Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

    Napisane przez barbara_17 Pokaż wiadomość
    Hej Naty, już wiem - koleżanka Justyna wykorzystuje dokładnie taką nianię jak pisałaś - zaleciła ją bratowa, która mieszka w USA i tam są takie aplikacje bardzo popularne. Próbowała jeszcze dwie inne, ale według niej jest najlepsza własnie ta Annie baby monitor. więc śmiało :-)
    Dziękuję za wiadomość!!! A można jeszcze dowiedzieć się od niej, dlaczego ją wybrała, w czym jest ona lepsza niż inne? i też ile ona własnie kosztuje?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

      Hej, tu jest doświadczenie od mojej koleżanki. Najwięcej lubi że, w przeciwieństwie do zwykłej niani elektronicznej działa na sieci LTE, 3G lub LTE = nie tylko, że nie słyszy dzieci od sąsiadów, ale można korzystać z niej na przykład w hotelu na wakacjach - można śpiącego maluszka zostawić w pokoju i spokojnie zejść kilka pięter niżej na kolację czy do przyjaciół i odległość nie ma znaczenia (żaden max. zasięg). Kolejną szczypią jest, że dziecko może monitorować kilka rodziców razem - każdy na swoim smartfonie lub PC - trzeba ich tylko dołączyć do grupy (bardzo to lubi tata w pracy lub babcia). Również jest bardzo fajny interfejs i możliwość zdalnego uruchamiania kołysanki :-) Cóż, wydaje się to być doskonałym rozwiązaniem, które jest zawsze pod ręką, zwłaszcza jeśli masz starszy telefon, który po prostu możesz poświęcić :-)

      Skomentuj


        #33
        Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

        Napisane przez barbara_17 Pokaż wiadomość
        Hej, tu jest doświadczenie od mojej koleżanki. Najwięcej lubi że, w przeciwieństwie do zwykłej niani elektronicznej działa na sieci LTE, 3G lub LTE = nie tylko, że nie słyszy dzieci od sąsiadów, ale można korzystać z niej na przykład w hotelu na wakacjach - można śpiącego maluszka zostawić w pokoju i spokojnie zejść kilka pięter niżej na kolację czy do przyjaciół i odległość nie ma znaczenia (żaden max. zasięg). Kolejną szczypią jest, że dziecko może monitorować kilka rodziców razem - każdy na swoim smartfonie lub PC - trzeba ich tylko dołączyć do grupy (bardzo to lubi tata w pracy lub babcia). Również jest bardzo fajny interfejs i możliwość zdalnego uruchamiania kołysanki :-) Cóż, wydaje się to być doskonałym rozwiązaniem, które jest zawsze pod ręką, zwłaszcza jeśli masz starszy telefon, który po prostu możesz poświęcić :-)
        Hej Basiu! Brzmi nieźle! I proszę jeszcze, ile to kosztuje?

        Skomentuj


          #34
          Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

          Napisane przez naty01 Pokaż wiadomość
          Hej Basiu! Brzmi nieźle! I proszę jeszcze, ile to kosztuje?
          I to nie jest zbyt skomplikowane i techniczne dla zwykłych matek jak ja? Poradzę sobie?

          Skomentuj


            #35
            Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

            Napisane przez naty01 Pokaż wiadomość
            I to nie jest zbyt skomplikowane i techniczne dla zwykłych matek jak ja? Poradzę sobie?
            Cóż, z pewnością tak!!! Justyna również nie jest ekspertem IT. I tak naprawdę, to tak mi się ta aplikacja spodobała, że już ją dla siebie pobrałam też! Jest to na App store albo Google play (link też na www stronach Annie baby monitor). I wersja próbna jest za darmo i pełna miałaby być około 15zł.

            Skomentuj


              #36
              Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

              Napisane przez barbara_17 Pokaż wiadomość
              Hej, tu jest doświadczenie od mojej koleżanki. Najwięcej lubi że, w przeciwieństwie do zwykłej niani elektronicznej działa na sieci LTE, 3G lub LTE = nie tylko, że nie słyszy dzieci od sąsiadów, ale można korzystać z niej na przykład w hotelu na wakacjach - można śpiącego maluszka zostawić w pokoju i spokojnie zejść kilka pięter niżej na kolację czy do przyjaciół i odległość nie ma znaczenia (żaden max. zasięg). Kolejną szczypią jest, że dziecko może monitorować kilka rodziców razem - każdy na swoim smartfonie lub PC - trzeba ich tylko dołączyć do grupy (bardzo to lubi tata w pracy lub babcia). Również jest bardzo fajny interfejs i możliwość zdalnego uruchamiania kołysanki :-) Cóż, wydaje się to być doskonałym rozwiązaniem, które jest zawsze pod ręką, zwłaszcza jeśli masz starszy telefon, który po prostu możesz poświęcić :-)
              I wiesz, proszę, jeśli można przes ten Annie baby mnitor śledzić więcej dzieci w różnych pomieszczeniach za pośrednictwem jednego telefonu? I jak z tym wideo, jaka jest jakość obrazu, jesteś z niego zadowolona?

