Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strach przed drugim porodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Strach przed drugim porodem

    Z mężem podjęliśmy decyzję o 2 dziecku. Może wakacje sprawią, że na teście pojawią się 2 kreski. Mam nadzieję, że sobie poradzę z 2. Jaka jest u Ciebie różnica wieku między dziećmi?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Strach przed drugim porodem

      Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
      Z mężem podjęliśmy decyzję o 2 dziecku. Może wakacje sprawią, że na teście pojawią się 2 kreski. Mam nadzieję, że sobie poradzę z 2. Jaka jest u Ciebie różnica wieku między dziećmi?
      życzę wam powodzenia Może z wakacji już we czwórkę będziecie U mnie to różnica 2,5 latek Dla mnie w sam raz ,cieszę się że tak wyszło bo 2 dziecko u nas nie było planowane ale ogromnie się cieszę

      Skomentuj


        #33
        Odp: Strach przed drugim porodem

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        życzę wam powodzenia Może z wakacji już we czwórkę będziecie U mnie to różnica 2,5 latek Dla mnie w sam raz ,cieszę się że tak wyszło bo 2 dziecko u nas nie było planowane ale ogromnie się cieszę
        Mnie się marzy 3, ale ja swoje a życie swoje i różnie to może być. Siostra już od roku się stara i nic choć już ma jedno dziecko.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Strach przed drugim porodem

          Lęk przed porodem jest nawet podczas samego porodu. W mojej głowie siedziała ciągle myśl, żeby zabrać torbę i sobie wyjść. Tak czmychnąć niezauważoną. Niestety to trwa, i już nie da się uciec Jak poprzedniczki podtrzymuję, porozmawiaj z lekarzem, może wizyta u psychologa, może położna pomoże. Z drugim porodem jest inaczej, trochę łatwiej, bo wiesz czego się spodziewać. Znasz już postępowanie. I w moim szpitalu faktycznie pierwsza cesarka jest wskazaniem drugiej... Nie martw się głowa do góry. Dzidzia musi wyjść.
          Lubię nowoczesne i modne meble oraz rodzinne ciepło.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Strach przed drugim porodem

            Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
            Mnie się marzy 3, ale ja swoje a życie swoje i różnie to może być. Siostra już od roku się stara i nic choć już ma jedno dziecko.
            Wiesz jak ktoś się bardzo stara to nic nie wychodzi a jak sobie trochę odpuści to wtedy można liczyć na niespodziankę Kibicujemy też twojej siostrze aby im się udało

            Skomentuj


              #36
              Odp: Strach przed drugim porodem

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Wiesz jak ktoś się bardzo stara to nic nie wychodzi a jak sobie trochę odpuści to wtedy można liczyć na niespodziankę Kibicujemy też twojej siostrze aby im się udało
              Dziękuję nasze dzieciaki urodziły się dzień po dniu w tym samym roku - prawie jak bliźniaki. Może ona czeka na mnie :P i znowu nam się uda mieć dzieci w podobnym wieku.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Strach przed drugim porodem

                Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                Dziękuję nasze dzieciaki urodziły się dzień po dniu w tym samym roku - prawie jak bliźniaki. Może ona czeka na mnie :P i znowu nam się uda mieć dzieci w podobnym wieku.
                Wow jak fajnie wam się udało A blisko siebie mieszkacie czy daleko ?
                Mojej koleżanki dzieci i jej siostry mają różnice pół roku a przy drugich dzieciakach 2 miesiące i też oczywiście z tego samego roku Tylko że jedna w Polsce druga w Anglii
                To wasze dzieciaki urodziny mogą razem świętować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Strach przed drugim porodem

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Wow jak fajnie wam się udało A blisko siebie mieszkacie czy daleko ?
                  Mojej koleżanki dzieci i jej siostry mają różnice pół roku a przy drugich dzieciakach 2 miesiące i też oczywiście z tego samego roku Tylko że jedna w Polsce druga w Anglii
                  To wasze dzieciaki urodziny mogą razem świętować
                  Dokładnie to dwa bloki nas dzielą nasze dzieci to jak bliźniaki, dziś miałam taka sytuację, że synek siostry obrywał moje piękne kwiaty na balkonie i rzucał w dół, a moja córka zaśmiewała się wniebogłosy. Jeden drugiego nakręca, o tej samej porze idą spać, robią kupkę.. tylko ja potem nie wiem w co ręce włożyć. Jednak mimo wszystko jest zabawnie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Strach przed drugim porodem

                    Napisane przez psc_olka Pokaż wiadomość
                    Dokładnie to dwa bloki nas dzielą nasze dzieci to jak bliźniaki, dziś miałam taka sytuację, że synek siostry obrywał moje piękne kwiaty na balkonie i rzucał w dół, a moja córka zaśmiewała się wniebogłosy. Jeden drugiego nakręca, o tej samej porze idą spać, robią kupkę.. tylko ja potem nie wiem w co ręce włożyć. Jednak mimo wszystko jest zabawnie
                    widać że są bardzo zżyci ze sobą ale jak miło A te ich zabawy
                    Synek jak sam nie chce czegoś zrobić to mówi do młodszej siostry bo wie że ona zrobi wszystko co mu powie

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Strach przed drugim porodem

                      a ja tak odkładam w czasie decyzję z zajściem w ciążę, i tak mija ten czas.....a im dalej tym gorzej. Coraz więcej wątpliwości.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Strach przed drugim porodem

                        Napisane przez dagmara124 Pokaż wiadomość
                        a ja tak odkładam w czasie decyzję z zajściem w ciążę, i tak mija ten czas.....a im dalej tym gorzej. Coraz więcej wątpliwości.
                        więc nie trzeba odkładać tylko brać się do roboty ! Im dłużej będziesz zwlekać tym więcej będziesz widzieć przeszkód "Nie teraz - poczekamy" ale tak czas tak szybko leci że nie warto odkładać i odkładać

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Strach przed drugim porodem

                          Ja też bardzo się bałam drugiego porodu. Pierwszy trwał długo, był bardzo bolesny i zakończył się cesarką. Gdy przyjechałam do szpitala na drugi poród, lekarka spytała czy chcę cesarkę od razu. Chciałam, ale było mi jakoś głupio to przyznać. Lekarka to wykorzystała i namówiła mnie, by spróbować rodzić siłami natury. I teraz jestem jej bardzo wdzięczna. Poród był szybki. O bólu nie było czasu myśleć. A jak córeczkę położono mi na brzuchu byłam najszczęśliwsza na świecie - tego nie było przy cesarce. Więc już się nie boję i jeśli kiedyś będzie mi dane być w trzeciej ciąży też postaram się rodzić naturalnie.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Strach przed drugim porodem

                            Szczerze mówiąc kolejnego porodu się nie bałam, obawa była bardziej czy dziecko będzie zdrowe. Ja pierwszy poród wspominam pozytywnie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Strach przed drugim porodem

                              bardzo współczuję autorce postu, ja również pierwszy poród maiłam cc i chciałabym bardzo doświadczyć porodu naturalnego i boję się że jednak drugi poród znowu będzie musiał zakończyć się cc

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Strach przed drugim porodem

                                Napisane przez justyna612 Pokaż wiadomość
                                bardzo współczuję autorce postu, ja również pierwszy poród maiłam cc i chciałabym bardzo doświadczyć porodu naturalnego i boję się że jednak drugi poród znowu będzie musiał zakończyć się cc
                                może być ale chyba nie koniecznie musi być cesarka Życzę ci abyś przy drugim porodzie doświadczyła tego pięknego porodu siłami natury Ty też pozytywnie myśl że tak musi być

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X