Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczny samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Bezpieczny samochód

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    iamkludka, moim zdaniem wszystko zależy od tego jak duża była szkoda. Małe wgniecenia chyba nie mają wpływu na bezpieczeństwo samochodu
    Dominika masz rację. Ja miałam kilka razy wgniecioną blachę na parkingu i nie sądzę żeby te wgniecenia miały wpływ na bezpieczeństwo auta. Były to wgniecenia małe i przy delikatnym wyklepaniu prawie nie widoczne.
    Najważniejsze są hamulce, koła i te wszystkie osie.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Bezpieczny samochód

      A to prawda. Wgniecenia nie wpływają na bezpieczeństwo. Oczywiście takie malutkie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Bezpieczny samochód

        Podobno niemieckie samochody są bardzo bezpieczne, np. Ople. Z samochodów tej marki dla rodziny powinny się nadać modele Meriva i Zafira Tourer. Najlepiej kupić używany, ale przed zakupem sprawdźcie jego historię, np. czy nie jest kradziony lub po wypadku - można to zrobić m.in. tutaj http://www.autobaza.pl. Przed zakupem radzę też pójść do zaufanego mechanika na przegląd.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Bezpieczny samochód

          Słyszałam, ze najbezpieczniejsze samochody to Volvo - niestety nie mam takiego samochodu ale jak będziemy zmieniać w przyszłości to właśnie na auto tej marki. Aktualnie mamy peugeota, ja lubię nim jeździć ma dużo poduszek powietrznych wydaje się bezpieczny ale mąż nie za bardzo uważa, że jest mało wygodny.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Bezpieczny samochód

            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
            Słyszałam, ze najbezpieczniejsze samochody to Volvo
            Samochody Volvo to rzeczywiście jedne z najbezpieczniejszych aut, podobnie jak Ople. W rodzinny samochodach bezpieczeństwo jest bardzo ważne, także uważam, że w pierwszej kolejności na to należy zwracać uwagę przy wyborze samochodu. Z Volvo na samochód rodzinny powinien się nadać V70, a z Opli dobry będzie Zafira Tourer (to minivan) lub Astra Sports Tourer (kombi) - Ople te możecie sprawdzić tutaj http://www.autozoliborz.pl

            Skomentuj


              #36
              Odp: Bezpieczny samochód

              Jazda bez odpowiednich opon czy bez sprawdzonych hamulców jest po prostu głupotą i nikt nie przekona mnie, że jest inaczej. Warto zacząć dbać o życie swoje i bliskich i zacząć korzystać chociażby z http://bozarto.pl/ Takie działania dają dużo spokoju podczas podróży, więc warto zacząć to wykorzystywać.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Bezpieczny samochód

                A dla mnie wszystkie statystyki mówiące o tym, że Ople i Volvo to najbezpieczniejsze auta można rozpatrywać tylko pod pewnym kątem. Dla mnie bezpieczne auto to takie, które się nie psuje co kilka kilometrów no i jakby nie patrzeć, bezpieczeństwo w aucie to też dobry kierowca. A co do konkretnego auta, to my postawiliśmy na francuskiego Citroena i nie żałujemy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Bezpieczny samochód

                  Ja ufam tylko i wyłącznie samochodom kupionym w salonie. Kupując używany samochód od kogoś nigdy nie wiemy jaki on faktycznie jest, czy wszystko jest w nim sprawne i czy nie zepsuje się po kilku miesiącach. W swoim życiu kupiłam 4 samochody używane i po ostatnim już nigdy więcej nie zdecyduje się na taki samochód, bo zaczął się psuć zaledwie po tygodniu od kupna. Teraz chcę kupić nowy samochód z salonu, a tamten sprzedać, bo nie opłaca się w niego inwestować. Myślę o jednym z tych modeli http://www.moc-hybrydy.pl/wybierz.html . Są to Lexusy z napędem hybrydowym, które są nie tylko bardzo luksusowe, ale także ekonomiczne.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Bezpieczny samochód

                    o bezpieczeństwo dbamy my, dlatego tak ważne jest ubezpieczenie, regularne przeglądy i naprawy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Bezpieczny samochód

                      Też uważam, że o bezpieczeństwo sami musimy zadbać. Przeglądy, naprawy, ale czasem podstawowe części są niezbędne do bezpieczeństwa. Do takich należą wycieraczki samochodowe, muszą być najlepszej jakości jak z http://www.dipp.pl w przystępnej cenie z szybką dostawą kuriera. Widoczność w samochodzie jest bardzo ważna, a wycieraczki trzeba wymieniać regularnie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Bezpieczny samochód

                        W zupełności zgadzam się z Wami, że to my powinniśmy dbać o bezpieczeństwo samochodu. Znam bardzo wiele osób, które oszczędzają każdą złotówkę i kupują nieoryginalne części do samochodu, które są dużo gorszej jakości. Rozumiem, że można kupić tańszy kubek, czy bluzkę, ale nigdy nie zdecydowałabym się na tańsze części do samochodu i tym samym nie ryzykowałabym życia nie tylko swojego ale też moich bliskich. Regularne przeglądy to nie wszystko, bo robi się je przecież raz w roku a w ciągu roku samochodów może nam się całkiem zepsuć. Jestem kobietą, która nie zna się praktycznie w ogóle na motoryzacji. Nie mam pojęcia co i gdzie naprawić, nie wiem, czy coś stuka czy puka podczas jazdy w moim samochodzie i dlatego proszę znajomego mechanika samochodowego o jego sprawdzenia raz na 3-4 miesiące. Jednak są w życiu takie sytuacje, na które nie mamy wpływu. Nie możemy ustrzec się przed wypadkiem, który nie jest spowodowany z naszej winy, a także nie możemy przewidzieć nagłej awarii jakiejś części w naszym samochodzie. Kilka miesięcy temu mój kuzyn miał wypadek samochodowy, który spowodował inny kierowca. Kuzyn poniósł śmierć na miejscu, a tamtej osobie udało się przeżyć. Zostawił swoją żonę z kredytem do spłaty i dzieckiem w drodze. Nie chciałabym pozostawić rodziny w takiej sytuacji. Zaczęłam myśleć o wykupieniu ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów. Myślę o tej ofercie http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-ko...y-i-pasazerow/ , bo obowiązuje prawie w całej Europie. Nie wiem tylko na jaką sumę ubezpieczenia się zdecydować, ale chyba wybiorę tą wyższą.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Bezpieczny samochód

                          miałam okazję nie tak dawno temu w Bawaria Motors Mini oglądać Pacmana i Mini Coopera. Niby małe ale wbrew pozorom to bardzo przestronne samochody, na pewno bezpieczne. Idealne dla kobiety a wózek spokojnie w bagażniku zmieścisz. Dla mnie to idealne auto http://www.mini.com.pl/grupa_bmw
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Bezpieczny samochód

                            My musimy mieć duże

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Bezpieczny samochód

                              Warto mieć zawsze przy sobie zestawy awaryjne, dzięki którym można wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Koniecznie zajrzyjcie sobie w to miejsce. Jest tam sklep, w którym znajdziecie wiele ciekawych produktów w dobrej cenie.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Bezpieczny samochód

                                Dzięki za namiar. Faktycznie wiele ciekawych rzeczy mają

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X