Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

metody naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    a od jakiego czasu stosujesz naturalne metody?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      hej.jesli to pytanie do mnie to 9 lat juz bedzie
      shannon

      Skomentuj


        #33
        ja z całą świadomością mówię, że swoją ciążę zawdzięczam naturalnym metodom planowania rodziny a dokładnie urządzeniu nazywającym się Persona polecam dla wszystkich kobiet, które nie mogą zajść w ciążę
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
          hej.jesli to pytanie do mnie to 9 lat juz bedzie
          no to ładnie tyle czasu to chyba dokładnie znasz mechanizmy rządzące ciałem kobiety

          Skomentuj


            #35
            to nie jest trudne po pierwszych 2 3 miesiacachjuz bedziesz pewniejsza i sama sie zorietujesz w tym wszystkim, ja przez ok 8 lat stosowalam, potem przestalam bo zaczynalismy juz planowac dzidzie ale nie chcialam tego robic na zasadzie to dzis robimy potomstwo (co ma byc to bedzie).
            teraz jeszcze nie wrocilam do mierzenia temperatury , ale chcemy drugie dziecko,puki co karmie pirsia i jeszcze nie zaszlam w ciaze ale licze sie z tym ze moge w kazdej chwili zajsc ,

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
              to nie jest trudne po pierwszych 2 3 miesiacachjuz bedziesz pewniejsza i sama sie zorietujesz w tym wszystkim, ja przez ok 8 lat stosowalam, potem przestalam bo zaczynalismy juz planowac dzidzie ale nie chcialam tego robic na zasadzie to dzis robimy potomstwo (co ma byc to bedzie).
              teraz jeszcze nie wrocilam do mierzenia temperatury , ale chcemy drugie dziecko,puki co karmie pirsia i jeszcze nie zaszlam w ciaze ale licze sie z tym ze moge w kazdej chwili zajsc ,
              WITAJ PIECZULKA
              Ja swego czasu bardzo chciałam stosować tę metodę.. lecz u mnie to nie działa..mam bardzo nieregularne miesiączki.. bo aż co 35-37 dni..:/

              dlatego też pewnie mam teraz problemy z poczęciem drugiego dziecka;((

              Pozdrawiam
              IZA

              Skomentuj


                #37
                Dziewczyny ja jestem miesiąc po porodzie co mam zrobić by nie zajść w kolejną ciążę? mierzyć temperaturę czy iść po tabletki antykoncepcyjne? Co szybciej zadziała?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
                  hehe ja sie nigdy nie umialam w tym połapac i nie umie do tej pory
                  hihi ja też czarna magia...właśnie zastanawiam się nad antykoncepcją.
                  Męczy mnie jedno pytanie:, jaki czas trzeba zażywać tabletki, aby mieć pewność, że mają już określony wpływ na moje ciało anty oczywiście?

                  Skomentuj


                    #39
                    ja bym nie ryzykowala miesiac po porodzie bo twoj organizm jeszcze nie wrocil do porzadku(ze sie tak wyraze)lepiej idz do lekarza po tabletki.
                    shannon

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny ja jestem miesiąc po porodzie co mam zrobić by nie zajść w kolejną ciążę? mierzyć temperaturę czy iść po tabletki antykoncepcyjne? Co szybciej zadziała?
                      Hmm.. zdecydowanie iść po tabletki do swojego Ginekologa.
                      Pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        no i jak idzie nauka rozpoznawania dni płodnych? Uczysz się na obliczeniach czy obserwacja śluzu?

                        Skomentuj


                          #42
                          niektóre tabletki trzeba zażywać przez miesiąc, aby antykoncepcja zadziałała, ale są też takie które od pierwszej tabletki już zapobiegają...musisz poczytać ulotki...

                          Skomentuj


                            #43
                            mam pytanie...moze glupie,ale chce sie upewnic po odstawieniu tabletek okres spoznia mi sie juz miesiac. Czy po 30 dniu cyklu mozliwe jest wystapienie owulacji? czy w takich wypadkach cykl jest na 100% bezowulacyjny?

                            Skomentuj


                              #44
                              wiesz po odstawieniu tabletek to różnie bywa...najlepiej zapytać lekarza
                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #45
                                Napisane przez moncia23 Pokaż wiadomość
                                niektóre tabletki trzeba zażywać przez miesiąc, aby antykoncepcja zadziałała, ale są też takie które od pierwszej tabletki już zapobiegają...musisz poczytać ulotki...
                                miesiąc postu
                                potrzebuję czegoś szybszego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X