powinno działać sprawnie

        Skomentuj


          #5
          Ja też należę do długodystansowców - 12 lat. I po odstawieniu tabletek, przez kolejne dwa lata, trzy razy zaszłam w ciążę od razu w pierwszym cyklu :-)

          Skomentuj


            #6
            podobno po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych często rodzą się ciąże mnogie

            Skomentuj


              #7
              No to ładnie z tymi ciążami mnogimi! Najpierw się zabezpieczasz, bo nie chcesz mieć dzieci, a potem w nagrodę dwoje, albo i lepiej za jednym zamachem!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja brałam pigułki 8 lat i zaszłam zaraz po odstawieniu. Mam teraz zdrowego 8-miesięcznego synka. Słyszałam, że to nie najlepiej zachodzić od razu po odstawieniu ale u mnie wszystko było ok. Teraz mam spirale. Na razie polecam, a jak będę się decydować na drugie to zobaczymy jak to będzie. Słyszałam, że wszystko jest później w porządku i też nie ma problemów z zajściem, ale z doświadczenia nie mogę stwierdzić.

                Skomentuj


                  #9
                  Ale jednak po odstawieniu tabletek warto chwilkę zaczekać. Tak właśnie mi się kiedyś o uszy obiło.

                  Skomentuj


                    #10
                    podobno trzeba odstawić 3 miesiące przed zajściem w ciążę organizm musi się oczyścić...jak znajdę coś na ten temat to podam link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja brałam tabletki kilka lat potem odstawiłam je w styczniu a w ciąże zaszłam w czerwcu. Najlepiej jest odczekać po długim braniu tabletek pół roku.
                      Życzę powodzenia




                      Skomentuj


                        #12
                        Dokladnie - lepiej "oczyscic" organizm z hormonow tabletkowych.W czasie przerwy warto brac kwas foliowy ktory jest bardzo potrzebny malenstwu

                        Skomentuj


                          #13
                          popieram moje poprzedniczki...koniecznie odczekać przynajmniej 2 miesiące

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja niestety należę do osób którym pigułki przyniosły więcej szkody. Po odstawieniu pigułek okazało się że zachwiała się strasznie moja gospodarka hormonalna. Organizm przestał produkować jeden hormon. Musiałam przejść kurację i brać leki żeby zajść. Ale się udało. Więc teraz już nic nie biorę.
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              ja brałam 4 lata, zrobiłam przerwę i po miesiącu niebrania okazało się, że będzie dzidzia teraz mamy cudną prawie 9 miesięczną córcię.
                              też tak słyszałam, że lepiej odczekać trochę po odstawieniu tablet, ale też gdzieś czytałam (tylko nie pamiętam gdzie?), że kobiety, które mają kłopot z zajściem w ciążę, powinny próbować zaraz po odstawieniu tabletek, bo wtedy są większe szanse na dziecko (jajniki zaczynają pracę po długim odpoczynku)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X