Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze miejsce na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

    Według mnie Gdańsk jest bardzo dobrym miejsce na to by wyjechać na taki weekend. Trzeba tylko wcześniej zarezerwować sobie miejsce na nocleg. Sądzę , ze hotel hanza w gdańsku będzie bardzo dobrym miejscem. Mają świetna lokalizacje i piękne widoki za oknem.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

      Ja tam polecam zwiedzać świat jak to jest tylko możliwe. Może warto wybrać się gdzieś dalej niż tylko Polskie tereny? Co o tym myślicie? Najchętniej to bym się wybrała gdzieś do Ameryki. Mówię w tym momencie o całym kontynencie nie koniecznie o Stanach (chociaż tam bym się też bardzo chętnie wybrała). Jeszcze będzie czas żeby zwiedzać Polskę moim zdaniem
      Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

      Skomentuj


        #63
        Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

        Ja polecam również odwiedzić np. ogrody botaniczne w danych miastach. Moje dzieci bardzo polubiły takie miejsca Zresztą odsyłam do tego artykułu: http://pozytywka.com/ogrody-botanicz...agnac-w-nature

        Skomentuj


          #64
          Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

          Tutaj są całkiem niezłe obozy Bułgaria Myślę, że warto przemyśleć tę opcję na wakacje
          Czy mogę nienawidzić jego gniewu, skoro, tak dobrze wiem, skąd się wziął?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

            Wymarzone miejsca łatwo można znaleźć na tej stronie http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki domów i apartamentów wakacyjnych

            Skomentuj


              #66
              Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

              Jeśli chodzi o wakacje w kraju, to warto się wybrać nad Bałtyk lub Mazury, albo w góry, np. w Tatry, Karkonosze, czy Bieszczady. Myślę, że na takie wakacje warto wybrać się autem. W takiej podróży bardzo przydatne są torby samochodowe na wymiar - ostatnio są dość popularne, na http://www.torbysamochodowe.pl widziałam takie torby dopasowane pod konkretne auta.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                my sie zastnawiamy nad wysłaniem młodego na obóz językowy prowadzony przez empik school, obóz jest nad morzem, jechałby z kuzynem więc jakoś na pewno by było raźniej, a przy okazji też by się czegoś nauczył, żałuję że jak byłam młoda to vzegoś takiego nie było choć bardzo miło wspominam kolonie i te przyjaźnie tam zawiązane

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                  Ja uwielbiam wypoczywać na Mazurach. Jestem w południa polski, wiec miło wybrać się gdzieś dalej Klimat jezior bardzo mi pasuje, moim znajomym też, wiec zawsze sobie coś tam znajdziemy, i jest to zawsze inna lokalizacja! Jak ktoś szuka noclegów, to najlepiej tutaj - Mazury noclegi

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                    Ja uwielbiam Tatry ale Tatry to nie tylko Zakopane.
                    Polecam.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                      A co z Hiszpanią? Podobno to świetne miejsce na wakacje. Przeglądałem ostatnio różne oferty właśnie z tego kraju i najbardziej do gustu przypadła mi opcja z czarterem jachtu z http://www.globtourist.com/czartery-hiszpania.html Myślę, że to będzie niesamowite przeżycie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                        Takie tematy nie mają sensu. Gusta są różne.
                        Najgorsze jest to, że jeśli zdołam zapomnieć, że poluję na ludzi, nie będzie żadnej

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                          w tym roku byłam na Teneryfie, ale marzy mi się Tajlandia, jednak wiem, że na to muszę dłuuuugo czekać i dużo pracować

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                            Polecam Darłówko nad morzem Bardzo fajna miejscowość, z ciekawymi atrakcjami dla rodzin. Dodatkowo mogę polecić fajne noclegi nad morzem w Baltic Korona, apartamenty luksusowe dla rodzin i nie tylko Ale jeśli chodzi o wygodę to oceniam 10/10 - tak jak nas zapewniano, było wszystko co rodzinie jest potrzebne: umeblowane, fajnie wyposażone, bardzo nowoczesne. Dla nas ważne było to, że było to bliziutko do plaży i można było nawet w stroju kąpielowym się przejść. Polecam z całego serca :-) Dodatkowo link do nich to www.baltickorona.pl

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                              ktoś powyżej pyta o Hiszpanię, ja osobiście uważam że to bardzo dobry kierunek, ale też z drugiej strony niestety także o wiele droższy niż chociażby wakacje spędzone na Mazurach lub nad morzem z naszymi dziećmi. Właśnie te kierunki polecam jeżeli nie chcecie się nudzić

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                                Ja polecam jakies popularne miejscówki - wtedy macie pewność, że znajdziecie obiekt dostosowany też do potrzeb dzieci Np. zakopane - jak dla mnie, na strat, bardzo dobra opcja. Spoko noclegi tez łatwo znaleźć, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać - od siebie polecam tę stronkę : http://www.infoturystyka.pl/noclegi,822,zakopane.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X