Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobranoc Mamusie do jutra słodkich snów

    Skomentuj

    •    
         

      Ide lulu maly sie kręci ,mamy brakuje mu chyba

      Dobranoc mamusie
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        do jutra !
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          ;-)

          To i ja się przywitam. mój Wiktorek urodzil sie 27 marca
          I wczoraj o 19:05 skończył 8 miesięcy , raczkuje jak wariat,wszedzie chce stawac i ma dwie dolne jedynki .
          Last edited by Mahareth88; 28-11-2008, 02:33. Powód: dopiska
          Wiktorek raczkuje - po kątach buszuje ;-)

          Skomentuj


            znowu noc nieprzespana (no ja jej nie przespalam bo Gabrys to placze przez sen ) a teraz wulkan energii,a ja nosem po podlodze. a do buzi nie daje sobie nawet zajrzec pozadnie i chyba mu zombal jeszcze nie wyszedl, a moze to jakas pora zębowa, bo wszystkie maluszki sie z tym mecza

            wlasnie gotuje zupke ala barszcz ukrainski to dla Gabrysia na obiadek, a my dzisiaj rybke

            czy cos moze sie stac jezeli zapominam o zoltku? jakos tak zawsze mi sie przypominajak mlody pojdzie juz spac, mno dzisiaj juz gotuje jajeczko

            jakie owoce i jak dajecie dzieciom? bo moj ostatnio na jablkach i bananach, czasem winogrono ale te rodzynkowe bo te duze mu juz nie smakuja. brak mi pomyslow na owoce, lubi mandarynki ale chyba ma rozwolnienie po nich(albo to zbieg okolicznosci)

            gratulacje dla maluszkow za wczorajsze "urodzinki", oj leci leci czas juz swieta a ledwo byla wielkanoc i nasze malenstwo wtedy przyszlo na swiat

            Skomentuj


              witaj pieczulka moja kinga obudzial sie o 5tej rano i zaczela sie tak dusic ze az powietrza je zabraklo,ale sie najdal strachu z narzeczonym

              Skomentuj


                dolaczam do grona niewyspanych mam
                ale wiecie co taki brzdac jak przyjdzie usmiechnie sie do ciebie, wdrapuje na kolana to wszystko wynagradza
                Jakub 19.05.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  o tak ale moja od rana marudnabo chora-biedna

                  Skomentuj


                    cześćMajeczka właśnie zasnęła. Ale mi napędziła strachu dzisiaj. Położyłam ją do łóżeczka i tak zaczęła krzyczeć, że zrobiła się prawie sina i aż się zanosiłą nie mogłam jej uspokoić. Nie wiem co to było
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj


                      Kinga tez tak nie raz ma,musze ja uspokois\c i wtedy sie polozy-moze chciala sie jeszcze do ciebie potulic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                        znowu noc nieprzespana (no ja jej nie przespalam bo Gabrys to placze przez sen ) a teraz wulkan energii,a ja nosem po podlodze. a do buzi nie daje sobie nawet zajrzec pozadnie i chyba mu zombal jeszcze nie wyszedl, a moze to jakas pora zębowa, bo wszystkie maluszki sie z tym mecza

                        wlasnie gotuje zupke ala barszcz ukrainski to dla Gabrysia na obiadek, a my dzisiaj rybke

                        czy cos moze sie stac jezeli zapominam o zoltku? jakos tak zawsze mi sie przypominajak mlody pojdzie juz spac, mno dzisiaj juz gotuje jajeczko

                        jakie owoce i jak dajecie dzieciom? bo moj ostatnio na jablkach i bananach, czasem winogrono ale te rodzynkowe bo te duze mu juz nie smakuja. brak mi pomyslow na owoce, lubi mandarynki ale chyba ma rozwolnienie po nich(albo to zbieg okolicznosci)

                        gratulacje dla maluszkow za wczorajsze "urodzinki", oj leci leci czas juz swieta a ledwo byla wielkanoc i nasze malenstwo wtedy przyszlo na swiat
                        ja majeczce daje jabłuszko, gruszkę ,jagódki z jabłuszkiem. wszystko ze słoiczka, bo szybko i wygodnie. Ale obiadki gotuję sama. Zajrzyj na stronkę www.osesek.pl. naprawdę fajna stronka i super przepisy
                        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                        Skomentuj


                          ja majeczce daje jabłuszko, gruszkę ,jagódki z jabłuszkiem. wszystko ze słoiczka, bo szybko i wygodnie. Ale obiadki gotuję sama. Zajrzyj na stronkę www.osesek.pl. naprawdę fajna stronka i super przepisy
                          ja na tej stronie wyczytalam ze po 7 miesiacu mozna podawac kiwi a podobno nie mozna bo ma za duzo witaminy D3

                          Skomentuj


                            być może. ostatnio jak ząbkuje to w ogóle nie chce nawet sama się bawić. Ostatnio prawie cały dzień ja przenosiłam. A o stałych porach snu mogę tylko pomarzyć
                            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                            Skomentuj


                              kinga po kolacji zawsze zasypiala ladnie a teraz musi cale lozeczko obkrazych,podzikowac i dopiero idzie spac

                              Skomentuj


                                a co myślisz o budyniu z mleka modyfikowanego? mnie się wydaje ze nie wolno go gotowac?a co do kiwi to nie wiem jeszcze nie daję
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X