Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta Warszawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dentysta Warszawa

    Napisane przez uderniooz Pokaż wiadomość
    Zapytaj kogoś ze znajomych/rodziny. Na pewno przecież korzystają z usług dentysty.
    Dokładnie. Można wypytać o wszystko przynajmniej

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dentysta Warszawa

      Ja również szukam dobrego dentysty, jednak kładę nacisk głównie na to czy posiada kwalifikacje dla wstawiania implantów zębowych ponieważ czeka mnie taki zabieg i chcę wybrać się do naprawdę dobrego implantologa. Czytam dużo na ten temat, jestem bardzo ciekawa efektu Czy polecacie kogoś? Słyszeliście o Implant Masters Poland?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dentysta Warszawa

        Ja również uważam ,że warto wybrać kogoś z polecenia. Ja panicznie bałam się dentysty a teraz nie mam problemu z tym, żeby iść na wizytę. Najgorzej do leczenia zębów przekonać małe dzieci... Jakby ktoś szukał dobrych specjalistów polecam zerknąć tutaj http://www.stomatologiadziecieca.com . Mają świetne podejście do pacjenta.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dentysta Warszawa

          Zawsze też można poczytać opinie w sieci. Gabinetów stomatologicznych jest wiele ale jak wiadomo, najlepiej trafić na takiego, który jest kompetentny i wie, jak zająć się pacjentem. Tutaj http://dentalnobile.pl/baza-wiedzy/periodontologia/ mają świetnego periodontologa. Warto sobie rzucić okiem.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dentysta Warszawa

            Ja szukam dentysty i dla siebie, i dla córki. Mnie pewnie czeka leczenie kanałowe, a córkę chciałam wziąć na pierwszą wizytę. Możecie polecić jakiś dobry gabinet oferujący też stomatologię dziecięcą? Zastanawiam się nad tym http://www.dentalfraternity.pl/ofert...a-wola-ochota/ . Znacie może?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dentysta Warszawa

              A tutaj patrzyłaś http://www.awodent.pl/dobry-dentysta-warszawa/? Jesli faktycznie masz tak duże problemy z zębami to warto wybrać gabinet, w którym mają kompleksową ofertę. A w tym właśnie tak jest.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dentysta Warszawa

                W Lublinie możecie wybrać się do prywatnego gabinetu dentystycznego Denta Med http://krajowy.biz/firma,dentamedlublinpl. Przyjmuje tam wielu specjalistów, między innymi ortodonci, protetycy czy chirurdzy szczękowi. Jestem pewna, że będziesz zadowolony z takiego rozwiązania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dentysta Warszawa

                  Ja chciałabym wrócić do głównego wątku dyskusji. Nie potrzebuję linków. Interesuje mnie dobry dentysta w Warszawie. Chodzi mi o wybielenie zębów. Wolę okolice Śródmieścia niż podmiejskie dzielnice. Z góry dziękuję za pomoc.

                  P.S. I chciałabym raczej kogoś konkretnego, a nie klinikę. W klinice mogą pracować i doświadczeni stomatolodzy i praktykanci. Ja wolę pójść do kogoś kto zna się na rzeczy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dentysta Warszawa

                    To ja konkretnie mogę polecić p. Dominikę Romanik, przyjmuje w klinice na Powiślu (ul.Radna) Trafiłam do Niej kilka miesięcy temu z bolącym zębem, którego dentysta w jednej ze znanych klinik, chciał mi usunąć. Wystraszyłam się, bo to piatka była i zaczelam grzebać i pytać. P. Dominika ząb wyleczyła i jeszcze 2 pozostałe i niedawno byłam właśnie na wybielaniu. Efekt jest fantastyczny, zupełnie inny niż po wybielaniu pastami z rossmana, kt. wcześniej kupowałam Jak się zdecydujesz do Niej pójść to napisz,ok?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dentysta Warszawa

                      Właśnie ja też już przechodziłam wybielanie środkami dostępnymi w drogeriach. Efekt jakiś jest, ale daleko od zadowalających. Radna to chyba na Powiślu, pasowałaby mi ta lokalizacja. Czy ta Pani ma doświadczenie w pracy z pacjentem?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dentysta Warszawa

                        Przyjmuje pacjentów, więc ma na pewno Bez obaw, jeśli się boisz chodzić do dentysty to zdecydowanie ją polecam. Jest młoda (myślę, że trochę po 30), bardzo spokojna, wszystko dokładnie tłumaczy i widać że naprawdę lubi swoją pracę. Na pewno Ci się spodoba

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dentysta Warszawa

                          Jeżeli szukasz dentysty w Warszawie to ja polecałabym Ci udać się do dentysta witclinic. Ma on ogromne doswiadczenie, a sam gabinet ma bardzo ciekawą i przystępną ofertę. Myślę, że będziesz zadowolona

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dentysta Warszawa

                            Napisane przez antossia Pokaż wiadomość
                            Przyjmuje pacjentów, więc ma na pewno Bez obaw, jeśli się boisz chodzić do dentysty to zdecydowanie ją polecam. Jest młoda (myślę, że trochę po 30), bardzo spokojna, wszystko dokładnie tłumaczy i widać że naprawdę lubi swoją pracę. Na pewno Ci się spodoba
                            O to najważniejsze, orientujesz się ile takie wybielanie mogłoby mnie kosztować? Nigdy nie wybielałam zębów.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dentysta Warszawa

                              Gdzie mają jeszcze niskie ceny i zakładają aparat na zęby dzieciom? Szukam czegoś sensownego. Raz byłam w Dentalux i powiedziałam nigdy więcej. Nie stać mnie na nich, a poza tym szału z leczeniem nie ma.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dentysta Warszawa

                                Dentalux mi wszyscy odradzają, także nawet nie próbowałam tam iść. Muszę jednak w końcu kogoś sensownego znaleźć, bo tego nie uniknę ;/ Jednak nie wiem, gdzie iść. Nie znam tak dobrze specjalistów w Warszawie, mieszkamy tu od niedawna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X