Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam. Mam nadzieje że mogę się do Was dołączyć? Jestem mamusią z 2008. Mam synka 13.02.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Witam
      Pieczulka wszystkiego najlepszego dla Gabrysia zdroweczka spelnienia marzen i duzo milosci
      Widac impreza sie udala

      Mamokarolka ja tez urodzilam 13 tyle ze miesiac pozniej
      Patryczek


      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

      Skomentuj


        Witam mamuski!
        stare i nowe
        STO LAT Dla GABRYSIAspuznone ale szczere!
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          a dzieki dzieki...
          szok jak ten czas leci... jeszcze troche a dzieciaki nam oswiadcza ze jadą na p...biwak

          Skomentuj


            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
            Witam. Mam nadzieje że mogę się do Was dołączyć? Jestem mamusią z 2008. Mam synka 13.02.2008
            Witaj Mamokarolka

            Powiedz jak Twój synuś sie chowa
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              hello mamokarolka
              czesc dziewczyny ja tylko na sekudnke,pieczulka jaki twoj synus elegancki
              moj tez rosnie jak na drozdzach dzis mu podnozek w wozku opuscilam,jak go widze jaksie rozsiadzie w kurtce czapce i butach to stwierzam ze juz nie ma nic z malutkiego dzidziusia szybko zeszlo..;

              Skomentuj


                Hej Dotka,
                Bardzooo szybko
                Aż nie mogę doczekać się lata , kiedy w wózku nie będzie już koca , kurtek itp
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja tez,zwlaszcza kurtek mam dosc i ciaglej gimnastyki w sklepie jak malego trzeba ciagle rozbierac i ubierac zeby sie nie przegrzal.

                  Skomentuj


                    Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                    Witaj Mamokarolka

                    Powiedz jak Twój synuś sie chowa
                    Mój synuś rozwija się doskonale, miesiąc temu dopiero skończyłam go karmić piersią . Ma już 10 ząbków, przed pierwszymi urodzinkami zaczął sam chodzić przez co teraz broi za trzech

                    Skomentuj


                      O tak !!
                      Szczegolnie jak ide po wieksze zakupy np.do Reala itp
                      Albo do przychodni , szybko trzeba rozbierac bo im sie spieszy
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jeszcze troche i bedzie cieplo.u nas przez ostatnie dni bylo miedzy 15-18stopni i slonce ale od jutra ma byc znowu zimno.w pl chyba jeszcze zimowo?

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Mój synuś rozwija się doskonale, miesiąc temu dopiero skończyłam go karmić piersią . Ma już 10 ząbków, przed pierwszymi urodzinkami zaczął sam chodzić przez co teraz broi za trzech
                          10 ząbków dużo Moja zaledwie 6

                          Ach te dzieci broją na całego.Amelka to chłopak w spódnicy tak potrafi nabroić
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                            jeszcze troche i bedzie cieplo.u nas przez ostatnie dni bylo miedzy 15-18stopni i slonce ale od jutra ma byc znowu zimno.w pl chyba jeszcze zimowo?
                            Wiesz nie tak bardzo.Do 8 stopni dochodzi więc nie ma co narzekać
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              no to idzie wiosenka i do was babeczki
                              moj ma 8 zebow i chyba kolejne ida bo sie strasznie slini i marudzi.

                              Skomentuj


                                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                                no to idzie wiosenka i do was babeczki
                                moj ma 8 zebow i chyba kolejne ida bo sie strasznie slini i marudzi.
                                Mojej idą 3 albo 4 sama już niewiem , bo niepozwala zajrzeć do bużki.A i też marudzi i to okropnie.Nawet kąpiel jest udręką
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X