Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
    Z kręgoslupem to nie przelewki wiem cos o tym tera mam 0d 1 grudnia na rehabilitacje chodzic przez 10 dni na zabiegi
    Wiesz jak sie schyle do Kuby to jak sie podnosze to mi sie wydaje jak by mi tam miało cos zaraz strzelic

    Skomentuj

    •    
         

      Coś Pieczulka malo się dzis wychyla
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Ide lulac Mamcie
        Kolorowych Snoof :*:*:*
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Dobranoc Izunia

          Skomentuj


            Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
            Wiesz jak sie schyle do Kuby to jak sie podnosze to mi sie wydaje jak by mi tam miało cos zaraz strzelic
            to uważaj bo tak to sie zaczyna nie przewiej teraz kręgoslupa i jak sie schylasz to najpierw przykucnij uwierz wiem co pisze
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Dobrej nocki Izunia
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                Po porodze też tak miałam,ale mi przeszło i teraz spowrotem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Silek kochana ja też zmykam spac bo nie wyspałm sie tej nocy bo mały przez dwie godzinki popłakiwał
                  Dobranoc kolorowych snów

                  Skomentuj


                    Dobranoc Marzenko
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      witam!
                      dzisiaj dowiedziałąm się że serduszko dzidziusia mojego brata bardzo słabo bije, jest jeszcze w brzuszku. mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze i że to wina maszyny. tak długo sie starali o dzidziusia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                        witam!
                        dzisiaj dowiedziałąm się że serduszko dzidziusia mojego brata bardzo słabo bije, jest jeszcze w brzuszku. mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze i że to wina maszyny. tak długo sie starali o dzidziusia
                        Monia, u mojej Oli też lekarz podejrzewał wade serca. Prawie miesiac czekałam na badanie i byłam przerażona tym, że z dzidziuś może mieć chore serduszko i tez długo czekaliśmy na Oleńkę (prawie 3 lata). Miałam w 8 miesiacu ciaży echo sera płodu i wyszło ok. Trzymam kciuki zeby okazało sie tak jak u mnie ze to wina kiepskiego USG mojego gin.

                        Skomentuj


                          witam mamy

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny,co tam u was u mnie dzis kiepsko bylo w nocymala sie obudzila i wogole nie chciala zasnac ponad dwie godziny usypialismy ja na zmiane z mezem,na rekach spala a jak sie ja polozylo to strasznie plakala w koncu zasnela lezac na moim brzuchu,hehe ale niewiem co jej bylonigdy tak nie robila,za to spala do 10bidulka taka byla wymeczona

                            Monib nie martw sie napewno bedzie dobrze z dzidzia,napewno to tylko zle wyniki,apropo mojej tez ostatnio jakies szmery wykryli,ale jestem dobrej mysli bo lekarz powiedzial ze to raczej te nieszkodliwe szmery,ale tez echa narazie nie zalecil wiec tez niewiem dokladnie,ale badzmy dobrej mysli
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              Ewulka muszę się przyznać że nie jesteś sama bo mój szkrab też dzisiaj w nocy strasznie wojował tak do 1:00 spał ale potem niestety coś nie mógł tyle tylko że na szczęście nie płakał a wręcz przeciwnie sobie wesoło gaworzył i to prawie do 5 rano!. Myślę że to może wina tej zwariowanej pogody za oknem. Raczej nie zdarza mu się nie spać w nocy więc to trochę dziwne.

                              __________________________-
                              Dawidek - 6 miesięcy i 1 dzień
                              [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                              url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                              Skomentuj


                                ja jestem w ciezkim szoku. moj juz godzine spi na dworze. zawsze spal po pol godzinki, nie wazne czy to byl spacer, jazda samochodem czy lozeczko, czy tez na dworze
                                Jakub 19.05.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X