Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble do ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Meble do ogrodu

    a ja wam polecam byscie sami sobie zrobili meble ogrodowe Wystarcza palety i troche wyobrazni. Powstaja naprawde sliczne siedziska, stoły, donice. Sami zobaczice
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Meble do ogrodu

      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
      a ja wam polecam byscie sami sobie zrobili meble ogrodowe Wystarcza palety i troche wyobrazni. Powstaja naprawde sliczne siedziska, stoły, donice. Sami zobaczice
      evelinek13 Twoje dzieło? nio euro palety przezywaja swoja teraz druga milosc - kosztuja grosze a maja rozne zastosowania moja siostra ma przez siebie zrobiona taki stoliczek jak na foto u Ciebie w domku i powiem szczerze ze calkiem fajnie to wyglada a ile radomosci ze zrobila to sama

      Skomentuj


        #18
        Odp: Meble do ogrodu

        W te wakacje mieliśmy ten sam dylemat- ostatecznie postawiliśmy na drewno z jasnymi, beżowymi poduchami. Jestem zadowolona, drewno zawsze będzie modne i łatwo można je odnowić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Meble do ogrodu

          u nas w ogrodzie w tym roku królowały meble drewniane robione przez mojego Męża - pracuje z drewnem i w końcu udało mi sie go zmusić aby zrobił coś do siedzenia plus stoli i zgadzam sie z mikaa997 - drewnoo to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody

          Skomentuj


            #20
            Odp: Meble do ogrodu

            Evelinek, te mebelki wyglądają super, a niski koszt dodatkowo czyni je atrakcyjnymi Widziałam kiedyś w katalogu i u znajomych pomysły na urządzenie mebli z palet w domu i nie podoba mi się to aż tak bardzo. Na zewnątrz to co innego.
            Akurat mam takie listwy na tarasie i w ogrodzeniu, więc takie mebelki wyglądały by ładnie, choć może nie z najwyższej półki. Bo z bliska nie wiem, czy są aż tak atrakcyjne jak na zdjęciu.
            Ma ktoś takie mebelki w ogrodzie? Jak się one sprawdzają?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Meble do ogrodu

              Beatrice001 moja siostra ma stolik z euro palety w domku - aby wszystko ładnie wygladało to przed rozpoczeciem prac malowniczych, całą palete rozłozyła na częsci pierwsze i każdą deseczke szlifowała aby było ładnie - bo taki surowy stan palety nie wylgadal atrakcyjnie potem pokryła deski farbom i ponownie złożyła w całóść - ona jest strasznie eko osobom i lubi takie rzeczy - całkiem fajnie to wygląda

              Skomentuj


                #22
                Odp: Meble do ogrodu

                My mamy typowe drewniane meble, bardzo solidne zrobione przez mojego szwagra i musze powiedzieć że przy takich meblach nie można żałować na drewno i farbę bo od tego zależy ich wytrzymałość

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Meble do ogrodu

                  Oj to prawda, a jeśli robić na zamówienie to tylko u sprawdzonych osób
                  Ja co prawda ogrodem nie dysponuje, ale zawsze w moich marzeniach były takie wiklinowe meble na tarasie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Meble do ogrodu

                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    Oj to prawda, a jeśli robić na zamówienie to tylko u sprawdzonych osób
                    Ja co prawda ogrodem nie dysponuje, ale zawsze w moich marzeniach były takie wiklinowe meble na tarasie
                    Anis81 marz marz bo marzenia się spełniają

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Meble do ogrodu

                      W końcu marzenia po coś są, gdyby ich nie było nie byłoby do czego dążyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Meble do ogrodu

                        Ja mam dopiero dylemat bo ogród dopiero przed mną do wykonania , placu nawet sporo tylko jak je urządzić ? W necie tyle pomysłów wybór za duży bo mętlik w głowie Ale jeszcze trochę minie zanim się wprowadzimy to mam czas na przemyślenia

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Meble do ogrodu

                          Jest jest tego dużo Sama ostatnio zastanawiałam się nad zagospodarowaniem swojego tarasu ponieważ mam na nim obecnie meble plastikowe i nie wyglądają zbyt dobrze. Obecnie przyglądam się na ten komplet z technorattanu:

                          Znalazłam go konkretnie tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/technorattan . CO o nim sądzicie? Fajny czy jednak trochę zbyt elegancki? Jeśli można tak napisać

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Meble do ogrodu

                            bardziej ogrodowe to mi się kojarzą takie w kolorze drewna Czarne to już takie bardziej domowe Przynajmniej dla mnie

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Meble do ogrodu

                              Ogrody też kojarzą mi się raczej z drewnem, choć aktualnie bardziej niż na nowe meble poluję na wiatę samochodową. W oko wpadła mi np. taka. Co myślicie?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Meble do ogrodu

                                Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
                                Ogrody też kojarzą mi się raczej z drewnem, choć aktualnie bardziej niż na nowe meble poluję na wiatę samochodową. W oko wpadła mi np. taka. Co myślicie?
                                Osobiście bardzo lubię drewno i to co wstawiłaś podoba mi się tylko jaki cel ma stawianie wiaty? Nie lepszy garaż?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X