Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nawilżacz powietrza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nawilżacz powietrza

    Posiada któraś z Was nawilżacz powietrza?
    mamy okropnie suche powietrze w mieszkaniu o tej porze roku, dzieciakom ciężko oddychać szczególnie w nocy... mokre ręczniki na kaloryferach, miska z wogą... nic nie pomaga...
    Szukam nawilżacz, który przede wszystkim nie będzie zostawiał mokrych plam, będzie można na nim ustawić % wilgotności I nie bedzie strzasznie drogi


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: Nawilżacz powietrza

    Nie mam nawilżacza powietrza, zawsze woda morska zdawała egzamin. Mam dwójkę małych dzieci i aplikuję im do nosków sterimar baby. Znakomicie nawilża i zapobiega wysuszaniu się śluzówki. Stosuję tę metodę już od dłuższego czasu i działa dobrze

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nawilżacz powietrza

      jak dla mnie te nawilżacze są sztuczne i źle działają, najlepiej w zimie na ciepły kaloryfer kłaść mokry ręcznik i na całą noc jest nawilżone powietrze.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nawilżacz powietrza

        Ja posiadam, jest u córki w pokoju. Nie żałuje, że zainwestowałam w coś takiego. Ma dużo zalet Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonana do zakupu, to przeczytaj sobie ten wpis
        http://www.kochamydzieci.pl/nawilzac...i-jaki-wybrac/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nawilżacz powietrza

          Myślę, że nawilżacze powietrza warto stosować. Ja słyszałam, że w http://www.airnaturel.pl/ mają dobrą ofertę, więc warto zajrzeć na stronę i doradzić się specjalistów w tej dziedzinie. Odpowiednie nawilżanie powietrza pozwala uniknąć wielu chorób, więc warto o to zadbać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nawilżacz powietrza

            Mam nawilżacz i go stale uzytkuję, szczególnie przydatny jest w zimie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nawilżacz powietrza

              My w okresie zimowym gdy powietrze jest suche dajemy mokry ręcznik na kaloryfer. W szczególności wieczorem, gdy kładziemy się spać. Nie potrzeby jest nawilżacz do tego, a powietrze jest od razu jakby bardziej wilgotne i lepiej się śpi zarówno nam jak i dziecku.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nawilżacz powietrza

                Gdy nie miałam nawilżacza stosowałam codziennie wodę morska, od kiedy kupiłam nawilżacz stosuje go w razie potrzeby, kupiłam zwykły nawilżacz w supermarkecie za mniej niż 100 zl i jestem zadowolona bo spełnia swoją funkcję

                Skomentuj

                       
                Working...
                X