Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nauka chodzenia - boso czy w bucikach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: nauka chodzenia - boso czy w bucikach?

    Zgodnie z zleceniami ortopedów, zdecydowanie od początku nauki chodzenia, należy zadbać oto by dziecko nie nabawiło się płaskostopia, powinno się ubierać buciki ze skórzaną i profilowaną wkładką, sznurowane bądź na rzepy wysokie za kostkę. Z praktyki powiem tylko tyle, że takie buciki ułatwiają dziecku chodzenie, moje dzieci szybciej zaczęły chodzić mając takie bucki. Naprawdę szczerze polecam
    Poduszki do karmienia: klik

    Skomentuj


      #47
      Odp: nauka chodzenia - boso czy w bucikach?

      Tak właściwie są dwie szkoły - jak powinno się uczyć dziecko chodzić. Tak właściwie to nie wiem która jest dobra, bo dużo chyba zależy od samego dziecka.

      Skomentuj


        #48
        Odp: nauka chodzenia - boso czy w bucikach?

        Ja znalazłam buty do nauki chodzenia .Idziemy do mojej chrześnicy więc prezencik będzie w sam raz. Tym bardziej ,że buciki są lekkie jak piórko i posiadają system ułatwiający zakładanie i rozbieranie bucików.

        Skomentuj


          #49
          Odp: nauka chodzenia - boso czy w bucikach?

          u mnie początkowo córka śmigała tylko na boso/w skarpetkach antypoślizgowych. Po domu, albo podwórku. Na ulicę wyjeżdżałyśmy raczej wózkiem. Dopiero jak sobie ciut potrenowała, to kupiliśmy pierwsze buty, ale zakładaliśmy je tylko gdy samodzielnie, o własnych siłach, trzymana za rękę wychodziła na chodnik czy drogę. Kupowaliśmy tutaj https://butymodne.pl/dla-dzieci-c25952.html a po domu/podwórku jeszcze długo śmigała na boso

          Skomentuj

                 
          Working...
          X