Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

lewatywa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    boleć nie boli, ale uczucie przeokropne
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dla mnie nie bylo to nieprzyjemne.

      Skomentuj


        #18
        ja nie miałam lewatywy mimo że poród miłam wywoływany i był na nią czas, ale naszczęście nic mi sie nie przytrafiło bo nic nie jadłam z 1,5 doby. nie byłam w stanie tylko piłam litrami wode i może dlatego nic mi się nie przytrafiło


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
          Lewatywa napewno nie jest konieczna, mnie sie połozna zapytala czy chce ja miec czy nie.Oczywiscie mialam, lepiej jak sie ja ma, bo pozniej nie wiadomo co sie bedzie działo
          Koniczna chyba nie jest...ale można uniknąć wstydu

          Skomentuj


            #20
            lepiej zrobic niz sie wstydzic:P
            Olunia 6 styczen 2009

            Skomentuj


              #21
              naprawde nie ma sie czego wstydzic jesli juz sie zdazy.polozne i lekarze nie takie rzeczy juz widzielija lewatywy nie mialam ale i tak caly dzien nic nie bylam w stanie zjesc.kiedy ja juz zaczelam rodzic to naprawde bylo mi juz wszystko jednopozdrawiam
              shannon

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                naprawde nie ma sie czego wstydzic jesli juz sie zdazy.polozne i lekarze nie takie rzeczy juz widzielija lewatywy nie mialam ale i tak caly dzien nic nie bylam w stanie zjesc.kiedy ja juz zaczelam rodzic to naprawde bylo mi juz wszystko jednopozdrawiam
                To co lekarze i położne widzieli to jedno,a to jak kobieta by się czuła po takim nie miłym ''wypadku'' to drugie.No,ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.Ja osobiście czułabym się.....nie najlepiej w takiej sytuacji,dlatego byłam na TAK.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja przed porodem to tez sie martwilam czy dobrze wypadne i takie tama jak juz sie zaczelo to bylo mi wszystko jedno byleby juz miec to za soba.zwlaszcza ze mialam porod bardzo ciezki i bardzo dlugi.wlasciwie nie mialam problemu lewatywa czy nie bo przez dwadziescia pare godzi nic nie bylam w stanie zjesc.ale rozumiem wasze dylematy na ten temat.
                  shannon

                  Skomentuj


                    #24
                    ja nie widzę nic złego w takiej sytuacji. przecież to normalne, naturalne i na prawdę nie ma się czego wstydzić

                    Skomentuj


                      #25
                      No nie wiem czy to takie normalne... Można zrobić sobie lewatywkę i niemieć potem wstydu. Ja nie chciałabym rodzić we własnym kale :/ Ja rozumiem, że położne nie takie rzeczy widziały, ale myślę, że to nic przyjemnego dla nich. Moja przyjaciółka jest pielęgniarką. I wcale nie jest szczęśliwa w takich przypadkach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Może i normalne... ale jaką ujmą dla rodzącej kobiety jest lewatywa??
                        Bo nie rozumiem

                        Skomentuj


                          #27
                          Postaw sie na miejscu poloznej jak Tobie to nie przeszkadza z punktu widzenia rodzacej - czy ako poloznej bylo by CI milo ?

                          Skomentuj


                            #28
                            antalis mnie nie chodzi o post malenka2

                            Ogólnie pytam dziewczyn, które nie zgodziły się bądź nie zgodziłby się
                            na lewatywę, dlaczego miałaby to być dla nich ujma

                            Zgadzam się z malenka2

                            Skomentuj


                              #29
                              A mnie o post Aninki

                              Skomentuj


                                #30
                                Aha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X