Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka z meżem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Randka z meżem?

    Napisane przez wombatka Pokaż wiadomość
    Takie randki są bardzo ważne dla małżeństwa, bo przecież nie można zapomnieć, że to podstawa całej rodziny Ja najczęściej na takie randki organizuję wyjście do restauracji, do kina albo jakąś krótką wycieczkę do miejsc, gdzie jeszcze nas nie było. Ale doceniam nawet krotki spacer czy kawę, bo to bardzo wzmacnia więź, jaka jest między nami
    Wychodzę z podobnego założenia. Wiele osób po ślubie przestaje chodzic na randki... I przez to wpada w rutyne. Nawet po ślubie warto raz na jakiś czas oddać dzieci rodzicom oraz wyjść we dwoje na kolację.

    Będzie to miłe urozmaicenie rzeczywistości.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Randka z meżem?

      U nas niestety to już zanikło. Raz w miesiącu może pójdziemy do jakiegoś kina.
      Prośba o radę to w dziewięciu przypadkach na dziesięć domaganie się pochlebstwa.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Randka z meżem?

        wyjście do dobrej restauracji to świetny pomysł na taką randkę jak mieszkacie w Mrągowie lub okolicach to zdecydowanie warto wybrać się na taką kolację do włoskiej restauracji Mercato Przepyszna kuchnia, super klimat, sympatyczna obsługa. Ceny nie są wygórowane

        Skomentuj


          #94
          Odp: Randka z meżem?

          A co sądzicie o... sylwestrowej randce? Na balu? My co kilka lat staramy się zorganizować taką randkę "na bogato". Wtedy szukam odpowiedniej sukni (tu: xxxx narandce randka-na-balu-jak-sie-ubrac ]linkjest sporo wskazówek), idę do fryzjera, kosmetyczki. Robimy wszystko, aby ten dzień był dla nas wyjątkowy.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 20:55. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Randka z meżem?

            Moja żona zawsze zapisuje nas na jakies bale i imprezy, ale teraz już nigdzie nie bylismy od Sylwestra i pomyslalem, ze może ja zrobię jej jakąś niespodziankę... Myślałem nad romantycznym wieczorem, może kolacją i kąpielą... a potem masaż z jakimś olejkiem, co myślicie? Koleżanka podesłała mi swoje propozycje zxxxx i w sumie zgadzałoby się, że kobiety lubią ładne zapachy, ale na jaki się zdecydować? Może słodka pomarańcza?
            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:30. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Randka z meżem?

              Polecamxxx z basenem oraz strefą SPA dr Ireny Eris.
              Last edited by disne; 18-08-2020, 19:10. Powód: reklama

              Skomentuj


                #97
                Odp: Randka z meżem?

                super sprawa, z całą pewnością taka randka urozmaica związek
                __________
                xxx
                Last edited by disne; 18-08-2020, 19:10. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X