Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród po terminie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poród po terminie

    Kto urodził swoje dzieciątko po terminie? I ile po?
  •    
       

    #2
    Ja urodziłam prawie tydzień po terminie.

    Skomentuj


      #3
      Pierwsze dziecko urodziłam 8dni po terminie,drugie 13.Ale oba urodziły się siłami natury i niewygladały na przenoszone.Tak mi powiedział lekarz

      Skomentuj


        #4


        No niestety u mnei wczesniaki Ale na szczescie zdrowe i bez komplikacji.
        D

        Skomentuj


          #5
          Ja urodziłam 14 dni po terminie po kroplówce.
          Wody miałam zielone,
          a synek skórkę miał bardzo złuszczoną. Mój wyglądał
          na przeterminowanego. Ale nic mu nie było. Jedynie ja
          dostał antybiotyk i miałam stan podgorączkowy dlatego
          musieliśmy zostać dłużej w szpitalu. Z dzieckiem było wszystko ok.

          Skomentuj


            #6
            czesc laski ja urodziłam swoją pierwszą córeczkę 8 dni po terminie mimo że 3 razy w ciągu tyg podawali mi kroplówkę na wywołanie to nic mnie nie ruszyło córcia urodziła sie zdrowiutka śliczna dostała 10 pkt śmiejemy sie z mężem że czekała te 8 dni żeby zrobić jemu prezent bo urodziła sie w jego imieniny za mies mam termin porodu mojej drugiej córeczki ( przewidywany w dniu imienin męża i urodzin córci) ale przeczucie mówi mi że znów ciąże przenosze najgorsze jest w tym wszystkim to że gdy mija termin poprostu niemozna sie doczekac a dni ciągną sie w nieskończonośc

            Skomentuj


              #7
              Słyszałam kiedyś taką teorię, że podobno dziewczynki częściej rodzą się po terminie? Sama nie wiem?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja urodziła się 3 dni przed

                Skomentuj


                  #9
                  Mój synuś urodził się 9 dni po terminie i chyba by tam siedział dłużej gdyby nie podali mi oksytocyny(przyśpiesza poród), wody płodowe miałam czyste. Po podaniu tej kroplówki nie mineła doba a zeczęły się skurcze

                  Skomentuj


                    #10
                    ja pierwszą córke urodziłam 4 tygodnie przed
                    a drugą 10 dni po terminie, nie miałam już wód i mała była bardzo "złuszczona" a ja dostałm antybiotyk i do dziś (prawie 5 miesięcy) borykamy się z suchą i łuszczącą się skórą
                    Last edited by majajula; 25-10-2008, 17:31.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      pierwsze dziecko urodziłam 2 tyg po terminie.i wszystko bylo ok.teraz sie boje bo wiem co mnie czeka

                      Skomentuj


                        #12
                        Pierwszego synka urodziłam dokładnie w wyznaczonym dniu a drugiego 9 dni po terminie. Strasznie się bałam bo leżałam przez ten czas w szpitalu i ciągle słuchałam o niedotlenieniu i takie tam. Mikołaj urodził się śliczny i silny. Nieprzyjemne były tylko te wszystkie badania np. jakości, przejrzystości wód płodowych. Myślę, żę rodzenie dziecka po terminie nie jest jakoś szczególnie niebezpieczne pod warunkiem, że stan płody jest przez cały ten czas monitorowany.
                        Nie ma sensu bać się na zapas tylko spokojnie czekać na swoje szczęście.

                        Skomentuj


                          #13
                          córcie urodziłam 9 dni po terminie ale miałam wywoływany poród bo mała się tak zasiedziała w brzuszku że nie miała zamiaru wychodzić

                          Skomentuj


                            #14
                            synka rodziłam 9 dni po terminie i też mi wywolali poród bo mały nie chciał wychodzic

                            Skomentuj


                              #15
                              Marysia się urodziła 3 dni po terminie




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X