Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a wogole mialam sie Ciebie Iza zapytac bo Twoja Amelka jest w identycznym wieku jak moja,i ciekawa jestem,jak Amelcia sie zachowuje bo moja Gabrysia ostatnio mi jakies fochy pokazuje,wiesz marszczy nos i tak smiesznie mozna powiedziec ze fuczy tak na nosku,i wogole ostatnio sie jej juz taki charakterek zrobil,i pokazuje swoje widzimisiea jak jest u Ciebie?
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      cześć KOBIETKI
      MóJ patryk ma 2 miesiące i 12 dni a na górnym dziąśle ma dwie białe kreseczki jak ząbki jest marudny mało śpi i starsznie sie ślini czy to możliwe że to już ząbki??
      PATRYŚ 10-09-2008


      Skomentuj


        Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
        a wogole mialam sie Ciebie Iza zapytac bo Twoja Amelka jest w identycznym wieku jak moja,i ciekawa jestem,jak Amelcia sie zachowuje bo moja Gabrysia ostatnio mi jakies fochy pokazuje,wiesz marszczy nos i tak smiesznie mozna powiedziec ze fuczy tak na nosku,i wogole ostatnio sie jej juz taki charakterek zrobil,i pokazuje swoje widzimisiea jak jest u Ciebie?
        Amelka fuczenie noskiem przerobiła.Wydaje mi sie ze to po prostu zabawa.Amelce jak sie cos nie podoba to sie pręży i zaczyna płakac.Wiesz jakby nie patrzec nasze pociechy sa w takim wieku ze rozumieją dużo a i chcą wiecej
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez rmkatarzyna Pokaż wiadomość
          cześć KOBIETKI
          MóJ patryk ma 2 miesiące i 12 dni a na górnym dziąśle ma dwie białe kreseczki jak ząbki jest marudny mało śpi i starsznie sie ślini czy to możliwe że to już ząbki??
          U tych naszych pociech wszystko mozliwe.Jest u nas Mama na forum z 3m-cza Olcia i ma juz ząbka o ile sie nie myle
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            pewnie Iza moga to byc i zabki i brzuszek,zreszta mozliwe przez zabkowanie boli ja nawet brzuszek z nerwow,przez te zabki

            rmkatarzyna jak sa kreseczki to napewno zabki
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              no dobrze ze mi piszesz ze Amelka tak tez ma bo sie martwilam ze moja jakas taka fochowata sie zrobila,hehe

              a wiecie co ja znam dziecko ktore urodzilo sie z dwoma dolnymi jedynkami,wiec tak jak piszesz Iza wszystko mozliwe,hehe
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
                no dobrze ze mi piszesz ze Amelka tak tez ma bo sie martwilam ze moja jakas taka fochowata sie zrobila,hehe

                a wiecie co ja znam dziecko ktore urodzilo sie z dwoma dolnymi jedynkami,wiec tak jak piszesz Iza wszystko mozliwe,hehe
                Ząbki przy urodzeniu Toż to szok
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzisiaj zrobiłam Amelce obiadek z mięska , marchewki , ziemniaczków masełka i kukurydza .Wiecie jak wcinała?Aż sie uszy trzęsly
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    no szok ale to prawda na wlasne oczy widzialam

                    a moja wlasnie codziennie jej robie taka zupke;marchew,pietruszka,ziemniak,brokuly,cielecin ka,i na koniec lyzka kaszy manny i zoltko i maselko,i tez jej bardzo smakuje,tylko ja robie litr i mi na kilka dni starcza
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      A wiesz ja robię na dwa dni.Nie wiedziałam ze można na więcej a już wiem
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja też robie Marysi zupke na kilka dni. dzisiaj ślicznie w końcu zjadła.

                        właśnie rozmawiałam z bratem i mówił ze czekaja na wizyte u kardiologa




                        Skomentuj


                          no mi to tak na ok 4 dni na wiecej sie boje,trzymam w lodowce i jest ok ale wiem ze mozna tez zamrozic jak sie chce i to wtedy wiadomo dlugo mozna trzymac,
                          mniab napewno bedzie wszystko ok,trzymam kciuki
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            chcialam napisac moniaB,a nie mniab,sorki
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
                              hej dziewczyny,mam pytanie czy podajecie swoim pocieszkom witaminke CEBIONMULTI?a jesli tak to dajecie tez wtedy witaminke d3,bo ja podaje i jedno i drugie i tak sie zastanawiam czy nie za duzo tej d3 podaje bo ten cebionmulti tez ma w skladzie d3,napiszcie co sadzicie,a d3 to podaje devikap po kropelce dziennie,plus 4 kropelki tego cebionmulti,czy jest ktos kto tez podaje tak jak ja?
                              witam wszystkie mamusie
                              Ewulka25 ja daje CEBIONMULTI 1x3 kropelki i Devikap 1x1 kropelka

                              Skomentuj


                                hej hej!!! jest tam ktoś???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X