              Skomentuj


                #37
                Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                Napisane przez kalinka3 Pokaż wiadomość
                I wiesz, proszę, jeśli można przes ten Annie baby mnitor śledzić więcej dzieci w różnych pomieszczeniach za pośrednictwem jednego telefonu? I jak z tym wideo, jaka jest jakość obrazu, jesteś z niego zadowolona?
                Hej! ja próbowałam dla dwójki dzieci i super! a napisane jest, że powinna ona być w stanie monitorować do czterech dzieci naraz. Ale oczywiście ten drugi telefon (dla dziecka) musi być dla każdego dziecka osobno :-)..... popatrz tu na https://vimeo.com/154962498. A z widea cieszę się też! Wcześniej, często niepotrzebnie musiałam wstać, kdy maluszek trochę płakał, żeby upewnić się, że jest przykryty kocem i nie jest mu zimno itp., a teraz widzę wszystko. Ale myślę, że to dużo zależy od jakości aparatu smartfona, mój pozwala mi, że mogę u Annie nawet zdalnie włączyć nocne światła, by sprawdzić maleństwo , aczkolwiek jest zupełnie ciemno w pokoju.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                  Napisane przez barbara_17 Pokaż wiadomość
                  Hej! ja próbowałam dla dwójki dzieci i super! a napisane jest, że powinna ona być w stanie monitorować do czterech dzieci naraz. Ale oczywiście ten drugi telefon (dla dziecka) musi być dla każdego dziecka osobno :-)..... popatrz tu na https://vimeo.com/154962498. A z widea cieszę się też! Wcześniej, często niepotrzebnie musiałam wstać, kdy maluszek trochę płakał, żeby upewnić się, że jest przykryty kocem i nie jest mu zimno itp., a teraz widzę wszystko. Ale myślę, że to dużo zależy od jakości aparatu smartfona, mój pozwala mi, że mogę u Annie nawet zdalnie włączyć nocne światła, by sprawdzić maleństwo , aczkolwiek jest zupełnie ciemno w pokoju.
                  Dzieki, chetnie pooglądam. :-)

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                    Jeśli chodzi o produkty czyszczące, to można znaleźć je również w sklepie eJedrek. Według mnie oferta naprawdę ciekawa, więc możecie sobie ją sprawdzić na tabletki do zmywarki.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                      A nie lepiej kupić sobie kamerke z podglądem online? Zawsze mozesz na telefonie sprawdzic co sie dzieje. W przyszlosci tez sie przyda jak dziecko będzie pod opieką prawdziwej niani - można je podglądać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                        Kamerki są w porządku, ale jeśli wiem, kosztują one około 200zł, prawda?Annie Monitor wychodzi dużo taniej (15zł dla jednego konta rodzinnego) i jest zawsze pod ręką, gdy dzisiaj smartfon ma prawie każdy..... :-)

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                          Hej dziewczny! Wszystko przetestowane! W ciągu kilku dni przyzwyczaiłam się, i teraz nie wiem, dlaczego byłam na początku trochę zaniepokojona :-) To proste i intuicyjne! Polecam!

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                            Napisane przez naty01 Pokaż wiadomość
                            Hej dziewczny! Wszystko przetestowane! W ciągu kilku dni przyzwyczaiłam się, i teraz nie wiem, dlaczego byłam na początku trochę zaniepokojona :-) To proste i intuicyjne! Polecam!
                            .....A najlepsze jest to, że Annie Baby Monitorem jest najwięcej podekscytowana babcia naszej Karolinki, która mieszka w Olsztynie ...... za pośrednictwem aplikacji ją "monitoruje" bardzo często i jest szczęśliwa, że swoją wnuczkę widzi codziennie :-)

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                              Szanowne Panie,
                              mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                              Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                              https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                              serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                                Szanowne Panie,
                                mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                                Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:
                                https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform
                                serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X