Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

trwala depilacja laserowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: trwala depilacja laserowa

    witajcie,

    ja mam problem z włoskami na twarzy ale jakoś laseru inikam jak ognia...

    ostatnio postanowiłam wypróbować depilatora do twarzy ale specjalnego do twarzy Braun face.

    Zestaw jest 2w1 , bo zmieniacie końcówkę z depilatora na szczoteczkę do czyszczenia twarzy i odwrotnie.

    Depilacja trwa kilka chwil, ni etracę czasu na kosmetyczki itp

    kosztuje ok 350 zł ale co to jest w porownaniu cen laseru? ...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: trwala depilacja laserowa

      Też zastanawiam się nad laserem ale boję się bólu. Jeżeli się w końcu zdecyduję to zacznę od bikini.

      Skomentuj


        #33
        Odp: trwala depilacja laserowa

        Ja efekt jakiś tam widzę, ale za tyle tysięcy nie wiem czy było warto. Pojedyncze włoski można też usunąć całkowicie trwale (laser nie gwarantuje całkowitej trwałości) za pomogą koagulacji. Boli to i każdy włosek jest usuwany osobno ale one już na pewno nie odrosną. Na twarzy to się chyba opłaca.

        Skomentuj


          #34
          Odp: trwala depilacja laserowa

          Ja robiłam na twarzy IPL i nie było warto. Jak zaszłam w ciążę musiałam przerwać i mimo że byłam po 12 zabiegach to zero efektów.
          Ciekawa jestem tej koagulacji bo pierwszy raz o niej słyszę.

          Skomentuj


            #35
            Odp: trwala depilacja laserowa

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            Czy ktoras z Was poddala sie takiemu zabiegowi?
            ile razy trzeba powtorzyc zabieg zeby wloskow na serio juz nei bylo?
            Ja dostałam w prezencie od męża całą serię, bodajże 7 zabiegów miałam.
            Jest to oferta skierowana raczej do osób mających ciemne włosy ale interesując się tym tematem chyba wiesz
            Ja jestem bardzo zadowolona i mogę Ci ten zabieg polecić, dodając, że całkiem bezbolesny nie jest

            Skomentuj


              #36
              Odp: trwala depilacja laserowa

              Czy ona taka trwała jest rzeczywiście?

              Skomentuj


                #37
                Odp: trwala depilacja laserowa

                Napisane przez polkowa4 Pokaż wiadomość
                Czy ona taka trwała jest rzeczywiście?
                Depilacja laserowa usuwa owłosienie całkowicie i ostatecznie, a dodatkowo jest znacznie mniej bolesna od depilacji woskiem, ale wymaga kilku wizyt w gabinecie - za jednym nie sposób całkowicie usunąć owłosienia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: trwala depilacja laserowa

                  Super sprawa, tylko czemu taka bardzo droga... Już od dawna ją planuję

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: trwala depilacja laserowa

                    Napisane przez anitkat Pokaż wiadomość
                    Super sprawa, tylko czemu taka bardzo droga... Już od dawna ją planuję
                    Z czasem cena za depilację laserową powinna spadać, ale są coraz to lepsze lasery, które dają większe i szybsze efekty.

                    __________________
                    Trwała depilacja laserowa Kraków

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: trwala depilacja laserowa

                      Ja mialam 5 zabiegow i bylo super. Jednak niestety minelo 1,5 roku i wlosy zaczely rosnac. Nie stac mnie juz na laser, wiec zakupilam depilator - boli jak cholera, wiec zamowilam sobie ze stronki http://naporost.pl krem do znieczulenia bo inaczej to nie dam rady. Na maszynke sie nie zdecyduje, bo nie mam czasu codziennie sie golic!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: trwala depilacja laserowa

                        Rzeczywiście potrzeba kilku zabiegów, żeby całkowicie pozbyć się owłosienia, ale za to później ma się spokój - koniec z woskiem, czy maszynką. Ja depilację laserową zrobiłam sobie przed wakacjami i jestem bardzo zadowolona. Dziewczynom z Krakowa mogę polecić salon na ul. Kluczborska - tutaj http://new-life.com.pl można się umówić na wizytę, itp.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: trwala depilacja laserowa

                          Wydaje mi się, że jednym ze skuteczniejszych rodzai depilacji jest własnie depilacja laserowa. Przynosi ona najlepsze efekty. I chyba wolałabym ja robić u kosmetyczki. W salonach takich jak ten http://elite-kosmetologia.pl/zabiegi-laserem/ , wiem, ze wykonają ta depilacje profesjonalnie a ja nie będę musiała obawiać się, ze nie zobacze efektów.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: trwala depilacja laserowa

                            A czy polecacie jakąś depilację laserową na terenie Krakowa? Ja się właśnie zastanawiam czy z czegoś takiego nie skorzystać... Czy moglibyście coś w tym temacie mi doradzić? Co sądzicie o takiej ofercie http://www.nowomed.pl/zabiegi/depilacja-laserowa.html?
                            Kiedy już zaczniesz trudną wspinaczkę, najlepiej iść aż do końca. Nigdy nie należy przystawać w połowie drogi.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: trwala depilacja laserowa

                              Nigdy nie korzystałam ale znajoma mówiła mi że zabieg jest bolesny i niestety trzeba go kilkakrotnie powtórzyć.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: trwala depilacja laserowa

                                Ewentualnie jeśli nie chcecie płacić za zabiegi w salonie to możecie kupić sobie depilator na własną rękę. W rtv Euro agd jest możliwość kupna sobie depilatora laserowego:
                                http://www.euro.com.pl/depilatory.bhtml

                                Depilator taki to koszt ok 1200 zł ale w sklepie jest możliwość brania na raty 0%. Obecnie posiadam oraz jestem z niego mega zadowolona. Niesamowicie wydajny i fajny sprzęt.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X