Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam!
    Moja córcia urodziła sie 16-go maja ale 2007roku. Ja jestem z 17-go maja. Maj to taki piękny miesiąc. Mojej siostrze też urodzi się maluszek w maju. Pozdrawiam Mamusie!




    Skomentuj

    •    
         

      Witam!
      Moja córcia urodziła się 16-go maja ale 2007roku. Ja jestem z 17-go maja. Maj to taki piękny miesiąc. Mojej siostrze też urodzi się maluszek w maju. Pozdrawiam Mamusie!




      Skomentuj


        Właśnie dzisiaj przeczytałam że przy ząbkowaniu mogą występować wymioty. ale właściwie to nie wiem co jest mojej małej... Jutro idziemy do przychodni to się dowiem co i jak. Póki co to bardzo dużo pije ale ma słaby apetyt.
        A jak tam u Was mija wieczorek? moje dziecko już się zdążyło wyspać po kąpieli.
        NIKOLKA-30.08.2008

        Skomentuj


          Hej ,
          Amelka już śpi

          Vikka stawiam na grypę żołądkowa
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Witajcie!
            Ja załozyłam ten wątek i nawet nic o mojej córci nie napisałam. Oleńka urodziła się 19 sierpnia o 10.30 z wagą 3260 g i wzrostem 54 cm. Olcia jest bardzo pogodna płacze kiedy jest baaardzo głodna i jak narazie ma super apetyt. Uwielbia wszelkie dania z dodatkiem mięska ale nie przepada za kaszką, tzn. zje ale bez euforii takiej jak przy obiadku. Sporo juz potrafi: sama siedzi, robi papa (od dzisiaj), wyciaga rączki kiedy chce żeby ją ponosić, pięknie się przytula kiedy wracam z pracy, od kilku dni potrafi "pełzac" po podłodze zeby sięgnąć zabawkę (najdłuższy odcinek to 20 cm). A najwazniejsze , że mówi (tak naprawde to gaworzy ale w tej sytuacji to mało istotne ) mamamamamaam!!!!
            Pozdrawiam sierpniowe mamusie i ich dzieci i mam nadzieję, że uda mi się wpadac tu częściej

            Skomentuj


              Kurcze a już sie cieszyłam że tak dawno nie chorowała choć wkoło pełno chorych dzieci. Dzisiaj już normalnie nie mam siły. porobiłam porządeczek w domu i nawet zrobiłam sałatkę taka mnie wena chyciła
              NIKOLKA-30.08.2008

              Skomentuj


                Hej Mamcie
                Moj gwiazdor juz spi
                Vikka o co chodzi z tym xyz??
                Patryczek


                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej
                  Marysia śpi.
                  mam nadzieje że będzie ładnie spała ,bo dzisiejszej nocy koszmar
                  a dzisiaj łobuziak radosny.ciągle się śmiała, ale mi chwili wytchnienia nie daje.
                  ciągle za mną chodzi




                  Skomentuj


                    czesc Monia na czworakach czy juz na nozkach?
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      na czworaka jeszcze. ale tak szybko...jest w kuchni, za chwile już w pokoju.
                      chodzić probuje przy meblach




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witajcie!
                        bardzo dawno mnie tu nie było, mam ponad 300 stron zaległości (chyba nie do nadrobienia). Moje siedzenie przed komputerem zazwyczaj kończy sie na właczeniu go, bo jak wracam z pracy to Ola nawet na minute nie da sie odłożyc, ostatnio budzi sie z krzykiem w nocy i jak wezmę ja na ręce to już musi ze mna spac bo tak kurczowo trzyma mnie za szyję.
                        Będe musiała chociaz wyrywkowo czytac zaległości zeby dowiedziec sie jak wasze maluchy

                        Skomentuj


                          Moj maly tez zaczynal przy meblach teraz juz pare kroczkow
                          robi sam, bosko to wyglada
                          Last edited by edysob; 23-02-2009, 21:14.
                          Patryczek


                          http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                          Skomentuj


                            edysob Twój to lada dzień będzie śmigał jak samochodzik.
                            u mojej to jeszcze troszkę potrwa
                            ale na prawde to słodko wygląda




                            Skomentuj


                              czesc Monika faktycznie dawno Cie nie bylo
                              widze postepy u Olenki
                              jak ten czas gna zaraz sie roczki posypia jeden za drugim
                              Patryczek


                              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                              Skomentuj


                                Ja się nie wypowiadam na temat Amelki , gdyż Monia wszystko wie
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X