Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki jeździk dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jaki jeździk dla dziecka

    U nas synek ma jezdzik taki w formie samochodu, gdzie moze kierować kierownicą i chwale sobie ten zakup, bo jest tak też guziczek z melodyjkami i własnie to bardzo synka interesuje. Jest tam też rączka, gdzie ja mogę pchac synka, albo na spacerku przytrzymac w razie potrzeby.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jaki jeździk dla dziecka

      my mamy jeździk z fisher price.
      wazne by byl stabilny, ale lekki, dodatkowe atrakcje (przyciski, dźwieki) ez beda super odbieranym bodźcem dla dziecka

      Skomentuj


        #18
        Odp: jaki jeździk dla dziecka

        Bardzo fajne jeździki udało mi się znaleźć na urwis.pl. Wybór jest spory i naprawdę świetnie się prezentują. Zobaczcie ten:



        Na pewno każde dziecko szybko zacznie dzięki niemu chodzić

        Skomentuj


          #19
          Odp: jaki jeździk dla dziecka

          Przyznam,że powyższy jeździk dla dziecka faktycznie wygląda bardzo fajnie i ciekawie,więc warto się nim zainteresować,podobnie zresztą jak warto poszukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie teraz możemy liczyć na rabaty i promocje

          Skomentuj


            #20
            Odp: jaki jeździk dla dziecka

            Wczoraj oglądałam fajne jeździki na electro.pl. Sama muszę jakiś wybrać dla dziecka. Chyba zdecyduje się na samochodzik straży pożarnej.

            Skomentuj


              #21
              Odp: jaki jeździk dla dziecka

              Podobaja mi się takie jezdziki dla dziecka, tym bardziej, ze ostatnio jak bylismy w odwiedzinach u znajomych to moj maly bawil sie na jezdziku dzieci znajomych i sprawialo mu to mnostwo frajdy. A od jakiego wieku dawalyscie dzieciom jezdzik do zabawy?

              Skomentuj


                #22
                Odp: jaki jeździk dla dziecka

                Jeździk to bardzo dobry pomysł. Myślę, że warto kupić. Ten jest bardzo ładny, jestem pewna, że spodoba się dziecku. Bardzo pocieszny!



                Inne modele dostępne są na tej stronie: http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych...dziki-chodziki. Pooglądajcie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jaki jeździk dla dziecka

                  Najlepiej taki jeździk, który posłuży małemu dziecku a potem przekształca się w hulajnogę.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jaki jeździk dla dziecka

                    Jak najbardziej fajna sprawa, tylko trzeba dobrać taki jeździk do wieku dziecka i jego możliwości

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jaki jeździk dla dziecka

                      Pamiętam jak kupowałam taki jeździk A teraz już szukam na http://www.rowerzysta.pl/rowery-dzieciece.html jakiegoś fajnego roweru dla córki. Kurde te dzieciaki tak szybko rosną. Ale na takie jeździki warto stawiać bo potem dziecko szybciej równowagę na rowerze łapie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jaki jeździk dla dziecka

                        a może rowerek biegowy?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jaki jeździk dla dziecka

                          U nas jest taki jeździk https://www.al.to/p/405175-jezdzik-c...ij-ze-mna.html i spisuje się super Przede wszystkim to wielofunkcyjna zabawka, która posłuży dziecku przez długi czas. Co bardzo fajne najpierw służy jako jeździk a potem jako pchacz do nauki chodzenia. Zabawka rozwija zdolności manualne i motoryczne. Maluch może poznać ciąg przyczynowo-skutkowy, za pomocą aktywowanych dźwięków i światełek. Przesuwane elementy, okienka i wałeczek zachęcą do ćwiczenia zręczności oraz stymulują zmysł wzroku i słuchu. Funkcyjne przyciski na dachu umożliwią tworzenie melodii, nazywają kolory oraz literki. Super sprawa
                          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jaki jeździk dla dziecka

                            My ostatnio odkryliśmy rewelacyjny jeździk i hulajnogę 2w1 dla dzieci od roku do 5 lat frimy Scootandride. Bardzo łatwo się przestawia z jeździka na hulajnogę. Kuiliśmy tutaj: https://www.activekid.pl/scootandrid...a-blue-1-5-lat

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X