Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na prezent dla rocznego dziecka??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

    Pluszak, może jakieś klocki, autko - jeśli masz problem to tutaj znajdziesz jakąś podpowiedź http://askbeforebuy.pl/polecane/dla-dzieci
    Niepoprawna romantyczka

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

      Ja w tym roku znowu zrobię prezenty dla 4 dzieci. Staram się wybierać mądre, edukacyjne oraz przede wszystkim bezpieczne zabawki .Tego równiez oczekuję dla swoich. W sieci obecnie jest naprawdę wiele pomysłów na fajne prezenty dla maluchów. Możecie sobie chociażby zajrzeć na stronę:
      http://tiktak.com.pl/

      Jest to sklep dla dzieci, w którym obecnie jest bardzo wiele promocji na prezenty dla dzieci. Możecie zajrzeć zawsze do działu z promocjami bo będziecie mogły tam znaleźć coś o wiele taniej niż w rzeczywistości. Dla rocznego dziecka dobrym pomysłem jest mata edukacyjna.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

        A co sądzicie o tym by kupić dziecku króliczka? Wpadła mi ostatnio w oko karma dla królika na http://allezoo.com.pl/244-Pokarm-dla-krolika i tak sobie pomyślałam, że moja chrześniaczka byłaby zadowolona z małego pupila. Bardzo lubi zwierzątka a żadnego nie ma. Będę musiała porozmawiać z jej mamą ale myślę, że nie byłoby problemu.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

          ja bym kupiła jakąś matę edukacyjną, zestaw ubranek, jakieś klocki dla takiego bobaska pewnie duplo no nie wiem, coś co się przyda mój kuzyn np teraz ma takiego bobaska i pomyślałam o takiej większej macie z http://www.calydlamamy.pl/57-maty-edukacyjne bez pałąków już bo mu nie są potrzebne ale tak żeby miał się gdzie bawić bo dywanów nie mają w mieszkaniu będzie mu na pewno wygodniej

          Skomentuj


            #50
            Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

            Ja bym postawiła na jakieś zabawki edukacyjne lub na pluszaka. Bardzo dużo fajnych maskotek znajdziesz na http://ida-swieta.art-madam.pl/ Z tego co widziałam są tam też inne kreatywne zabawki. Ja w tym roku na święta dla moich dziewczyn planuję kupić miśki i coś z ich listów do mikołaja.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

              Można mieć dwa w jednym. Są pluszaki, które uczą. Na przykład uczniaczek z Fisher Price.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                Można mieć dwa w jednym. Są pluszaki, które uczą. Na przykład uczniaczek z Fisher Price.

                Popieram takie prezenty, przynajmniej nie są kłopotliwe. My dostaliśmy kotkę... w dodatku ze specjalnym czipem dla kota, który przypisany jest do mojego nazwiska. No i mamy problem, bo wyszła alergia i co z takim prezentem zrobić? Jeśli się kotki pozbędziemy to będę nagroszą synową pod słońcem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                  Wszelkie kolorowe, interaktywne zabawki na pewno zainteresują dzieciaczka, ale nie łudźmy się nie będzie się nimi bawiła przez godzinę. Powędruje w kąt, ale później sobie o niej przypomni.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                    Napisane przez askaaa11 Pokaż wiadomość
                    Popieram takie prezenty, przynajmniej nie są kłopotliwe. My dostaliśmy kotkę... w dodatku ze specjalnym czipem dla kota, który przypisany jest do mojego nazwiska. No i mamy problem, bo wyszła alergia i co z takim prezentem zrobić? Jeśli się kotki pozbędziemy to będę nagroszą synową pod słońcem.
                    to faktycznie kłopotliwy prezent A takie prezenty to lepiej by było omawiać z rodzicami i za ich zgodą i jeszcze zależy w jakim wieku dziecko jest czy będzie zdolne opiekować się zwierzątkiem

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                      Zawsze mnie denerwuje jak ktoś uważa, że psy i koty to będzie wymarzony prezent - rzadko się to sprawdza. Dla takiego malutkiego dziecka dobrym prezentem mogą być przeróżne grające i świecące się zabawki. Dobrze jest z czasem wprowadzać takie zabawki, które będą je czegoś uczyć. Od takich interaktywnych do uczenia kształtów, kolorów, zwierząt i literek, przez klocki albo składane modele, jak ten http://revell.com.pl/modele-do-sklej...,art,7543.html, które ćwiczą wyobraźnię przestrzenną, do różnych kolorowanek, wycinanek - które poprzez zabawę uczą nasze pociechy pożytecznych umiejętności. Lepsze nawet gry planszowe czy puzzle niż gry komputerowe w młodym wieku. A i jeszcze dla takich maluchów fajny może być stary, poczciwy konik na biegunach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                        Mi tam się podobają rzeczy, takie dedykowane. Może jakaś fajna bluza z nadrukiem albo śpiochy? Wiem, że na http://ideashirt.pl/ możesz coś takiego stworzyć i zamówić.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                          Sprawdzałyście już stronę www.kodyrabatowe.gg.pl ? Jest to strona internetowa z kodami rabatowymi do sporej ilości sklepów w tym do dziecięcych. Mam w rodzinie dziecko, które w okresie świat skończy roczek i też niedawno kupowałam mu prezent. Zdecydowałam się na ubrania ze sklepu zmyk i zabawki ze sklepu 5,10,15. Na ubrania dzięki tej stronie otrzymałam 30% rabatu, a na zabawki 20% rabatu. Dzięki temu zaoszczędziłam około 90zł. Dla tak małego dziecka najlepiej sprawdzają się ubrania, drobne zabawki, butelki itp, bo tego nigdy nie jest za mało, bo dziecko w bardzo szybkim tempie z tego wyrasta. Sprawdźcie sobie tą stronę, bo możecie sporo zaoszczędzić i nie wydawać dużych sum na prezenty.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                            Mój prawie roczny synuś lubi zabawki rozwijające typu sorter, jakieś klocki. Choć nie potrafi jeszcze segregować kształtów to i tak ma niezłą uciechę


                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                              Jakieś zabawki oczywiście. Ewentualnie coś w kierunku rozrywki, może klub zabaw, coś w tym stylu? Niech to będzie prezent ciekawy. Poszukaj po Prezent Marzeń, może dla takich maluchów również mają fajne propozycje?

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                                Ja dostałam kiedyś od koleżanki ręczniki hotelowe, z imieniem dziecka. Wydaje mi się to całkiem ciekawy prezent. Nie wiem jak wy, ale mi już się znudziło dostawanie zabawek. Ileż można mieć tego w domu?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X