Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez rmkatarzyna Pokaż wiadomość
    Witam!
    Mogłybyście mi napisac co najpierw dawałyście dzieciom jak rozszezałyście diete?
    my zaczęliśmy od jabłuszka(łyżeczka skrobanego) potem zupka jarzynowa czyli marchewka kilka dni później ziemniaczek, potem pietruszka, seler itd co kilka dni nowy składnik. Na początku dawałam też kaszkę mleczno ryżową nestle bezsmakowa
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
      jak bedzie kasa, moze w przyszlym roku ale taki skromny i cywilny
      ja wziełam tylko cywilny ślub całe 10 minut w urzedzie i do domua pózniej obiad toast... i po imprezie
      PATRYŚ 10-09-2008


      Skomentuj


        Napisał patiew
        jak bedzie kasa, moze w przyszlym roku ale taki skromny i cywilny

        ja wziełam tylko cywilny ślub całe 10 minut w urzedzie i do domua pózniej obiad toast... i po imprezie
        my tez tak pewnie urzadzimy, a w urzedzie ile sie placi??

        Skomentuj


          a dziś Majeczka ma na obiadek zupkę dyniowo ziemniaczana z łyżeczką mięska z indyka i łyżeczką oliwy
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            a to frykasy na obiad

            Skomentuj


              moja córcia uwielbia dynię i kaszkę z bananami(ta nawet mi smakuje)a wy co serwujecie dziś swoim pociechom? Ale Maja długo śpi
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                89zł za ceremonie i akty ślubu 3 sztuki ,szampan swój czeka się miesiąc nawet jak są wcześniej wolne terminy a mozna i dłóżej jak nie ma terminu po miesiącu
                PATRYŚ 10-09-2008


                Skomentuj

                •    
                     

                  my mieliśmy wesele na 120 osó. Było super tylko barrrrrrrdddddddddzzzzzoooo dużo kosztowało. Gdyby nie to że mój mąż wyjechał za granice żeby zarobić na wesele to pewnie też mielibyśmy skromnie
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    A Ja Gdzies Czytala Ze W Urzedzie 50 Zl Za Jakies Znaczky Czy Cos

                    Skomentuj


                      Napisane przez rmkatarzyna Pokaż wiadomość
                      89zł za ceremonie i akty ślubu 3 sztuki ,szampan swój czeka się miesiąc nawet jak są wcześniej wolne terminy a mozna i dłóżej jak nie ma terminu po miesiącu
                      no właśnie a od nas ksiądz wziął.... 400zł!! a gdzie reszta
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kinga spi juz ponad 1,5 h

                        Skomentuj


                          Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
                          my zaczęliśmy od jabłuszka(łyżeczka skrobanego) potem zupka jarzynowa czyli marchewka kilka dni później ziemniaczek, potem pietruszka, seler itd co kilka dni nowy składnik. Na początku dawałam też kaszkę mleczno ryżową nestle bezsmakowa
                          a to jabłuszko to surowe czy gotowane?bo mi mama kazała ugotować,i w kturym miesiącu w 4 czy 5?
                          PATRYŚ 10-09-2008


                          Skomentuj


                            ale musiała być zmęczona poza tym pogoda taka nieciekawa. ja czekam aż maja się obudzi zje obiad i pojedziemy do pepco.macie w swoim mieście taki sklep. naprawdę polecam. Można kupić wszystko. ja tam kupuję ciuszki malej. Pajacyki po 10zl, body po 7,8. Mają dosłownie wszysko. Zabawki, ciuch, nawet garnki i taki różne
                            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                              A Ja Gdzies Czytala Ze W Urzedzie 50 Zl Za Jakies Znaczky Czy Cos
                              50 to sie placi zeby wydali w urzedzie stanu cywilnego akt urodzenia do slóbu
                              PATRYŚ 10-09-2008


                              Skomentuj


                                ja dałam w 5 miesiącu surowe, umyte obrane i skrobane łyżeczką. Zawsze możesz wybrać jabłuszko ze słoiczka. polecam deserki z bobovita po 4 miesiącu
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X