Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki proszek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki proszek?

    jagna87 Musze przyznać racje, kupowałam proszek Persil w Polsce, raz brat przywiózł mi z Niemiec, i poprostu nie ma porównania, proszek i płyn z Niemiec jest o niebo lepszy, ubrania są dłużej świeże i lepiej pachną po praniu.





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Ja używałam Dzidziusia na początku, jest bardzo delikatny, ale własnie problem jest taki, że nie dopiera ubranek. Zmieniłam na Vizir, zapach też jest dla mnie znośniejszy, bo jeżeli chodzi o Dzidziusia to na początku był dla mnie nie do zniesienia

      ____________________
      Znaleźliście nas to sprawdźcie xodsysanie tłuszczu -xxx Myślimy że warto - niepożałujecie, bogata oferta .
      Last edited by disne; 07-07-2020, 23:48. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki proszek?

        też się bardzo stresowałam przed kupieniem proszku, ale jak zobaczyłam skład, to wszystkie mają taki sam, już po pół roku dziecka zaczełam prać jego ubranka z naszymi w normalnym proszku i jest ok

        Skomentuj


          Odp: Jaki proszek?

          U nas ostatnio jednak nie proszek, a listki piorące smart eco wash. Jestem zaskoczone jak dobrze piorą i zmiękczają. No i zero podrażnień i uczuleń, nawet w przypadku AZS mojego syna

          Skomentuj


            Odp: Jaki proszek?

            Biały jeleń ma bardzo fajne proszki dla dzieci.

            Skomentuj


              Odp: Jaki proszek?

              Ja powoli odchodzę od proszków. Staram się zastępować jeż żelem do prania lub innymi produktami. Teraz chce przetestować perły piorące perlux bo wiele dziewczyn mi je polecało. Ponoć świetnie piorą i nadają tkaninom ładny zapach. Może któraś z Was już je testowała?

              Skomentuj


                Odp: Jaki proszek?

                Zdecydowanie odradzam korzystanie z płynów do płukania. Mogą powodować u dziecka podrażnienia, a dodatkowo intensywny zapach może wywołać u malucha niepokój i przytępiać jego zmysły.
                koloroweoko.pl/pl/p/Soczewki-kontaktowe-miesieczne-2-szt./65]soczewki miesięczne
                Last edited by disne; 07-07-2020, 23:46. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki proszek?

                  Akurat jeżeli chodzi o proszek do prania dla dziecka, to polecam zamiast niego użyć płynu do płukania oraz kapsułek Lovela, sprawdzają się zdecydowanie lepiej i nie pozostawiają smug.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki proszek?

                    Przeczytałam ostatnio że orzechy do prania kiepsko usuwaja zabrudzenia ( źródło : .braunhousehold.com/pl-pl/porady-domowe2/jak-dbac-o-ubrania2/jak-prac-i-prasowac-ubranka-dla-noworodka co o tym sądzicie ? bo planowałam zakupić i nie wiem teraz może zwykłe szare mydło będzie lepsze ?
                    Last edited by disne; 07-07-2020, 23:46. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki proszek?

                      Proszek zazwyczaj kupuję taki, który jest w dobrej cenie. Natomiast przywiązuję większą uwagę do płynu do płukania, ponieważ bardzo lubię kiedy pranie ładnie pachnie. Przetestowałam już wiele produktów i uważam, że jednak płyn Coccolino długo utrzymuje swój zapach, a popraniu tkaniny są miękkie i niezniszczone. Płyn dostępny jest na stronie: /tagomago.pl/collections/coccolino i dzięki szerokiej ofercie za każdym razem można zamówić inny zapach.
                      Last edited by disne; 07-07-2020, 23:46. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki proszek?

                        jeśli wasze dzieci nie mają problemów z alergią to macie ogromne szczęście, niestety nasz synek jest uczulony na wiele pokarmów, kosmetyki i środki czystości  to uciążliwy problem, bardzo mi go szkoda jak widzę, jak się męczy. Staram się trzymać dietę i podaje mu leki przepisane przez lekarzy, dzięki temu sytuacja jest w miarę opanowana. Gorzej jest z środkami czystości, a w szczególności z środkami do prania. Próbowałam prać ubranka, pościel i ręczniki Łukaszka w różnych proszkach do prania dodatkowo tez płukałam pranie kilkakrotnie, są one skuteczne, ale najciężej jest usunąć całkowicie resztki tego proszku,
                        stale szukałam/szukam rozwiązania i tak niedawno trafiłam na produkt Bioexpert, czyli EKO saszetkę z magnezem możecie o niej poczytać. Nie zawiera chemii i szkodliwych substancji, zapach z odzieży znika dzięki specjalnemu magnezowi, który jest umieszczony w saszetce. Korzystam z nich od kilku tygodni zauważyłam, że pranie nie ma intensywnego zapachu, jest miękkie i przyjemne dla skóry. Każdego dnia sprawdzam skórę u synka i faktycznie plamy przestały się zaostrzać. Widzę, że Łukaszek się nie drapie i jest spokojniejszy, mam nadzieje, że tak będzie już zawsze i dzięki temu uniknę podawania mu leków sterydowych i jakoś lżej nam będzie żyć z tą alergią
                        Last edited by disne; 07-07-2020, 23:48. Powód: link

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X