Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ferie w górach czy nad jeziorem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

    Wybrałabym góry. Uwielbiam zwiedzać, chodzić po górach i nie tylko. Wakacje nad jeziorem kojarzą mi się z lenistwem.
    Ostatnio znalazłam apartamenty w centrum krakowa do wynajęcia - http://www.apartament-krakow.pl/ i zastanawiam sie nad zabraniem rodziny na kilka dni do tego miasta. Dzieciaki kochają legendę o smoku i na pewno byłby zadowolone.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

      Ubezpieczenie to ważna rzecz, szczególnie jak podróżujecie z dziećmi, warto też wybierać miejsca przyjazne dzieciom, gdzie są dla nich przewidziane jakieś atrakcje jak np. w http://www.hotelfajkier.pl/dla-dzieci , bo przecież o to chodzi w wakacjach by sie wybawić

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

        Pamiętajcie jeszcze o ubezpieczeniu http://tanieubezpieczenia.com.pl/ube...e-turystyczne/
        Miałaś wypadek oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

          A co powiecie na ferie nad morzem w Primavera? Znalazłam tą ofertę kilka dni temu i zastanawiam się nad wysłaniem dzieciaków na tydzień. W końcu moglibyśmy odpocząć a one z pewnością dobrze by się bawiły. Hotel organizuje sporo atrakcji podczas ferii, jest też park wodny największy na półwyspie helskim. Byłyście tam kiedyś ze swoimi pociechami?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

            Ja jestem zwolenniczką jeżdżenia w góry podczas ferii zimowych. Spodobał mi się teraz apartament Niagara w Zakopanem na apartamentyzakopane.info, ale nie wiem czy będą jeszcze mieli wolne noclegi. A jeśli nie to może uda mi się przełożyć trochę urlop.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

              Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
              Ja jestem zwolenniczką jeżdżenia w góry podczas ferii zimowych. Spodobał mi się teraz apartament Niagara w Zakopanem na apartamentyzakopane.info, ale nie wiem czy będą jeszcze mieli wolne noclegi. A jeśli nie to może uda mi się przełożyć trochę urlop.
              Ja też uwielbiam góry Mieszkam na mazurach, więc jeziora już trochę mi "zbrzydły". W górach panuje taka magiczna atmosfera, jest świeże powietrze. Uwielbiam górski krajobraz zimą


              Skomentuj


                #37
                Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                Ferie w górach są najlepsze. My jeździmy tam co roku. W tym musimy tylko kupić nowe kurtki, ale na szczęście znalazłam sklep 8a.pl, w którym taka odzież górska jest niedroga. Nie mogę się doczekać szusowania na nartach :P

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                  ja w tym roku zrezygnowalam z urlopu w polsce bo jest po prostu strasznie drogo ;/ zawsze marzylam o bali i w marcu bede miala okazje tam pojechac! i to sama. maz zafundowal mi podrodz z ekipa z wyprawanabali bede mogla troche odpoczac od dzieciakow i codziennych obowiazków... zrelaksowac sie, pomyslec. no po prostu bajka

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                    My z naszym synem wybieramy się za 2 dni na dłuższy wyjazd w góry, w Pieniny. Martwimy się trochę o bezpieczeństwo małego (ma 5 lat i jest baaardzo ruchliwy), więc zdecydowaliśmy się kupić dla niego przenośny lokalizator GPS http://ikol.pl/nadajnik-gps/ Dzięki niemu na wypadek gdyby się nam zgubił w każdej chwili będziemy mogli sprawdzić na mapie, gdzie się znajduje. Bardzo fajne i skuteczne narzędzie według mnie. Warto zainwestować w bezpieczeństwo dziecka. W końcu tyle się słyszy o odłączeniu się jakiejś osoby od grupy i co wtedy?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                      W górach, tylko w górach, szczególnie po zeszłorocznym urlopie. Wracamy w to samo miejsce, tak bardzo nas zauroczyło To chata drewniana, pięknie urządzona, a w środku basen, tężnie solankowe, jacuzzi, sauna fińska etc. Można odpocząć od miasta, zrelaksować się i na nartach, i na spacerach i w spa. Miejscówka nazywa się Obidza438 Zobaczcie sobie jaka jest piękna... Jedziemy już w ten piątek i już nie mogę się doczekać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                        Miasto :P Mnie się bardzo podoba Wrocław i chcemy go zobaczyć w ferie. Nocujemy w hostel Wrocław i teraz szukamy jakiejś niedrogiej knajpki, gdzie będziemy jadać

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                          ja w sumie góry wybrałabym, może dlatego że tylko raz w życiu tam byłam i strasznie marzy mi się rodzinny wypoczynek tam. I najważniejsze nauka jazdy na nartach

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                            Mi bardzo podobają się takie małe dzieciaczki któe już umieją jeździć na nartach czy nawet na desce, ja nie jestem stworzona do takich sportów ;p

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                              Ja nie potrafię zdecydować się na jedno. Od wczesnego dzieciństwa spędzam wakacje nad morzem. Jako nastolatka zakochalam się w górach, a od dwóch lat uwielbiam pływać na żaglówce po mazurskich jeziorach... I każde to miejsce muszę zaliczyć chociaż raz w roku

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

                                Jeśli ferie to w górach. Choć generalnie za górami nie przepadam, to zimą akurat mogę jeździć, widoki są bajeczne. A dla dzieci to też fana sprawa góry zimą, kulig, ognisko.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X