Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wszyscy wokół w ciąży, a my się staramy i nic :(

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wszyscy wokół w ciąży, a my się staramy i nic :(

    cześć jestem nowa na tego typu forach, ale chciałabym się z Wami podzielić moimi odczuciami - niestety nieprzyjemnymi...

    w październiku będziemy z mężem świętować 3 rocznicę małżeństwa. wcześniej nie staraliśmy się o dzieci, mieliśmy inne priorytety. starania zaczęliśmy już 8 miesięcy temu i niestety nic z tego nie wychodzi... od początku konsultowaliśmy się ze specjalistami, więc badania mamy wszelkie porobione i wyglądamy na zdrowych (oprócz mojej sporo podwyższonej prolaktyny po obciążeniu, ale to leczę bromergonem). chwilę temu dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest w ciąży, ucieszyłam się, bo starania zaczęli kilka miesięcy przed nami, ale jednocześnie poczułam ukłucie zazdrości i smutek. niestety teraz wszędzie widuje ciężarne i moja frustracja narasta, czuję coraz większy smutek i żal do samej siebie, losu, do wszystkiego... na domiar złego ostatnio spotkałam się z inną przyjaciółką i dowiedziałam się, że jej siostra jest w ciąży, a w dodatku ona sama także! tego zupełnie się nie spodziewałam, bo niedawno brali ślub i raczej nic nigdy nie wspominała o dzieciach. tak mnie zamurowało, że nawet nie zdołałam wyksztusić gratulacji... ledwo udało mi się powstrzymać łzy, żeby się przy wszystkich nie rozpłakać... a teraz ile razy sobie o niej przypomnę tyle razy płaczę... standardem jest płacz rano i wieczorem...

    Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale musiałam gdzieś się wygadać... strasznie przeszkadzają mi moje uczucia i wiem, że nie wpływają pozytywnie na nasze starania... Macie może jakieś sposoby, żeby sobie z nimi poradzić?

    #2
    Odp: wszyscy wokół w ciąży, a my się staramy i nic

    Witam,
    trzymam kciuki, by marzenie o maluszku wnet się spełniło.
    Identyczne tematy zostały już poruszone: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...+staraj%B1cych i tutaj:http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ht=staraj%B1ce
    Zapraszam do zajrzenia do tych wątków i tam kontynuowania rozmowy. Ten temat zamykam, by ograniczyć powstawanie nowych tematów o takiej samej treści.

    Skomentuj

           
    Working...
    X