Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    mój mały też jest wcześniakiem 34 tc i mam nadzieję że tym razem będzie ok


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Witam wszystkie mamy kwietniowe ja mam termin na 20
      mona123

      Skomentuj


        #33
        Ja mam termin na 22 stycznia i tak jak Ty ewkag spodziewam się córeczki Jak przebiega u Was ciąża? Wszystko ok?

        Skomentuj


          #34
          witam, a ja mam termin na 6 kwietnia, ale wydaje mi sie to tak odległe, że nawet jeszcze o porodzie nie myślę myśle tylko o tym żeby dzidziuś rósł i dobrze sie rozwijał, ale ja mam za sobą trudne doświadzczenia więc może dlatego, pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie, swoją drogą to super termin- wiosna!!!!!!!!
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            #35
            Witajcie Kobietki Wiosna to fajny czas - wszystko się rodzi
            pozdrawiam Was

            Skomentuj


              #36
              zgadzam się kwiecień to ładny miesiąc cieplutko i wszystko kwitnie pozdrawaim wszystkie mamy kwietniowe
              mona123

              Skomentuj


                #37
                witam Majowe Mamy!

                musze sie pochwalic ze tez bede majową mama, termin mam tak jak jedna z was na 18 maja! powiem wam ze wogole nia mialam nudnosci i wymiotow, tylko w nocy musze czesciej wstawac do wc, zachcianek tez na razie nie mam, jem normalnie no moze na noc wiecej co mnie niepokoi ale to silniejsze ode nie, choc to dopiero 10 tydz to wydaje mi sie ze brzuszek sie mi powiekszyl, no i 2kg wiecej! piszcie co u was! mam nadzieje ze razem bedzie ciekawiej i moze sie czegos nawzajem od siebie nauczymy pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  witaj roksii
                  ja tak jak ty tez bede majową mamą, i zaskocze cie czyms, tez mam termin na 18 maja, nie myle sie? p.s zostawilas wiadomosc na innym forum

                  Skomentuj


                    #39
                    Witam wszystkich, ja mam termin na 20 maja, i bedzie to moj drugi majowy dzidzius. Corcie urodzilam 7.05.07 (choc byla wyliczona na 15). Zobaczymy jak bedzie tym razem...Bo z samopoczuciem juz jest calkiem inaczej niz poprzednio, przy tamtej ciazy cale przedpoludnia(przez pierwsze 4,5 m-ca) spedzalam w toalecie. A teraz nic. Zadnych mdlosci,...nic.

                    Skomentuj


                      #40
                      Witam!

                      Ja zostane marcóweczką po raz drugi, prawdopodobnie po raz drugi 18 marca

                      Mój synek urodził się 18 marca 2006 roku, a teraz mam termin na 18 marca 2009 roku

                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        jak fajnie że jest nas coraz wiecej!! jak tam samopoczucie u was dziewczyny?? bo ja mam czasmi huśtawke nastrojów ale tak to jest dobrze!!

                        Skomentuj


                          #42
                          Witam Was serdecznie

                          dopiero co się zarejestrowałam a widzę że będą to najczęściej odwiedzane strony

                          termin mam na 3 marca i czekam z niecierpliwością pomimo nudności i porannych wymiotów ( pomimo że 3 miesiące już dawno minęły),oraz czasem drażniących zapachów

                          Skomentuj


                            #43
                            hej
                            Z USG wynika ze mam termin na 4 stycznia i juz nie mogę sie oczekac, chociaz chcialabym zeby dzidzia poczekala do stycznia ( mój mąż sie smieje ze jak nic wylądujemy na porodowce w swięta
                            spodziewamy sie dziewczynki
                            pozdrawiam wszystkie mamy

                            Skomentuj


                              #44
                              Moje gratulacje kasia55!
                              Ja nie mogę się doczekać 22 stycznia

                              Skomentuj


                                #45
                                ja mam termin na 10 stycznia, czyli prawie tydzień po Tobie kasia55, a też się martwię, że jeszcze w tym roku będę rodziła

                                dobrze, że jest nas kilka, zawsze raźniej !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X