Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

USG 4D Warszawa??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    USG 4D Warszawa??

    Cześć! Dziewczyny planujemy z mężem udać się na USG 4D ale nie mam rozeznania a opinie po wygooglowaniu są z 2012 roku. Orientuje się może któraś z was gdzie można zrobić takie usg w Warszawie, ale żeby było wysokiej jakości a nie słabe??

    #2
    Odp: USG 4D Warszawa??

    Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
    Cześć! Dziewczyny planujemy z mężem udać się na USG 4D ale nie mam rozeznania a opinie po wygooglowaniu są z 2012 roku. Orientuje się może któraś z was gdzie można zrobić takie usg w Warszawie, ale żeby było wysokiej jakości a nie słabe??
    A jaka dzielnica Cię interesuje? W ciąży dostałam skierowanie na usg serduszka synka i robiłam je na Zaciszu na ulicy Agatowej.Mają tam super sprzęt ale nie wiem czy przyjmują tak z ulicy na usg.

    Skomentuj


      #3
      Odp: USG 4D Warszawa??

      dzielnica nie ma tak naprawdę znaczenia, podjedziemy i już, tylko żeby mieć pewność że sprzęt jest dobry bo widzę po cennikach że takie usg waha się od 200 do 300 zł a nawet i więcej więc nie chcę wyrzucić kasy w błoto a nie znalazłam rankingów ani nic podobnego do usg

      Skomentuj


        #4
        Odp: USG 4D Warszawa??

        Z tego co mi wiadomo w Warszawie USG 4 D wykonasz tu http://medichouse.pl/usg-ciazy/ Ceny są przystępne a sprzęt dobrej jakości. Z resztą mają też świetnie wyszkoloną kadrę lekarską która na pewno należycie się zaopiekuje toba i dzieckiem.

        Skomentuj

               
        Working...
        X