Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katar i wszystko co z nim związane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Katar i wszystko co z nim związane

    Z katarem to i jak mam problem u mojego dziecka. Jest gorzej niz przy kaszlu bo na niego podam syrop np Dicotuss który mu smakuje, szybko działa i jest ok. A katar to koniec świata, nosa wydmuchać nie chce, odciągnąć też nie idzie nie mówiąc nawet o spuszczeniu kropli. Mam nadzieje, że to kiedyś mu minie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Katar i wszystko co z nim związane

      My właśnie walczymy z katarem. Na szczęście malutka zorientowała się, że odciąganie przynosi jej ulgę i pozwala na wszystkie te zabiegi. Od dziś używamy aspiratora "Katarek" na odkurzacz.

      Skomentuj


        Odp: Katar i wszystko co z nim związane

        A co myślicie o tych plastrach, które się przykleja na noc?

        Skomentuj


          Odp: Katar i wszystko co z nim związane

          U nas masakra - katar już od ponad miesiąca. Prawdopodobnie na tle alergicznym, ale nie wiem na co... Przy fridowaniu Malutka bardzo płacze. Kupiliśmy aspirator podłączany do odkurzacza ("Katarek") i jest lepiej, bo zabieg zajmuje mniej czasu. Kropelki, maści itp. mamy za sobą, ale nic nie dały. Mam nadzieję, że to się w końcu skończy, bo żal Małej jak się męczy. Dwa dni temu zaczęła dotykać uszka i nie wiem, czy coś się dzieje, czy tylko odkrywała, że ma ucho Muszę iść do lekarza. Jak u Was się objawiało zapalenie ucha?

          Skomentuj


            Odp: Katar i wszystko co z nim związane

            u nas właśnie od dotykania się uszka zaczęło, później gorączka i niestety zapalenie uszka :/

            Skomentuj


              Odp: Katar i wszystko co z nim związane

              Fajny na katar jest spray nozitix, można chyba od 2 r.ż. stosować, zawsze czytam skład jak coś mam dać dziecku i tutaj jest to całkiem spoko, bo na bazie ziół i olejków naturalnych i też tak nie spływa jak woda morska

              Skomentuj


                Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                Czasami warto jest zwalczać przyczynę a nie jej skutek. A katar bierze się często z zakurzonego mieszkania. Co za tym idzie kurz zbiera się najczęściej w dywanach więc trzeba je ozonować bo to nam daje 100% skuteczności. Najlepiej robi to Klinika Dywanów we Wrocławiu wiem bo sama korzystałam kilkukrotnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                  W naszym przypadku mały alergik łapał co raz katarki. Szczególnie zimą, dom dość intensywnie ogrzewany - suche powietrze i alergeny nie dawały mu spokoju. Pomogły nawilżacze powietrza i doraźne przy katarze oczyszczanie noska takim anpiratorem katarek. Potem wytężona walka z roztoczami, a obecnie przygotowujemy się z młodym (4l.) do pierwszych prób odczulania.

                  Skomentuj


                    Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                    Jak moja córka była mała, to odciągałam jej katar Fridą, potem kupiłam jeszcze Katarek - ale dźwięk odkurzacza ją nieco niepokoił i nie była spokojna, jak przy Fridzie. Ale Katarek z kolei odciągał mega ilości smarków Woda morska do noska albo Euphorbium.
                    Dużo nam też pomogło łóżeczko dostawne Chicco Next2Me, które mieliśmy do córki w pierwszych miesiącach życia - nie dość, że całą noc córka była blisko i mogłam kontrolować jej oddech (pierwsze dziecko, więc byłam tak wyczulona, że budziło mnie jak miała nosek zapchany), to łóżeczko ma opcję pochyłego materaca. Gdy tak ustawiałam, córce o wiele lepiej się oddychało niż na zupełnie płaskim.

                    Skomentuj


                      Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                      Czasem przedłużający sie katar może być objawem alergii.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                        Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
                        Fajny na katar jest spray nozitix, można chyba od 2 r.ż. stosować, zawsze czytam skład jak coś mam dać dziecku i tutaj jest to całkiem spoko, bo na bazie ziół i olejków naturalnych i też tak nie spływa jak woda morska
                        O tak, ja ostatnio miałam okazję przetestować NOZITIX i działa rewelacyjnie. Aplikacja jest mega łatwa, bo nigdzie nie spływa a dziecko nie ucieka/płacze, dodatek mentolu fajnie odświeża, olejki naturalne regenerują i obkurczają śluzówkę. No i można stosować nawet 14 dni, co przy alergiach czy większych infekcjach jest bardzo przydatne.

                        Skomentuj


                          Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                          dla mnie najbardziej uporczywy jest kaszel ale powiem Wam że moja mama mi przyniosła kiedyś syrop http://levopront.pl/ , naprawdę załagodził mi duszący suchy kaszel. Teraz jest zawsze w apteczce, także jak macie duszący kaszel to polecam.

                          Skomentuj


                            Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                            Przy chorobach górnych dróg oddechowych warto stosować inhalacje. Najlepiej wykorzystać do tego celu inhalatory i nebulizatory. Ostatnio przeglądałam wiele stron i forów w poszukiwaniu inhalatora dla córeczki. Wiele osób poleca sklep medyczny http://kredos.pl/inhalatory. Mają bardzo duży wybór sprzętu tego typu mnie głównie zainteresowała marka Omron.

                            Skomentuj


                              Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                              Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam.. W związku z tym nie jestem w stanie pomóc...
                              Każdy z nich wchodzi na scenę i znika,

                              Skomentuj


                                Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                                Na katar trzeba reagować radykalnie bo jest to pierwszy objaw choroby a wiadomo, dzieci bardzo źle przechodzą zwykłe przeziębienie. Warto stosować się do takich porad jak https://abcporady.pl/5-sposobow-na-t...byc-sie-kataru i zrobić wszystko, żeby jak najszybciej pozbyć się tej uciążliwej dolegliwości.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X