Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród po terminie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Poród po terminie

    aj swojego synka urodziłam teoretycznie 9 dni po terminie, a praktycznie 12 dni po i wody miałam zielone, wiec efekty przenoszenia niestety były... dobrze, ze synek się nie zachłysnął

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Poród po terminie

      Zazwyczaj przenoszenie niesie za sobą konselwensje zielonych wód.. U mnie niby był termin na 14 listopada i tak rodziłam,a le położna mówiła że lekarz musiał się z wyliczeniem chyba pomylic.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Poród po terminie

        Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej poniższa ankieta ma formę testu dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie

        Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź
        link:
        http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

        Skomentuj


          #64
          Odp: Poród po terminie

          Mi na szczęście udało urodzić się w 40 tygodniu ciąży. Rodzenie po terminie musi być bardzo stresujące. Najgorsze jest to jak lekarze czekają na ostatnią chwilę, a kobieta nie ma nic do powiedzenia, bo przecież lekarze lepiej się znają.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Poród po terminie

            Ja też należę do tej grupy szczęśliwych mam które urodziły w terminie. W zasadzie nawet dwa dni przed planowanym porodem także zupłnie się nie stresowałam oczekiwaniami.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Poród po terminie

              U mnie trzy dni przed terminem porodu. Przynajmniej nie musiałam sie stresować. U mnie poszło szybko.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Poród po terminie

                uuu to pozazdrościć U mnie nie poszło szybko, na sali porodowej byłam 11 h :P na szczęście wszystko dobrze się zakończyło

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Poród po terminie

                  Mnie jak wieziono na porodówkę, to przez telefon mówiłam mężowi, ze to jeszcze nie pora, nie czas i może spokojnie iść sobie spać. A okazało sie zupełnie inaczej. Byłam tam trzy godziny.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Poród po terminie

                    Super! Mówi się, że przy drugim dziecku poród idzie jeszcze szybciej niż przy pierwszym to u Ciebie może to być błyskawicznie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Poród po terminie

                      Podobno każdy poród jest inny i trochą sie boję, że ten drugi poród będzie dla mnie zdecydowanie gorszym przeżyciem niż było to za pierwszym razem. Najlepiej chyba pozytywnie sie nastawić i iść na żywioł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Poród po terminie

                        termin porodu to termin orientacyjny. Ja po terminie 3 i 5 dni, moja kuzynka nawet 2 tygodnie po, ale wtedy to już wywoływali jej poród.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X